Johnny English (2003)

Nic v zlom pan Bond , ale mate sa este co ucit . Johnny English je hviezda a velka

Prázdniny pana Beana (2007)

Nieje to jednotka , ale stale to ma co ponuknut a dokaze to pekne pobavit

Univerzální uklízečka (2005)

Neviem preco , no mne anglicke komedie s ich divnym humorom nejako nesedia . Ale urcite sa najdu aj vynimky . No a Univerzalna upratovacka patri medzi tie vynimky a slusne ma pobavila . Atkinson skvely a Swayze tiez pekne boduje .

Peklo (2003)

Necakal som nic ine ako pekny preslap a to hlavne kvoli predchadzajucemu pocinu Teror vo vlaku . No musim uznat za ma JCVD brutalne prekvapil a co mi bolo dokonale naservirovane tak bolo aj s chutou skonzumovane .

Teror ve vlaku (2002) odpad!

Ine hodnotenie aj keby som chcel dat , tak mi to jednoducho ani notebook nedovoli . Toto bolo fakt extremne utrpenie a hlavne tie efektne sceny ako vrtulniky letiace pri vlaku a pad vlaku , tak to je hotova hroza a des . Toto posrali a nezachranil to ani JCVD . Skoda

Inferno (1999)

Beckova , ale zabavna akcna blbost , ktora si nezasluzi az tak extremne zle hodnotenie

Kontraband (1998)

JCVD ako si nahrava so SCHNEIDEROM , sa len tak lahko nevidi . JCVD patri jednoznacne medzi top akcne hviezdy

Double Team (1997)

Nadupana adrenalinova akcna jazda , ktora JCVD je usita ako na mieru

Souboj cti (1996)

Chyba tomu nieco ? Nie ! Velmi ale velmi sa JCVD priblizil mojmu oblubenemu Kickboxerovi a to ma potesilo . Stale je vo forme a vie natocit zabavny film plny bojoveho umenia a do konca sa mi ratalo ze film bol jemne odlahceny aj humornou castou