Krvavá hostina (2005)

Upřímně míněné béčko plné hlášek, násilí a skvělých hrdinů. Absolutně neoriginální, ale totálně zábavné. Pokud tedy člověku nevadí sem tam utržená noha.

Renesance (2006)

Drsné a napínavé scifi šmrncnuté atmosférou noir, které dokazuje, že animované filmy nemusí mít zpívající zvířátka, aby za něco stály. Napínavý film, ve kterém vizuální stránka nehraje narozdíl od Sin city tu nejdůležitější roli.

Full Contact (1992)

Velmi dobrý, ale také velmi drsný film, kterému k maximálnímu hodnocení schází jen trochu originálnější příběh.

Milionový závod (2001)

Po dlouhé době komedie, u které jsem se opravdu od plic zasmál. Fóry "muzeum Barbie" a "sraz veteránů" nemají chybu. Určitě by se filmu dalo vytknout pár věcí, ale zábava všechny potencionální chyby vynahradí.

Dnes neumírej (2002)

Velice zdařilá bondovka. Má to akci, humor a šmrnc. Jen ta ústřední melodie byla slušně řečeno špatná.

Zoolander (2001)

Jeden z mála "blbejch" filmů, kterej neni ani zbytečně sprostej a ani zbytečně tupej. V žánru tupejch komedií klenot. Pokud se chce člověk jen a pouze zasmát, je tohle skvělá volba.

Vosí hnízdo (2002)

Pro mě jedeno z největších překvapení tohoto roku. Skvělé obsazení, akce a parádní atmosféra a když jsem po pár minutách zjistil, že film sprostě vykrádá můj oblíbený Útok na 13. okrsek (možná je to remake, ale nevsadil bych si na to), byl jsem v sedmém nebi. Akční nonstop nářez se skvělou atmosférou, který stojí za to. Frantíci uměj.

Americký prezident (1995)

Jeden z mála romantickejch filmů, co sem dokoukal do konce. A překvapivě (pro mě) se mi líbil. Douglas je dobrej, Annette Benning taky a zbytek obsazení taky stojí za to. Pohodovej scénář, kterej sice používá pár klišé žánru, ale přitom nabízí víc, než klasická romance. Což je dobře.

Action Jackson (1988)

Tak na tohle mám úchylku. Weathers je borec, akce celkem zvládnutá a pár dobrejch suchejch hlášek. Jo, je to béčko, ale je to skvělý béčko. A já ho žeru!

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Jedna z nejlepších "blbejch" komedií. A i když je tupá a blbá, je i hodně vtipná, jen se člověk nesmí stydět, že mu to vtipný připadá. Já se teda nestydym.