Holka na hlídání (2007)

Film, který si hraje na romanticko-dramatickou komedii. Ve skutečnosti je to jen slabá komedie, s ždibíkem dobrého dramatu. A v opravdové skutečnosti to vůbec není zábavné.

Protivný sprostý holky (2004)

Nevím, mně se to nezdálo být špatné. Naopak, hodně jsesm se zasmál. Ať už učiteli zdravovýchovi, či výborné matce nebo "jarním královnám". Prostě bylo to velmi dobré zakončení sobotního dne :).

Iron Man (2008)

Ale jo, byl to celkem dobrý film. Teď jsem se aspoň naučil, že film, od kterého čekám hodně, mě často nakonec zklame (Temný rytíř, Zohan: Krycí jméno Kadeřník...), ale ne tak, že film byl špatný, ale není to tak dobrý film, jak jsem od něj čekal. Iron Man je přesně tento případ. Rozjezd byl v celku dobrý, ale hned, jak se Tony dostal do zajetí, mě začal film neuvěřitelně nudit. Hned po tom, co se však vrátil domů, pro mě film opět nabral obrátky. Zkoušení nového "brnění", filtrování z Peper (ikdyž jsem byl rád, že jim to nakonec nevyšlo, je to tak nejspíš lepší), odhalení hlavního záporáka (který byl od začátku jasný) a mnoho další. Film opět upadá u "velkého finále", kde boj ztrácí svižnost. Závěrečnou větou, film ale opět sebral všechnu kvalitu, a ukázal, že to není nudný film, ale velmi dobrý (neříkám nadprůměrný) komiksák.

Fimfárum Jana Wericha (2002)

Než jsem si DVD pustil, říkal jsem si, že to bude moc hezký odpočinkový film. Když jsem si DVD pustil, říkal jsem si, že mě ty loutky budou nudit. Když jsem DVD chvíli pozoroval, loutky mě nudili. Film jsem vypnul. Ráno jsem si DVD pustil znovu, a říkal jsem si jak jsou ty loutky hezké a jaká je to hezká pohádka - lehký nadprůměr.

Rychlý Stripes (2005)

Roztomilý filmeček s roztomilými zvířátky a dobrým českým dabingem(hlavně dabing "Husy"). Pár dobrých vtípků tam je, ale 4-5 hvězdiček by to mohlo dostat, když by mi bylo 8 let.

Fantastický mazel (2008)

Tahle pohádka, s již trochu ohraným námětem, je moc vydařená. Zasmějete se, pobrečíte si a říkáte si jak je dobré míti CJ-7 ;).

Pán zlodějů (2006)

Nevím, kam mám tenhle krásně stylizovaný film zařadit. Jestli k fantasy, komedii, drama a nebo prostě k pohádce. Distributor to vyřešil dobře, když film uveřejnil jako rodinný. Patří tam vše, co by v rodinném filmu mělo být - fantazie, komedie a špetka dramatu. Film je na Evropské poměry velmi vydařený a proto mu uděluji 3 a půl hvězdy ;).

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Ze začátku to bylo super, uprostřed to bylo super a nakonci to bylo super (šukézní? :D) Tato komedie je vtipná, ale tak říkajc pro "umělý smích" kdy se smějete jakoby z donucení. Ale bylo tam mnoho chvilek, u kterých jsem se smál od srdce + samozřejmě můj oblíbenec Adam Sandler!

RRRrrrr !!! (2004)

Je to přesně taková úchylárna jako Mise Kleopatra. Ale ta se mi líbila. A tak jsem tohle chtěl vidět taky - a nebylo to vůbec špatný. Problém je, že to nebylo ani dobrý. Je to prostě plné vtipů od začátku až do konce, ale nedá se tomu říkat úplně film.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Perfektní hudba, perfektní hlášky, perfektní kamera, perfektní příšery, perfektní atmoféra. 5 hvězdiček tomu sice nedám, ale líbilo se mi to určitě víc než Temný rytíř.