• Fantasy

Všechno nebo nic (2017)

Co vlastně hodnotím? Dílko ve stylu Rosemunde Pilcher s prvky českého humoru . Někdo může říci odpad ale pro ženy co už nejsou teenky to může být potěšení . Love story jak vyšitá. Z tohoto pohledu bych dal I pět , ale postavy osudových mužů developera a doktora nebyly počeštěny a působí divně .

1890 (2017) (seriál)

Serial pro ty co nespěchají . Při čekání na poruchu jsem se v práci dobře bavil . Jen Jojka po třech dílech serial pro naší republiku zablokovala , snad v naivní víře , že se to nedá sehnat jinde .

Instalatér z Tuchlovic (2016)

No když ono to v životě tak nějak chodí a takové věci se kolem mě dějí . Pár takových lidiček mám v práci a když jednomu na narozeniny zaplatili kamarádi babu aby se mu svlékla utekl z baráku .

Strašidla (2016)

zajímalo by mne proč takoví lidé jako Mrhlad xxmartinxx nebo Klárka S chodí na Trošku .sebemrskačství masochismus nebo jen hloupá potřeba si do někoho kopnout když už v realu všichni kopou do nich , a nebo ještě hůř - jsou uvězněni ve světě kde se lidi nesmějou a nemají rádi. Hele zůstaňte příště doma zapalte si krb nalejte pintu červeného a meditujte . Třeba o tom pekaři který měl noční aby jste si mohli koupit housku a bez kterého by jste hladoví a překvapení na Trošku ani nepomysleli. Protože pro toho pekaře ty filmy od Trošky jsou . Ne pro Vás rádoby moudré a vyjímečné ale pro ty kteří Vám dovolí vůbec existovat . Baj baj

Andílek na nervy (2015)

Ten námět má velký potenciál bohužel z toho vyšel malý prd

Čarodějnice (2015)

tak to bylo kuulva dobrý . kde to bylo schované že to vidím až po pěti letech.

Doktor Martin (2015) (seriál)

myslel jsem si že větší buranov než je v seriálu Okresní přebor se už nepodaří vytvořit .Tohle je tak hloupé a průhledné až je to geniální.Viděl¨jsem dnes všech 6 dostupných dílů a dokonale jsem se bavil.Takhle si pražák představuje vesnici .Ty postavy jednají jako v představách někoho kdo celý život sedí ve Slávii a tvoří vesnici.Dávám za čtyři protože jak říkám je to tak hloupé ....

Kobry a užovky (2015)

Měli jsme takovou smažku u nás v práci a je to až neskutečné jak se podobal postavě ve filmu . Gesta fráze zlodějina způsob života vše jako by zkopírované.Jen nevidím smysl toho proč byl tento film natočen. Mám někde cítit soucit nebo co. Realita smažky a lidí které vysává . Žádné memento nic proč bych si to měl pamatovat. Tady se lvem hluboce nesouhlasím. A ve srovnání s filmem Cesta ven , který je také zfilmovaná realita ,je to slabé.