Asterix dobývá Ameriku (1994)

Ano souhlasím s většinou, toto je nejhorší díl s Asterixem. Hlavně, co mi vadilo byla uměla hudba, nevtipné situace a nevím z jakého důvodu maji všichni hrdinové jiná jména krom ústřední dvojice. Animace se mi taky kdoví jak nelíbila. Doufám, že se za tohle zprznění Němci Francouzům veřejně omluvili.

Griffinovi (1999) (seriál)

Vítejte ve světe Setha MacFarlanea, kde se meze absurdity nekladou. Pro mě to je jeden z mála seriálů, kde kvalita s příbývajícími díly stoupá. Nikdy bych neřekl, že něco kresleného překoná Simpsny. Po 7. sérii prostě nastal zlom. Například k posrání marasně zakonponovaný rozhovor s Christianem Balem, který při natáčení Terminatora Salvation seřval jednoho osvětlovače. Family Guy je král kreslených šou. GIGITY.

Asterix a Kleopatra (1968)

On řek hurá na nás. Rozhodně jedna z těch nejlepších asterixovek. Má to šmrc, má to říz, má to vtip. Není nad čím uvažovat.

Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) (seriál)

Skvělé představení. Musím říct, že ty písničky byly krásně chytlavé a hlavně plné emocí. Neil Patrick má můj neskonalý obdiv. Je hlavně supr, že to má dohromady všeho všudy 40 min takže se prakticky nemůžete nudit. Na tohle se milerád i potřetí podívám.

Kopačky (2008)

Apatowe, Apatowe tohle se ti povedlo na 100%. Je to neuvěřitelně zábavné a mile romantické. Hlavním kladem a zároveň tahounem je Segel v hlavní roli. Ten prostě předvedl nenucený a přirozený výkon. Dále je tady skvělý soundtrack se skvělým Aldousem Snowem. Jeho "Landn aksent" je boží. Holky jsou sexy, Hill je správný mamlas takže pro mě jsou Kopačky jednou z těch nejvíc komedií. P.S. Muzikál Drakula bych chtěl vidět.

Dexter (2006) (seriál)

Dexter je v dnešní době nejlepší nekomediální seriál. Propracovaný scénář, sympatický hrdina, peprné dialogy a každá série bombovní, to sou jen některá z mnoha pozitiv této show. Samozřejmě, že každý si oblíbí jinou, ale pro mě bude vždycky nejlepší ukončení jakékoliv série v historii seriálu závěr 4. sezóny. M. C. Halle, díky ti za Dextra. P.S. Inu musím říct, jak byl konec 4. série dechberoucí bylo pro mě finále celého seriálu docela zklamání. Podle mě posledních 5 dílů bylo jak vycucaných z palce. Škoda i tak to byla parádní jízda.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Uf. Mám za sebou 1. serii a nevím co si mám myslet. Tohle je první britský seriál, který považuju za dost trapný. Jako to že každý tady Nathana považuje za "megavtipného", je samoosobě dost úděsné. Špatné postavy má tahle show. No první 3. díly byly humusově odpadové, ale dal jsem tomu šanci a ty poslední 3 už nebyly tak špatně. Nevím jestli půjdu do 2. série. Pro malé děti, kteří hledají sex a nesmyslné vulgarismy je tenhle seriál jako stvořený.

Černá labuť (2010)

Prostě psycho. Darren je borec přes rozpad osobnosti, ukázal to v Requimu, tady to je potvrdil. Čuměl jsem na to jako blázen. Nejvíc se mi líbilo, že prostě člověk (jako já) neví co je skutečné a co ne. Krása a klobouk dolů před Natalií, doufám že tento výkon přemění v Oskara. Zasluhovala by ho. P.S. Už dlouho mi takhle neběhal mráz po zádech.

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Tak to mám za sebou. Film jsem viděl s denním odstupem, po dočtení první části této trilogie. Takže srovnání se prostě nejde vyhnout. No dopadlo to tak, jak jsem si myslel. Nadějně vypadající dvě a půl hodiny se proměnily v průměrnou detektivku. Kniha měla neuvěřitelný spád, každý byl nějak charakteristický definovan. Bohužel prostě tohle ve filmu nefunguje. Chybí emoce. Uznávám, že některé scény byly věrnou kopií, ale člověk se nezbaví dojmu, že to mohlo dopadnout líp. Už se ani moc netěším na ty další zbývající filmové předělávky.

TRON: Legacy 3D (2010)

Ale tak jo, byl to vizuální orgáč, to nejde popřít. Trošku méně sentimentu, méně kecání čímž by se zkrátila stopáž a bylo by to za plný počet. P.S. Znalost původního Trona byla opravdu ku prospěchu. P.P.S Zaplaťpánbů za to, že jsem se nedal ukecat na 3D.