Táta na plný úvazek

• USA Jersey Girl (více)

Oliver Tinke má nastartováno k úspěšné kariéře v hudební PR agentuře. S manželkou Gertrude čekají první přírůstek do rodiny. Narodí se holčička, ale matka při porodu zemře. Ollie se s pomocí svého otce Barta snaží starat o dítě a zároveň dostát svým povinnostem v práci. Ve stresu urazí shromážděné novináře a musí z agentury odejít. Odstěhuje se k otci do New Jersey. A hledá práci. Začne pracovat v komunálních službách města jako jeho otec. Když je malé Gertie sedm let, připravují ve škole besídku a Ollie slíbí Gertii, že s ní zazpívá písničku z muzikálu Sweeney Todd. Ollie se seznámí s Mayou Hardingovou, která pracuje ve videopůjčovně a zároveň studuje. Když Maya zjistí, že si vypůjčil pornofilm, chce si ho vybrat jako studijní objekt pro svou diplomovou práci, která se týká pornografické fixace. Sejdou se a Maya se dozví, že Ollie od smrti své ženy, kterou stále miluje, neměl sex. Nabídne mu nezávazný styk. Doma je přistihne Gertie, která se vrací ze školy. Kvůli havárii potrubí musejí ve městě uzavřít silnici. Lidé se bouří a Ollie je dokáže uklidnit. To mu dodá odvahy, chce zpět svůj dřívější život a vypraví se za svým bývalým kolegou Arthurem Brickmanem, který pracuje pro PR agenturu. Arthur mu domluví schůzku se šéfem. Ollie doma oznámí, že se budou stěhovat  zpátky do New Yorku. Gertie však nechce a s otcem se pohádá... (TV Prima)

Master19

Hodně otřepaný pytel plný klišé, který občas kupodivu docela funguje. Sice Bena nepovažuju za dobrého herce, ale tady mi nevadil a několikrát jsem se i zasmál. ()

demented

Melodramatická kravina v ktorej Ben Affleck nabúcha jednu portorikánsku kurvu, ktorá sa podozrivo podobá na inú portorikánsku kurvu menom Jennifer Lopez, ktorá nielenže nevie spievať, ale ani hrať. Našťastie tu neoxiduje dlho a je zastúpená podstatne pôvabnejšou Liv Tyler...Tradičné Smithovské propriety sú redukované na minimum (aj keď Smith je z dialógov cítiť a napríklad Benove etudy s Liv, ohľadne jej diplomovky sú geniálne) a vystriedali ich sentimentálne brutálnosti, pri ktorých si človek v tom lepšom prípade len zakrýva oči, no a v tom horšom rovno vygrciava svoje vnútornosti, pretože toto je fakt hnus. Chápem Smithovu snahu vymaniť sa zo svojej Jerseyovskej škatuľky, ale prečo to preboha spravil s niečím, čo je umelecky hodnotné asi ako gay porno :) Každý sa musí raz potknúť, to akceptujem.Len aby sa to nestalo zvykom. Každopádne Jersey Girl už navždy zostane v Smithovej filmografií vyčnievať ako jeden veľký omyl. ()

Brain-D

Kevinu Smithovi umřel otec, tak tenhle film věnovaný jemu je na něj velmi netipický. Je to pěkné, ale obyčejné. Bez Smithovských nápadů a hlášek. A hl. bez Jay a Boba. ()

hroubek

Spousta lidí tento film nemusí a vyčítá mu, že to není jako předchozí Smithovy snímky.Mě se naopak moc líbí a nějakým zvláštním způsobem mě vůbec nevadí předvídatelnost,klišé a různé další věci, které by mi jinak vadili.Ben Affleck mě tady vůbec nevadil a velmi dobrým způsobem se mu podařilo zobrazit sobce, který musí prozřít.Obsazení vedlejších rolí je velmi příjemné a to ať už jde o Liv Tyler,Jasona Biggse nebo dceru v podání Raquel Castro či George Carlina.Velmi se mi líbilo závěrečné muzikálové vystoupení Sweeney Todda, které bylo boží.Smith natočil lepší snímky, ale málo který byl tak osobní. ()

Ichabod

Ja nemohu tenhle film hodnotit jinak. Neni tam Mewes a ani Tichej Bob, ale i tak v nem jsou solidni dialogy a sympaticke postavy. Ve velice necekane sexy rozpolozeni Liv Tyler a v neposledni rade velmi vtipny alkoholicky dedecek. Film zacinal pomerne dost smutne pohrbem a skoncil moc peknym divadelnim predstavenim, pricemz rozhodne pokazde nepostradal emoce. Kevin Smith opet ze svych hercu vytriskal vice lidskosti i pres naprosto nerealne vysoustruzene dialogy (uplne stejne jako v Clerks 1 & 2). Moc mne pobavila miniscenka s Damonem a jeste vice debata Afflecka s Willem Smithem v cekarne. Rozhodne v danem zanru jde o spicku, ve fimografii Kevina Smithe o solidni praci. ()

DellEthing

Několik scén dává znát, že to režíroval mistr nekorektních komedií, ale zbytek je hollywoodský průměr, který mohl natočit jakýkoliv nadanější tvůrce. Plusové body za scénu v restauraci a pár hlášek. ()

Gerret

Jako komedie u mě film moc nezafungoval, ale příjemně se na něj po celou dobu dívá a mě nenudil. Liv Tyler se mi moc líbila jak svojí roli ztvárnila. I tak mi ale ve filmu něco scházelo a ničím mě vlastně nepřekvapil, snad jen vedlejší rolí Willa Smitha. Proto ho hodnotím jako čistě průměrný. Hodnocení 55%. ()

Roseinka

Úplně jsem zapomněla, jak moc krásný film to je. A taky dost ubrečený, protože jsem řvala několikrát. Jsem hold na tohle téma citlivá. Je to strašně milý příběh o lásce k dítěti a o hledání štěstí v životě. A navíc velmi dobře obsazený. ()

Dagoussek

Rodinný, romantický, dojemný, veselý, milý, roztomilý, nenáročný příběh s příjemnou hudbou. Akorát mi tam moc nesedí Liv Tyler. ()

P1tr

Táta je sice na plný úvazek, ovšem snímek diváka na plný úvazek nedostane. Sledujícím totiž chvílemi nebude dělat problém otevřít si ke sledování časopis, napsat SMSku, stopnout přehrávání a odskočit si. O nic nepřijdou, naopak, ušetří se o pár zbytečných momentů, které film obsahuje. Jediná neklasická Smithovka a hned průšvih. ()

Almásy

nebyt dobreho umyslu (venovane mojmu otcovi) a toho, ze si srackovitost tejto snimky smith uvedomuje, dam bez milosti odpad.. ()

Richard_Ba

Začnem pár faktami o filme: Jersey Girl je prvý film Kevina Smitha, kde sa neobjavia postavy Jaya a Silent Bob. Jay(son Mewes) sa mal objaviť pôvodne namiesto Jasona Biggsa (ten co to robil s jablkovým koláčom) , ale kvôli problémom z drogami mu to Kevin zakázal. Uloha, ktorú stvárnil Will Smith mala patriť Bruceovi Willisovi. Z celkovych nakladov na film 35 mil. dolarov si Ben Affleck zobral 10 mil. ______Snímok si ma získal už v prvých sekundách, môžeme už pozorovať veľmi skúsené vedenie zo strany Kevina Smitha. Emóciami to priam srší, ale v prijateľnej miere. Nemám rád keď snímky rozdávajú lacno city, ale Kevin ich zbalil precízne a podáva nám ich presne dávkované spolu s humorom. Sviežosť filmu si získa každého, no mňa si získala Liv Tyler. Krásna, ladná a s menším šušlaním, ktoré bolo nesmierne sexi :-P ______Myšlienkovo bol snímok prispôsobený k udalosti, ktorej film zasvätil. Film mal predstavovať oslavu otcovstva na 10 výročie úmrtia svojho otca. Končí slovami : For My Father Donald E. Smith. I miss you, Pop. Hrdo, búšiac si na svoju chlpatú hruď, musím priznať, že som uronil nejednu slzu, najmä nakonci. ()

zsn

Tak ohranej film, až se mi zhnusil. Body za divadlo se Sweeneym Toddem - mou milovanou povídkou z Penny dreadful. ()

venca163

Kevinovi S. vyměkla moč a já nevim, jak se k tomu postavit. Je to sice takovýto téma Ben Affleck poskakuje kolem Liv Tyler, ale vlastně né úplně a postupem času mě to docela pohltilo a na konci jsem jim (všem) fandil. Navíc to bylo docela (teď mě ukamenujte protože Ben Affleck) dobře zahraný. Nejvíc mě bavila ta partička dědků a pár dalších kevin-smith momentů. (70%) ()

sedm.1

Břitkost.Těžkopádné a vynucené ždímaní emocí.Nekomediální,neromantický,nedramatický.Nudný.Dětská představitelka protivná.Banální scénář a šílené dialogy.Tuctový a tááák přeslazený happy end,až mi ještě teď běhá mráz po zádech.A největší prohřešek,jinak nádherná Liv Tyler naprosto nepřitažlivá.Nechápu tak vysoké hodnocení od ostatních,ale přijde mi,že to je jen díky jménu režiséra.A to je docela slabošství,vždyť i nevšední autor může šlápnout vedle. ()

Mlčenlivý Bob zabijákem?

Mlčenlivý Bob zabijákem?