Reality show LIKE HOUSE je jedinečný formát, který nemá v českém televizním éteru obdoby. Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život soutěžících, jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů prostřednictvím mobilní aplikace, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. Zpestřením pro soutěžící i diváky budou hosté, které produkce bude průběžně do vily zvát. Mezi influencery, kteří se na začátku dubna do vily nedaleko Berouna nastěhují, jsou: Tomáš Běhounek (@t0mi.jpg), Lada Horová (@laaduska), Adam Kajumi (@adamkajumi), Marie Rosecká (@maru_rosecka), Barbora Stříteská (@barborastriteska), Jan Svěcený (jenisek_) a Marek Valášek (@datel_marek). (TV Prima)

Wineeee

Like House je... no... Like House mohl být dobrý, pokud by nebyl o influencerech, které já neznám... Díly jsou nudné a samozřejmě tam ta reklama musí být. Samé párty a challenge je prakticky celý pořad. Ubrečená Laduška a Datel a vařit rýži neumějící Adam jsou vrchol stupidity na celém světě, kteří se buď hádají, brečí, nebo spí... Dobrý koncept, ale špatně udělán... 10% ()

Wasabi89 odpad!

takže.. né jen že je to totální shit ale ještě jsou tím krmeny naše děti... tohle si ani odpad nezaslouží, jelikož je to urážka slova Odpad! ()

Hugo_brunasi

Překvapují mě zdejší sáhodlouhé komentáře u hodnocení "odpad." Takhle dlouhé nenajdete ani u Oscarových filmů :)) A k pořadu... Kvalitu jsem nečekal a ani nedostal. Pro pobavení je to super! ()