Operace Fortune: Ruse de guerre (2023)

Režisér nám natočil další akčnák se Stathamem .Od filmu jsem čekal víc .Po roce co byl film natočený konečně se dal vidět.Jako na večer podívání bohatě stačí ale,film je to slabší kousek .Snad od režiséra další jeho film bude stát za to.Takhle za mě 60%

Bostonský škrtič (2023)

Dobře dějově natočený film s herečkou Knightley.Atmosféra slabší. Jinak stojí za shlédnutí.65%

Vřískot 6 (2023)

Režiséři natočili další šesté pokračování vřískotu.Z městečka Woodsboro ,tentokrát Ghostface řádí v New Yorku.Po pátém dílu je tenhle svěží,nové prostředí filmu dobře vyhovuje.Staří a nový herci se po roce vrací.Ve filmu je dobrej úvod ve filmu.Šílená zábava po New yorku,scéna z metra dobrá.Je tady toho poměrně víc ,dobrý film .Pokračování klidně.Asi nám ještě neřekli poslední slovo. 70%

Creed III (2023)

A máme zde už třetí díl.Místo zkušených režisérů si na režijní stoličku sedl ,herec Jordan a vyzkoušel si jaké je to také před kamerou .Natočil svůj první film ,který se povedl.Creed si jde svoji vlastní cestou .Trauma z dětství .Adonis  se postaví do ringu proti příteli z dětství.Rocky zde už není tak,se musí hlavní hrdina postavit na vlatní nohy.Vůbec nevadí že, Balboa ve filmu nebyl.Film dobrý ty dvě hodiny utečou rychle.Záporák skvělý.Takový menší dojáček jinak dobré .Uvidíme co natočí příště .Za mě 80%

Párty Hárder: Summer Massacre (2022)

O něco lepší než první díl. Summer Massacre.Možná že, těch nechutností ubylo ne jako v prvním díle. Ale, jinak dobré pokračování. 60%

Outlast (2023) (pořad)

Zajímavá reality show o proti jiných co známe v tv. 80%

Tuláci (2023)

Tohle bylo tase co na netflixu se roztrhl plasi pytel z dalším nezajímavým filmem. 40%

Luther: Pád z nebes (2023)

Seriál Luther sem nikdy neviděl ,tak sem pustil film.Zásahová jednotka mohla chytit vraha ale,ono ne raději jdou po detektivovi ,bože kam film dopracoval.Scénář musel psát nějaký blb.Místy fajn .Na jedno zhlédnutí v pohodě stačí.Film není ničím vyjímečný.Asi si z filmu další den nebudu pamatovat nic.Za mě 60%

Bez kalhot: Poslední tanec (2023)

Režisér prvního dílu se vrátil dokončit a uzavřít to co začal.Nejlepší scéna je hned na začátku se Salmou.Konec dobré .Film nepřinese nic nového co už jsme viděli v předchozích dílech ale,jako takové shlédnutí stačí .Za mě 60%