Tekken (2010)

Ale jo, dalo se na to dívat. Neměl jsem problém s bojovými sekvencemi. Možná jsem chtěl trošku více Eddyho, protože ten se povedl. Jen si nevzpomínám, že by Yoshimitsu vypadal ve hře tak k smíchu. Příběh hloupý, ale co naděláme. Ve výsledku to předstihlo Mortal Kombat, ale i tak se nejedná o bůhvíjakou bombu.

Kajínek (2010)

Prison Break po česku. Rozhodně zajímavý kousek.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Je možné vidět jeden film 3 krát do půl roku? Ano když se jedná o tak krásný kousek, není se čemu divit. Hudba je prostě the best. Prostě slzičky k tomu patří. Film do pohody i nepohody.

Saltová (2010)

Prvních 40 minut mě prostě bavilo. Zbytek je scenáristická zhovadilost. A konec? Škoda slov. Jedině mě pobavili plukovník Tomáš a major Víček. 2 a půl.

Počátek (2010)

FUCKING UNBELIEVABLE!!! Je to na tomhle filmu vůbec něco špatného? Ano, a to že byl krátký. Mě prostě 2 a půl hodiny nestačily. Chci víc, více Nolana. Inception měla být takovou pykovinkou, kterou si Maestro natočí mezi druhým a třetím Batmanem. No někdy i z takových pykovinek vznikne něco dokonale geniálního. Prodal bych svou duši, jen abych si mohl popovídat s Nolanem o konci. Věřím, že jak to celé bylo, ví jedině on. Hudba byla kouzelná, TIME nakonec jeden z nejvypjatějších soundtrack songů. Prostě tohle se musí vídět X-krát.

Zelená zóna (2010)

Při sledování Zelené zony jsem si připadal jako při hraní hry Modern Warfare. A taky mi to trochu připomínalo Body of Lies, jen s dynamičtejší režií. Akce je dobrá, atmosféra je opravdu hutná. Další skvělý film o válečném tažení. Není nad čím rozmýšlet plná palba.

Černý blesk (2009)

Docela mě mrzí, že Černému Blesku nemůžu dát alespoň 4 hvězdy. Prostě tenhle film se stráášně pomalu rozjížděl. Jinak je to fajn blockbuster. Auto je príma, i hlavní hrdina je sympaťák. Jen ten záporák mohl být, no lepší.

Predátoři (2010) odpad!

Co to proboha bylo? Jako parodie na Predátora obstojná, jinak humus. Omg stupidní dialogy, debilní herci, jediný z koho sem byl trochu nadšeny byl Trejo, ale vyloženě se s ním nemazlili. Všechno bylo tak vyšpekulované jen aby to vyšlo. Nepochopitelné manévry Predátorů mě ale dostaly nejvíce. Chtěl sem lepší konec. Vlastně si nevzpomenu, co bylo na tomhle dobré. Asi ze mě mluví vztek, ale dávám odpad. Letošní prozatimní sračka roku. P.S. Brody se svým "stylovým" hlasem ala Batman patří na pranýř.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Huuuuukooot. Člověk čeká nějakou blbost a dostane zábávnou jízdu. Viděl sem tam tam patrnou spojitost s filmem Crank. Zběsilé přestřelky, černý humor. Jeden rozdíl, a to podstatný, bych ale našel a to, že Statham byl nasrany zatímco Cruise je kurevsky ale v dobrém slova smyslu šíleny. Všechno co udělá je prostě k posrani dobré. Ano najde se tam pár slabších míst, ale ani to mi nezabrání dát plnou palbu. Ja si tohle užil. P.S. Po druhém shlédnutí opadlo takové to nadšení takže snižuji na 4.

A-Team: Poslední mise (2010)

Akce, akce a pořád jen akce. Humor, humor a pořád jen humor. I takhle se dá popsat tahle pecka, která Losery válcuje ve všech směrech. Největší sympaťák je Murdock, který má očividně všechno na párku, baví ho srát B.A., je to prostě blázen. Pro mě nejlepší scéna je s 3D brýlemi. That was freaking hilarious. A doufám ve dvojku. P.S. Extended version má neuvěřitelně zabavných 30 minut. Proto doporučuju, sáhnout po ni.