Lepší už to nebude (1997)

Hele je to film o tom jak strašným způsobem selhává americké zdravotnictví. Koukněte na to z tohohle pohledu a...

Železná srdce (2014)

Druhosvětový válečňák, ve kterém němci opět neumí mířit a tak můžeme sledovat Pitta jak hraje Morehuhn.

Dominion (2014) (seriál)

Pilot. High budget triky jsou pěkné. Svět vypadá propracovaně. Příběhové linie... jedno cliche za druhým. Zatím lehký nadprůměr...70%. Z čeho mám strach, že se seriál utopí ve vztahové rovině a stane se z něj soap-opera pro superširoké publikum. A utopilo. Je to slabé slabé. Přestal jsem sledovat v polovině třetího dílu. Bylo to prostě už moc hloupé.

Red 2 (2013)

Stárnoucí Bruce Willis má problémy se svojí holkou a tak musí zachrínit svět... Hele je to sranec. Ale občas zábavný.

Bravest Warriors (2012) (seriál)

Vypadá to jako absolutně náhodné jevy seskládané za sebe ve zvrácené posloupnosti. Pro určité procento populace velmi vtipné. Never doubt the worm.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Něco nevídaného a nezbytně potřebného.

Kick-Ass 2 (2013)

Kulervoucí nářez. Já se zamiloval už do jedničky. Nečekal jsem, že zvládne udržet laťku a tempo :-).

Ruby Sparks (2012)

Chytrá romantická komedie... kterou jsem doukoukal do konce dokonce za absence své přítelkyně. Nevídáno, neslýcháno. Humor je inteligentní, děj je nepředvídatelný, Paul Dano hraje pako, Zoe Kazan je roztomilá a... je to trochu fantasy :-).

Věc: Počátek (2011)

Amalgam, amalgam, amalgam... ne, tenhle film nepřekvapí. Ale hraje v něm Ramona a je to pořád stará nová dobrá "věc" ;-)