Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Tato kriminálka mě ze všech bavila asi nejvíce když se bavím o ( kriminálce LV,NY,MI). Vždy chytrý a bystrý vyšetřovatel Horácio mě dokáže jen udivit. Seriál je i zajímavý svým prostředím, které má co nabídnout ( pobřeží Miami je něco jiného než město ). 4 hvězdičky 85%

Pošta pro tebe (2005) (pořad) odpad!

U tohoto pořadu když ho vidím tak se jenom nasměji. Pořad má snad jen díváky citově založené a nebo 'hloupé'' ( nechápu jak se na to může někdo dívat) . Ester Janečková mi příjde velice nesympatická a to je poslední kámen do odpadu. 4% a to jenom za pošťáka Ondru -:))

Top Gun (1986)

Můj oblíbený film, ve kterém hraje hl. postapu Tom Cruise. Za celkem malý rozpočet skvělá podívaná. Rozhodně film pro všechny příznivce Toma Cruise, ale i pro fanoušky akce, která v tomto filmu rozhodně nechybí. Film se mi zdá také jako skvělá americká letecká propaganda, což se režisérovi filmu Tony Scottovi rozhodně povedlo. 84% Zajímavé kometáře:baruss,lennyd

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Film v prvních ukázkách vypadal dobře, Michael Bay říkal, že by film měl být tmavějším, a že byl měl předčít první díl, ale skutečnost je jiná film je stejně jako první díl určen především mladší generaci. Film zase jako v prvním díle čerpá zejména z vizuálních efektů a co jsem čekal děj filmu skoro žádný. z hereckého obsazení jsem nebyl příliš nadšený stejně jako v prvním díle. Trochu mě překvapil náš známý z LA casino Josh Duhamel, ale který se zde stejně moc nezahrál a samozdřejmě krásná Megan Fox, která zpříjemní film snad každému. Na závěr jde moje celkové zklamání vidět, čili se musím také přiklonit k nižšímu hodnocení 2 hvězdičky 45%

Šifra mistra Leonarda (2006)

Myslím, že toto je filmovými kritiky velmi podceňovaný film, který je myslím docela dost dobře herecky obsazený např. Tom Hanks nebo Jean Reno. Snímek je scénářem velice zajímavý, sice jsem knihu nečetl, ale z doslechu jsem slyšel, že se jí film hodně podobá. Film je především určen fanouškům mysteriózních snímků, drama tento film postrádá, i když jich tu pár je. Za celkem napínavý film může skvělý režisér Ron Howard, film má také nádhernou hudbu, která celý flm směle doprovází. Z filmu jsem měl dobrý pocit, i když se někomu může zdát jako mysteriózní zbytečně dlouhý. Dávám 4 hvězdičky 85%.

Cesta do středu Země (2008)

Podle mě slabý dobrodružný film, který nás zavede do středu Země. Nad všechny očekávání jsem byl docela zklamán. Steně jako některé další filmy s touto tématikou narazil i tento s problémem scénaře, ten totiž nenínějak zajímavý ( možná jen cesta dolů, ale zbytek filmu a to jeho podstatná část je o tom jak se dostat zpět nahoru. I přes tyto zápory jsem se u filmu dobře pobavil, některé efekty byly opravdu dobré. U hereckého obsazení bys se trochu pozastavil a to s tím, že tu nejhlavnější postavu Brendana Fraserera sirežiser filmu Eric Brevig vybral dobře. Brendan Fraser umí dobře zhrát takovéto filmy ( např. Mumie), avšak byl jsem hluboce nespokojený s osazením dalších hlavních postav ( Josh Hutcherson, Anita Briem ), ani nezáleží na tom jak vypadaly, ale jejich herecké výkony staly za h.... Avšak i přes tuto kritiku dávám 40% 2 hvězdičky. Po druhém podívání musím zvýšit hodnocení na 3 hvězdičky, že by ten film nakonec vyniknul?

Smrtonosná past 3 (1995)

Další parádní akce ze série SMRTONOSNÁ PAST, která se tvůrcům opravdu povedla. Skvělé herecké obsazení jako je Bruce Willis nebo Jeremy Irons a samozdřejmě na začátku nejspíše vyděšený Samuel L. Jackson dodávají filmu skvělý náboj. Tento film mi tk trochu připomínal SMRTONOSNOU ZBRAŇ, kde byl Mel Gibsonův parťák Danny Glover vždy pořádně vyděšený stejně jako v PASTI Samuel L. Jackson. Film, u kterého se rozhodně nudit nebudete vás nezklame. Docela mě překvapilo, že fil má jen 77%, protože svou kvalitou pokoří i jiné filmy co mají nad 85%. Dávam 5hvězdiček 93%. PS... film jsem viděl už 4x a vždy to byla podívaná.

Letiště (2006) (seriál)

Tento seriál je jedineční pouze tím, že se odehrává už podle názvu ''Letiště'' . Jinak se myslím stejně podobá, českým odpadovým seriálům, scénář je obohacen nějakýma zajímavýma příhodama z oblasti letiště, což seriál trochu pozdviho ze dna. Byl jsem docela překvapen z obsazení seriálu, protože spousta postav mi tam prostě nesedí. I když jsem ze seriálu vyděl možná tak jednu třetinu, tak si myslím, že tento seriál rozhodně do odpadu nepatří, tam si najdou místo tzv. ''čeké telenovely'' čili se přikláním k 1 hvězdičce 26%

Fresh Prince (1990) (seriál)

Spíše průměrná americká komedie, které bohužel moc Will Smith nepomohl. Někdy je seriál celkem dobrý a zbytečně nenatahovaný, ale většinou spíše naopak. 2 hvězdičky 46%

Škola základ života (1938)

Myslím, že tento film je klasikou českého filmařství, u kterého se snad každy ročník dost pobaví a nudit se rozhodně nebude. Film založený na humorných vtípcích je svým hereckým obasazením výborný. Ze školského prostředí je také ''Cesta do hlubin študákovy duše'' , která se mi líbila o trochu více a tím pádem tento film na něj trochu ztrácí. 4 hvězdičky 88% takže skoro pět hvězdiček.