Epilog (1992)

Aneb jak má vypadat absolventský film

Gamer (2009)

70%

Melancholie (2011)

Komentar obsahuje SPOILERY: Dost se divim, ze jsem u toho neusnul, koukat na svatebni depku rozmazlene frustrovane blondyny z reklamky me fakt nebralo (samozrejme krome jejiho vystrihu, ktery dle zaberu ma pozornost opravdu pritahovat - chapu!). V druhe pulce uz je ufrustrovana skoro k smrti, protoze uz nema nikoho, koho by mohla na golfovem hristi ojet a Seropram nikde (ten budu potrebovat po takovem filmu taky). Opet je jasne, ze divak ma sledovat hlavne bradavky Kirsten. Doporucuji pro pristi filmy zapujcit alespon steadicam a nechat tenhle styl kamery beckovym hororum. Nejlepsi byl Kiefer se svym "unbelievable". Tak jsem pri tom filmu vypadal ja, priste si radeji pustim skvele Na komete od Zemana. Jedna hvezda za tech par hezkych vizualu (nemyslim bradavky Kirsten).

Ptačí chřipka (2003) (TV film)

Elfove a skritci ve filmu o chripce, tak to je teda fakt ulet.

Prázdniny pana Beana (2007)

Opravdu nechápu jak mohl Rowan Atkinson kývnout na něco takového.

Co tady sakra dělám? (2006)

Inteligentní komedie o problémech dospívání řešené útěkem z domu a cestovaním po Evropě.

Horší už to nebude (2006)

Kdybyste si Vy všichni co se tu tak rozplýváte nad tím filmem přečetli knihu Sofiin svět (pokud ste ji někdo četl, tak se omlouvám, ale pak nechápu to hodnocení), zjistili byste, že film je totální sračka :) Nejenže totálně vykradená, ale i naprosto nelogická, navíc s příšerným koncem (Ne, Dustin mě opravdu nepřesvědčil, že příběh, který končí tím že *****, je nejlepší dílo současné literatury). Na ten film jsem se strašne těšil, miluji časové paradoxy, ale myslím, že víc se to podělat snad ani nedalo:). 1 hvězda za herecký výkon spisovatelky.

Kytice z tisíce a jedné noci (1974)

Ono by to nebylo zas tak špatné, kdyby se člověk trochu míň ztrácel v dějové linii...Jinak asi hlavní nedostatek pro mě je absence nějakých větších citů nahrazená čistě fyzickým sexem.