Ostrov (2005)

Scénář a režije je sám o sobě velice zajímavý. Michael Bay si na tomto filmu dal opravdu moc záležet. Lidstvo chce žít věčně, ovšem potřebuje k tomu nové orgány, soukromý sektor se toho chytí a klonuje lidi. Ze svého klona si člověk vezme orgán, který potřebuje. Ovšem chyba v klonovaní je příčina špatného klonu, který je trochu jiný než ti ostatní. Uvědomuje si nejasnosti a s partnerkou prchá na svět, kde se dozvídá, že je jen klon. Chce osvobodit všechny klony a po nějaké době se mu to nakonec povede. Svět blízké budoucnosti na mě zapůsobil pěkně, efekty a hudba na dost dobré úrovni. Film ubíhá svižně a hladce. 5hvězdiček 92%

Moje superbejvalka (2006)

Poměrně velmi dobrá komedie. Hodně vtipných scén je tu dost, superhrdinka Uma Thurman je trochu 'bláznivá' , ale k tomuto filmu se to prostě hodí. 60%

Na vlastní nebezpečí (2007)

Fim mě zklamal z toho pohledu, že jsem čekal, že bude více ační, ale místo toho je tam max. jedna scéna. Filip Renč má asi jinou představu co to je akční film. Hudbu a efekty bych hodnotil za 2. Celkem film na mě udělal docela dobrý dojem, pěkná večerní podívaná pro celou rodinu. 40%

Beowulf (2007)

Po vyzuální stránce nádhera, atmosféra na každém kroku vy se dala krájet, ale nejsem si jistý zda-li by nebyl film lepší hraný, než zpracovaný touto formou. Dále výborný děj, který má hlavu a patu. To, že je Beowulf natočet i ve 3D ho celkem zachránilo, protože to byla dobrá podíváná. Angelina Jolie si zde zahrála opravdu zajímavou postavu. Celkový dojem ze sfilmovaného eposu je dobrý i když je dnešní svět samých vizualizacích tak si to režisér Robert Zemeckis mohl odpustit. 4 hvězdičky 74%

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Rozhodoval jsem se mezi jednou hvězdičkou a odpadem, neboť jsem seriál sledoval a zdá se mi dosti odfláknutý, ať už se jedná u hereckých výkonů nebo humorných scén. Vzhledem k tomu, že v seriálu hraje Chuck Norris tak dávám 1 hvězdičku - 13%

Armageddon (1998)

Myslím, že je to velmi oblíbený a povedený velkofilm. Nádherné efekty, hudba. Velmi jsem si oblíbil ruského kosmonauta 'Lva', kterého si zahrál Peter Stormare. Film se mi zdá také dosti komediální, což mu jedině přidává. Za mě čtyři hvězdičky takže 83%.

Volejte Novu (2003) (pořad) odpad!

Naprosto zbytečný pořad ukazující nám to, co už dávno víme, navíc si tam hovory vybírají a je zajímavé, že jsou hovory kdy bude nějaký film? a ejhle on jde dnes a kde? na nově!

Pokémon 2: Síla jednotlivce (1999)

Příběh skoro žádný, animace lepší než v prvním díle. Jelikož jsem kdysi býval fanouškem dávám 19%

Dům snů (2009) (pořad) odpad!

Jde vidět, že nova silně upadá. Její nové pořady jako je ČS superstar, polepšovna mazlíčků a teď dům snů. Jako to v realityshow bývá všichni mají radost z hádek a neustále jsou na obzoru konflikty. Výběr soutěžících není nějak slavný, snad se mi líbí jen moderátor Jan Musil. 2% čili ODPAD!

Constantine (2005)

Občas se z komiksů dělá film, občas má ten film celkem úspěch a tenhle ten film je jasnou ukázkou. Film ve kterém hraje hlavní roli Keanu Reeves (snad nikdo jiný by se sem ani nehodil) je jasným podáním příběhu mezi nebem, zemí a peklem. Občas se z pekla dostávají obludy na zem a tomu musí Keanu Reeves zabránit. Děj je celkem dost rozsáhlý a snad jsem se ani nenudil, film je také napínavý což vás přinutí nevstávat, dále skvělé efekty a hudba také není špatná. Dávám 91% pět hvězdiček .