Tiché místo (2018)

Tak ,tohle bylo opravdu tiché místo .Ve filmu se moc nemluví snad jen občas .Film má dobře propracované záběry .Jako horor dobré .Emily Blunt dobrá herečka .Režisér nám naservíroval dobrej film.80%

Avengers: Infinity War (2018)

Smekám, před režiséry bratrů Russových za nejlepší marvelovku vůbec.Tohle je prostě veledílo ,kompletní týmovka v akci ,kde bychom takovouhle partu jenom hledali .A největší marvelovský masakr na plátně jinde nanajdete.Stopáž filmu nijak nevadí ,právě naopak ve filmu je toho dost zajímavého a jde se z akce do akce.Thanos a herecJosh Brolin ,tak tohle je teprve ten záporák ,který ve filmu měl konečně velkou roli .Ve filmu nechybí ani trocha toho humoru což je fajn .Výborně ve filmu zafungovalo různé skoky ve scénkách mezi dějovými linkama.Málem bych zapoměl na malou scénku Stan Lee ,zase pořádná minrole.Soundtrack dobrý ,z celé zatím trilogie je tohle opravdu veledílo a nejlepší díl .Těším, se na pořádné pokračování.A zase rok čekání .90%

Králíček Petr (2018)

Film si oblíbí spíš menší publikum.Jako film neurazil a ani nenadchnul , rodinný film se vším všudy . Domhnall Gleeson a Rose Byrne dobré ,na jedno shlédnutí bohatě stačí ,parkrát sem se zasmál ale, to bylo tak vše.Jako sobotiní oddechovej film docela fajn. 65%

Rudá volavka (2018)

Režisér Francis Lawrence natočil film Rudá volavka , co k tomu to filmu jenom dodat.Tak za prvé ,sem rád že, sem kino nestihl a film ,tak vynechal .Ne že,by film byl kdoví jaký hit ale,film má strašně dlouhou stopáž ,prakticky až na ten konec ,ten byl dobrý,jinak je film natahovaná kaše.Kdybych mohl porovnat Rudá Volavka a Atomic Blond ,tak Atomic Blond by vyhrála na plné čáře.Režisér snad od filmu Constantine nenatočil nic, lepšího.Uvidíme, jestli do budoucna natočí něco lepšího na co by se dalo koukat .70%

Winchester: Sídlo démonů (2018)

jaj to zase byla blbost ,nějak mě ten film nebavil .Alespon sem na film nešel do kina .50%

Nepřátelé (2017)

Režisér nám natočil opravdu zajímavý film . Baleova role ve filmu je opravdu skvělá,sice film má pomalejší tempo ale,to vůbec nevadí ,takovéto filmy mám rád.Konečně Bale hraje zase ve westernu a nutno dodat že ,by mohl mít více filmů.Příběh je skvělý až dojemný.Ben Foster tu taktéž zahál zase svini ,tyhle role mu asi sedí dobře.Za mě 80%

Labyrint: Vražedná léčba (2018)

Wau ,tak třetí a zároven i poslední díl z této trilogie ,který se doopravdy povedl.Film si drží latku od začátku až po samotné finále ,to u předchozích snímků zaručeně chybělo.Herci nám ,tak trochu dospěli.Asi nejlepší díl z celé trilogie .70%

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Druhý díl o něco lepší jak první .Ale ,furt sem tam nuda.třetí díl uvidíme.60%

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Režisér Steven Spielberg se zase vyznamenal .Natočil parádní film ,plno odkazů na různé hry.Předlohu sem sice nečetl ale,film se si náramně užil.Čekejte tu pravou zábavnou jízdu se vším všudy.Těch 140 minut utěče jako voda ,film vůbec nezpomalí právě naopak zrychlí ,tak rychle že to ani nepostřehnete .Ještě bych zapoměl na herce Mark Rylance jako Halliday ,tak ten byl výborný.Těším se až film uvidím znovu .Jestli budou někdy v budoucnu další díli ,tak sem snima. Soundtrack dobrý .Za mě 80%

Fakjů pane učiteli 3 (2017)

Třetí a doufám že, už taky poslední díl .Karoline Herfurth škoda že ,už ve filmu není jako by tušila že, třetí díl bude tak trochu špatný.A všichni se tu chova jako rozmazlené hovada.Čipovat a ovládat je na vodítku jako psi to už je fakt moc .Další díl už opravdu ne .60%