Letečtí stíhači v boji (2006) (seriál)

Tak mě to to líbilo zejména ze zvýraznovací stránky a pokročilé techniky. Avšak všechno bylo tak nějak podezdřele zabarveno na stranu američanů. Jediné americké letadlo nespadlo. Tohle není dokument, podezřívám, že je to reklama zaplacená americkým leteckým průmyslem.

Veřejný nepřítel č. 1 (2008)

Byl jsem hluboce zklamán absolutní psychickou nevratností co do toho vložili. Ten člověk musel být hlupák a blázen. Jen tak vjet a snažit se prostřílet do věznice. Co mohu ocenit je jeho odvaha. Celkově ten film za moc nestál. Bylo vidět, že moc peněz se také podtrhlo v tom, že spoustu věcí natočili a též vyřadili. Nakonec to nestačili dát do jasně zřivé podoby, ale bylo to na přeskáčku a bez vysvětlení. Pro tento film nemám slitování. Čekal jsem, že to tak dopadne. A dopadlo. Ještě se podívám na epilog. Ten jsem bohužel v tom spěchu nestihl.

Zpívánky (1984) (pořad)

zpívánky, to jsou fenomén a pozůstatek starých časů. Nezapomenu na ten zpěv a notu, ještě tedka po těch letech se mi vybavuje. Avšak asi se již nikdy vysílat nebude. Maximálně vědcům zkoumajícím film v nějakých starých československých archivech.

Letem světem (2004) (seriál)

Tu originalitu samozřejmě dodává zvuk Kaiserova a Lábusova hlasu, kteří si ze sebe dělají v jednom kole neustále prdel. v době dívání na tento pořad jsem jich však měl až pokrk a byl jsem zahalen do svého egoistického hávu. Jinak je to skvělý putovní film, který ukazuje cizí krajiny ještě jiným pohledem.

Toulavá kamera (2003) (pořad)

Již jenom historie a tvůrci tohoto filmu si zasluhují silnou úctu. Tento film si vytvořil svoji vlastní a jedinečnou značku. Toulavá kamera Vás zavede po celá naší krásné a zlaté zemi. Upřednostnuji zatím mně známý Jihočeský kraj a přednostně Třeboň.

Černý pasažér (1993)

Nezapomenu na tento film, protože jsme si ho dávali v hodinách Němčiny na Katolickém gymnázium. Můj kamarád ze srandy vždy přemlouval učitele, abychom se podívali na Schwarzfahrera. Je to opravdu počin. Nevím, jestli dát dva body nebo pět. Dám prostředek. A díky za gympl, ještě, že jsem již pryč.

Bydlení je hra (2004) (pořad)

Jeden z nejlepších filmů o bydlení, jaký byl u nás kdy vysílán. Ještě předstihl dnes již upadající a silně zkonkurenzovaný Receptář a jeho následovníky. Tato věcička vytvořila svoji jasnou značku, které si vážím. Zrychlené záběry jsou krásné a bezvadné. Pamatuji si hlavně na Jihlavský uspěchaný pár, který pracoval v médiích a poté rodinu, která dělala kamennou podlahu na své chalupě. Hlas moderátorky je nakřáplý a jasně si ji neustále pamatuji.

Rákosníček a povětří (1983) (seriál)

Nádherné pocity při těchto pohádkách a nezapomenutelné pocity. To je to co mi zbylo z dětství.

Zavináč (1999) (pořad)

Zavináč byl ve své odvaze pořádný kousek. Pamatuji si ještě pocity bez internetu, kdy se vše řešilo mezi očima. Děkujeme, že ten čas je již částečně pryč a urychlili jsme to.