Transformers: Pomsta poražených (2009)

Přiznám se, že jsem nebyl vůbec příznivec TRANSOFMERS. Taky jsem si od tohoto filmu nic nesliboval, a to bylo dobře. Protože o to víc jsem byl překvapen a pobaven. Výbuchy Michael fakt umí a umí vybrat i sexy baby. Megan Fox je opravdu sexy, ale hned, jak se na plátně objevila Isabel Lucas, mohla se jít Megan zahrabat. Mrzelo mě že to byla transformerka, ale to už mě přivádí k něčemu jinému, a to že z toho byla nehorázně cítit inspirace Terminátorem. Teď mluvím o Isabel Lucas, když honila Shiu. Nevšimli jste si? To je ale jedno, je to takový jediný mínus. Jinak opravdu všechno (od hudby po herce) super!

Proroctví (2009)

Mám rozporuplné pocity. V jedné chvíli se mi film líbil , v druhé byl zase směšný nebo nudný. První polovina filmu, je vesměs (zdůrazňuji vesměs) nudná. Správné obrátky film nabere až po katastrofě v metru., a když je film v nejlepším, přijde tupý závěr. A plochý Cage kvalitě také moc nepřidává. Mám Proyase rád, ale tohle byl krok vedle...

Michael Jackson - pohled do soukromí (2003) (TV film)

On to byl úžasný dokument, který úplně změnil můj pohled na Michaela Jacksona. K lepšímu, samozřejmě. Jenže ten moderátor byl otřesný. To jak z Michaela dělá zrůdu. Neustále se snaží naznačit, že je to pedofil, ale on není. Není a snaží se to pořád vysvětlovat, jenže moderátor to schválně nechápe. Vždyť je Michael tak hodný - tolik starostí o děti, žádná zábrana k fanouškům. Je to prostě muž, se srdcem na dobrém místě. Co je komu do toho kolik měl plastik. Vždyť je to pořád on! Kvůli moderátorovi tento dokument klesl na úroveň bulvárního videa. Je mi líto Michaela, to svět ho zavraždil...:(

Láska na inzerát (2005)

Odpočinkové filmy, který občas nudí, ale občas i pobaví :) MILUJU INTERNET. JE TO SMĚS REALITY A FANTAZIE. ÚČTY NA NĚM MŮŽU PLATIT NAHÁ.

Hannah Montana (2009)

Tak šel jsem na to na pozvání holek, jinak bych si asi počkal až na DVD. Seriál mě vcelku bavil a byl i zábavný. To film byl taky zábavný, ale šíleně se táhl. Pak už to zachraňovali jen chytlavé písničky, ale stejně. Krátké seriálové díly jsou nejlepší. THE BEST OF BOTH WORLD!

Marley a já (2008)

Film, který je na začátku komedie, uprostřed drama a na konci romantický...A ono to funguje, až na ten srdcervoucí přeslazený konec.

Terminator Salvation (2009)

Velké, velké zklamání (nejspíše zklamání roku, ale člověk nikdy neví, co může přijít). Žádná atmosféra, žádný strach, žádná svižnost. Bez Arnieho to prostě nejde. Potom také nemastná-neslaná hudba, od jinak brilantního Dannyho Elfmena. Roboti se do filmu dostaví jen tak okrajově. Ještě že si film nehraje na pokračování, ale stejně se to mohlo jmenovat John Connor Salvation. No, ale jinak docela dobrý film, kdyby nebylo tak velký očekávání.

Andělé a démoni (2009)

O něco lepší než ŠIFRA. Taky mnohem akčnější a svižnější. Film, který Vás tahá za nos, stejně jako jeho postavy. A když se k tomu přidá tajemno, vydařená hudba a momenty překvapení, bezpochyby na 5*.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

O tento film jsem se vůbec nezajímal, abych byl později velmi překvapen! Začátek skvělý, s pohledně vystylizovanými titulky mě nadechl nejvíce. Poté film, nechci říct ztrácí na šťávě, to vůbec, spíše přechází do poklidnějšího tempa. Ke konci ale opět potvrdí svoji výbornou akční stránku. Právoplatný blockbuster a jeden z nejlepších filmů roku.