Tomb Raider (2018)

Jo dámy a pánové ,takhle má vypadat tomb raider .Angelina Jolie ,kdysi předvedla dobré 2 filmy ale,tento s mladičků Alicia Vikander předvedla že, je další nástupce lary.Ta podoba tam trochu je a ne že,ne .Pěkně natočený dobrodružný velkofilm úplně stejné nebo skoro stejné jako ve hře kdo hrál ,tak asi ví.Film má pěknou atmosféru,režisér film natočil dobře ,jestli jednou bude pokračování sem sním.80%

Black Panther (2018)

Režisér Creeda nám to zkusil s jiným žánrem.A že,se mu film povedl .Další vydařená marvelovská sólovka ,která ve filmu má více černošské herce .Dá se říct že, je to prádní jízda se vším všudy ve filmu nechybí příběh ,ten byl dobrej ,kostýmy black panter dost dobrý .Jako nečekejte druhé strážce galaxie s plnými doušky ,toho humoru .Tu ho dostanete jenom minimum ale ,u některých scénkách se zasmějete .Na pár chvil si dobou práci odvedl i herec Freeman ,Michal B. Jordan co by záporák ve filmu dobrý ,těším se na dalšího creeda . Wakanďané a jejich armáda ,no pěkné .Wakanda moc pěkné místo. Tak, sme viděli nového avengera a jeho první solo film .Jestli bude nějaké pokračování byl bych rád.Soundtrack dobrý .Snad někdy pustím celý.Za mě 80%

Akta Pentagon: Skrytá válka (2017)

Režisér Steven Spielberg a jeho dvorní herec Tom Hanks a ještě do toho Streep .Spielbergovi tyhle filmy jdou uplně na míru,vážně umí natočit dobré filmy aby diváka bavili .Příběh ,který je založen podle skutečných událostí o válce ve Vietnamu.A pak nás čeká válka mezi novináři a vládou.Tom Hanks a Meryl Streep tohle byl jejich první společný film ,zahráli to skvěle ,mohly by něco spolu natočit.Kdybych si měl vybrat který ,film je lepší jestli Spotlight nebo The Post ,tak sem určitě přikloním k filmu The Post ,který mě bavil daleko víc .Uvidíme jak si letos povede film na oscarech .Za mě 80%

Nit z přízraků (2017)

Režisér Paul Thomas Anderson natočil nový film Nit z přízraků a poslední film Daniel Day-Lewis už ho asi v žádném dalším filmu neuvidéme škoda ,protože herec opravdu umí hrát.Film má vskutku dobře vyprávěný příběh.80%

Kolo zázraků (2017)

režisér Woody Allen natáčí každoročně jeden film .Ted nám natočil film z 50. let v zábavném parku.Kate Winslet už jenom kvůli ní sem se na film těšil.Justin Timberlake to je herecké dřevo jaký svět neviděl.Film má takové to pomalejší tempo . Jednou film bohatě stačí vidět.Za mě 50%

Táta je doma 2 (2017)

Tak režisér nám natočil pokračování úspěšné komedie táta je doma .I když první díl se mi líbí daleko víc ,tak tento snímek je o dost slabší .Film postrádá více v tipů ,momentů .Takový ten vánoční mix.Sice se u pár scén zasmějete ale ne ,tak v prvním díle.Gibson jo ten se tam hodil. Za mě 60%

Zmenšování (2017)

Matt Damon a jeho miniverze ,no co k tomu dodat zajímavý příběh to jo ,akorát je to slabý film .60%

Suburbicon: Temné předměstí (2017)

Suburbicon a Clooney ,no film natočil ,tak jako se točí jeho filmy .I když je pravda že ,tenhle film nebyl až ,tak moc můj dobrý šálek kávy.Na tu thrillerovou linku ve filmu to moc nefunguje .Druhé shlédnutí nepotřebuji vidět.55%

Všechny prachy světa (2017)

Režisér Ridley Scott nám zase něco natočil .Ale ,za jakou cenu.Herecké obsazení ,herecké výkony herců ,tak to je 50/50.Herecké výkony postrádají napětí a tu brusinkovou štávu od gumídků asi ,tak .Michelle Williams zase sekundovala pěkně Wahlbergovi to je ,tak vše .Čekal sem lepší kousek.Ridley Scott doufám že, ještě někdy natočí lepší film než tento a nebo at se odebere do důchodu.60% víc ani ne.

Hrdinové ohně (2017)

Režisér Joseph Kosinski nám po oblivionu natočil film Only the Brave který, je skvělý .Že by konečně měl nejlepší film v jeho režijním počinu.Dost dobrý životní příběh o partě požárníků,kteří chránili lidi ,majetek, a tisíce nebo desetitisíce hektarů lesa a položili za to vlastní životy.Příběh je naprosto skvělý ,různé scénky s ohněm naprosto dokonalé ,opravdu velmi silný dojemný příběh .Herecké obsazení ve filmu no ,taky dost dobré.Jenom škoda že ,film nešel u nás do kin . Za mě 80%