Karate Kid (2010)

Dlouho jsem se uvažoval mezi 2 a 3 hvězdama. Pak jsem ale zapřemýšlel, bylo to klíše jako prase, stopáž byla brutálně dlouhá, totálně přehrávájící matka, nesympatický malý herec, který už mě sral v jiném filmu, na druhou stranu ale bitky byli hodně realné a Chan je klasik, který to všechno umí. I tak to ale nevytáhne do výšin 3 hvězdových filmů.

V Bruggách (2008)

Bruggy jsou prdel světa aneb dva Irové s prožízlou držkou na návstěvě v Belgii. Bruggy jsou krásné město, trochu mi to připomínalo po historické stránce tu naši krásnou Prahu. Záběry jsou opravdu hezké. Ralpf Fiennes je kurva borec. Fuckuje si poanglicku. Jinak co se týče hlavní dvojice, pro mě to byli sympaťáci. Pokud je něčeho v tomhle snímku požehnaně, je to bezpochyby černý humor. Prdel byla jak sviňa. Ale to nejlepší co film nabídné, je grandiózní hudba. Opravdová krása, která lahodila mým uším. Prostě další evropský biják, který stojí za to vidět.

Barbar (2009)

Začátek krásně naturalistický, pak nádherné záběry přírody. Bohužel vyplněné zbytečnou vatou a dlouhými záběry. Filmu by prospěla kratší stopáž. Nadruhou stranu hudba tvoří tu pravou temnou atmosféru. Takže tak 6,5/10.

Ozbrojení a nebezpeční (2009)

Vyložený průměr. Sice se na tuhle blbovinu podruhé nepodívám, ale nebylo to zas tak špatné. Na film mě nalákal herecký ansábl. Tolik zvučných jmen v jednom? Nešlo odolat. Výsledek, ale nedocenil moje očekávání. Filmem se táhnou docela dost debilní a nelogické scény, člověk si řekne co už. Ta jediná akční honička byla hodně chaotická. Pak ještě můj vkus málo sprostých slov. Čekal bych daleko více fu*k slovíček, a ne nějaké trapné stupidy. :-D Holt jsem takový. Ale jinak jsem byl docela napjatý jak to skončí.

I Love You Phillip Morris (2009)

Jeden velký gay úlet. Ale co, celý film jsem měl na tváři takový ten připitomnělí výraz. Ewan je takový přesný příklad homouše. Blonďák s modrýma očima, tím jak se chová, a samozřejmě naušnice na pravém oušku. :-D Docela psina.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Head Shot! Double Kill! Multi Kill! Mega Kill! Ultra Kill! Moooooonster Kill! GODLIKE! STALLONE IS UNSTOPPABLEEEEEEEEEEEE!

2Bobule (2009)

Tohle byl opravdu špatný vtip. Tragický boss v podání Krampola, zbytečný "špion" Korn, Langmajer, no co dodat k němu, jestli ty trapné scénky byly improvizací, prosím ať už to radši nikdy nedělá. Odpad nedávám, protože začátek byl docela slušný, pak už to jde celé do sraček,

Spalovač mrtvol (1968)

Moje nejoblíbenější role Rudolfa Hrušinského. Spalovač by nebyl takový, bez něj. Dalo by se říct, že je to jeho one man show. To jestli se jedná o horor nebo něco jiného, si každý může ujasnit sám. Vymazlená kamera a ještě úchvatnější hudba. Tomuhle se nedá nic vytknout a právem se může pyšnit titulem Nejlepší film české kinematografie.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Naprosto totální, kulervoucí, pravdivý a neuvěřitelně syrový pohled na válku. Tady si nikdo na nic nehraje a autentičnost je opravdu unikátní. Nadupaný film až ke stropu. Soundtrack je prostě a jednoduše skvostný. Pro mě nejlepší film o válce a právem si našel své místo v mé topce.