Krev a zlato (2023)

Netflix zase něco dobrého vydal. Vtipné , zábavné. Neberte film vážně. Za mě 70 %

The Covenant (2023)

Režisér Ritchie nám natočil po mizerných Operace Fortune: Ruse de guerre ,film Tehe Covenant .Tenhle film se vážně povedl.Alespon nás ve filmu nečeká nuda a zbytečně ukecaný film.Film nám ukázal co vše musí vojáci dělat a jakou odvahu mají.A oba riskují vlastní životy.80%

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů.Do kina se mi na něj nechtělo tak, sem film odkládal na doma.A když se to tak,vezme ,film nám krásně odsejpá ,nenudí.Herecké obsazení dobré,Pine je ve filmu vtipný .Možná se bude zdát nebo to přišlo asi mě že ,do půlky nebo tak,nějak se film vlekl .Nevadí dobře natočené fantasy.Žeby dobré fantasy po dlouhé době.Jestli by bylo někdy pokračování tak, sem pro .Proto že, film by si zasloužil další díl. 80%

Sisu (2022)

Režisér Jalmari Helander od něho jsem viděl film sejmi prezidenta a tedka film Sisu.Něco jako by to točil Tarantino na ten způsob.Už jsme tu měli Johna Wicka který ,sejmul pár nepřátel a tedka přišel na scénu Sisu k nebo jeden chlap který,likviduje nepřáttelé.Zábavný film .Za mě 70%

Air: Zrození legendy (2023)

Affleck zase po 6 letech režíruje film ,no mohl by režírovat častěji .Podnikatelské dobrodružství ,nečekejte zde sportovní film.Pokud vás zajímá historie značky Air Jordan a jak se vše děje.Herecké obsazení dobré,film vůbec nenudí ,dobře natočené.Pěkná pocta Jordanovi a Nike. 80%

Ostrov (2023)

Dobrá oddychová komedie.Langmajer a Plodková ztroskotají na nějakém ostrově .Langoš dobrý jako vždycky.Takový trosečník po česku .Chyběl mi tam wilson .Za mě 60%

Mafia Mamma (2023)

Je to švihlé ,zábavné,odpočinková Mafiánská komedie.Collette skvěle se do role hodila .Za mě 60%

Renfield (2023)

McKay natočil film Renfield .Nicolas Cage v roli drákuly přesto musel vlíst do další sračky.Ani mě to nepřekvapuje .Kde jsou ty časy kdy Cage točil kvalitní trháky na které se dá podívat .To už je asi vážně pryč.Film Renfield je dost nudnej film.Asi je ve filmu vše špatně .Za mě 50%

Sladký domove! (2020) (seriál)

Vcelku se na seriál dal podívat . Ale, když vezmu japonský serial Alice a tenhle tak , je daleko lepší Alice víc propracovanější než tenhle korejskej. Další serie ne za mě 60%

Matka (2023)

Režisérka natočila po Mulan akční film s JLo. Kde, jsou ty časy na kvalitní film co kdysi točila její případ . Na JLo se dobře dívá. Za mě cca 60 %