Buď v klidu (2005)

Stale rovnako zabavne ako jednotka aj ked trochu uletenejsie a s novymi zaujimavymi figurkami ktorych ucast potesi

Apokalypsa (2006)

Jedno z najväcsich sklamani vobec a sracka s velkym S

Sexbomba od vedle (2004)

Pred tym ako som sa dostal k tomuto filmu , tak som o nom ani nepocul a o to som bol viac prekvapeny , ze aka skvela romaticka komedia to je . Timothy je hotovy dabel a perfektny herec s obrovskou charizmou

Tenká červená linie (1998)

Nikdy som sa o tento film viac nezaujimal , len som si ho pozrel . No ako som ho dopozeral , tak som si hned povedal , ze asi na tento film nedali takmer ziadny rozpocet , mozno ho dali hviezdam co tam hrali ale je jasne ze tie peniaze vyhodili pekne do vzduchu . Nieco tak nudne ako je toto , som este medzi vojnovymi filmami nevidel . Co to vobec ma znamenat ! Normalne som bol znechuteny , ved sa to neda znicim ani len porovnat . Prvy a dufam posledny vojnovy film , ktory za to nestal a druha hviezdicka je len za casting

Mafiáni (1990)

Velmi dobra krimi s mafianskou tematikou , no nemozem dat lepsie hodnotenie , lebo je vela lepsich mafianskych filmov , ktore su podla mna ovela lepsie - napr : Casino , Untouchables , Godfather , Once Upon a Time in America

Neúplatní (1987)

Presne takto ma vyzerat najlepsi gangstersky film s nadhernou Morriconeho legendarnou hudbou a dokonale filmove umenie .

Kauza CIA (2006)

Tak toto bolo ale fakt obrovske sklamanie

Kdopak to mluví 3 (1993)

Mne prave tento podla hodnotenia najhorsi diel prirastol k srdcu najviac . Pacilo sa mi ze film sa odohrava aj na vianoce , ktore do filmu pekne padnu a ze sa rodinka rozsirila o vtipne duo domacich maznacikov

Kdopak to mluví 2 (1990)

Stale je to dobra rodinna komedia ktora dokaze pobavit , no je o nieco slabsia ako je predosli diel

Kdopak to mluví (1989)

Jedna z najlepsich klasickych rodinnych komedii