Šumný Zlín (1999) (TV film)

Povedený dokument ze Zlína, avšak mě trochu zamrzelo, že opomenuli např. Otrokovice-Baťov atd. Dávám 5 hvězdiček

Občan Havel (2007)

Velmi dobře natočený dokument, je zde zábava,smutek. Ukazuje soukromý ale i politický život našeho asi zatím nejoblíbenějšího prezidenta Václava Havla. Ukazuje mi Václava Havla takového jakého jsem ho nikdy neviděl, netušil jsem mnoho věcí a jsem rád že tento dokument mi vše ukázal. Někomu by se mohlo zdát, že téměř 2 hodinový dokument je příliš dlouhý, ale když se podíváme v jaké časovém rozmezí byl dokument nátáčen, tak to docela odovídá. Jde vydět, že režiséři si daly opravdu záležet a tak filmu dávám 89%

Chalupáři (1975) (seriál)

Jedná se asi o můj neoblíbenější československý seriál, tento styl humoru mi opravdu sedl stejně jako herci jako je například na začátku celkem dost nafoukaný Jiří Sovák a Josef Kemr se svojí skříňí tedy 'orchestriónem'. Tomuto filmu nelze nic vytknout stejně jako hudba, která je ojeďinělá. Filmu dávám skvělých 97%

Sám doma 3 (1997)

Tento díl se nedá ani trochu porovnat s těmi předešlými, nelíbí se mi obsazení herců a to zejména u hlavního představitele filmu Alexe D. Linz. Přijde mi, že je tento film spíše směřován k mladším divákům tak do 9 let. Podruhé se na to už nedalo dívat, dávám 2 hvězdičky.

Shrek (2001)

Velice povedený animovaný film, řekl bych jeden z nejlepších. Dějová stránka je naprosto v pořádku. Oslík by si klidně zasloužil i nějakou cenu, protože bez jeho scének bych si film nedokázal představit. Film je spíše určen pro starší diváky, u dětí jsem se střetl s menším odporem k nepochopení děje a vtipných scének.

Kill Bill 2 (2004)

Kill Bill vol. 2 je podle mě o mnoho lepší než díl první, co se v prvním díle nepovedlo tak ve druhém ano. Je zajímavé, že by mi ani vůbec nevadilo nevidět první díl, a nebo spojit první díl s druhým, ale to by jsme pak dostali film o neskutečné délce a tak chápu rozhodnutí režiséra filmu Quentina Tarantina rozdělit film na 2 části. 2 díl je zábavnější, o něco málo svižnější a scénářem rozvinutější oproti prvnímu dílu. Dále zde není tolik krve, ale co si budeme nalhávat pár nechutností se zde taky najde Uma Thurman se zde opět ukázala jako výborná herečka, která dokáže oslnit. 84%

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Film má v sobě zaručeně skvělou atmosféru, která nadchne snad kažého diváka, který tento film shlédne. Skvělé efekty, herecké obsazení. Válka mezi vojáky US a teroristy mi opravdu sedl. Pět hvězdiček 97%

50x a stále poprvé (2004)

Rozhodně zatím to nejlepší co Adam Sendler natočil. Musím přiznat, že některé scénky opravdu stojí zato. Drew Barrymore zde stvárnila holku co stále zapomíná a jak jí to slušelo... Scénář leží na jednoduchém tématu, ktré je ale dosti rozvito, takže to tolik až nevadí. Celkově jsem s komedií spokojen 4 hvězdičky 87%

Deník Bridget Jonesové (2001)

Renée Zellweger je tato romantická komedie opravdu šitá na míru. Po 3 shlednutích mě tento film ještě neodradil a dávám 5 hvězdiček

Nezvratný osud (2000)

Začátek každé série Nezvratný osud je zajímavý, ale bohužel to další už jde někam jinam. Film postrádá pestré vedení od začátku až do konce, některé postavy mi příjdou až zbytečně ulétlé. Nemám nic proti Wongovi ale první díl se mu opravdu nepovedl a po první díle už víme jak to vždy dopadne v těch ostatních. Rozhodně dávám přednost druhému dílu. 2 hvězdičky