Táta na plný úvazek

• USA Jersey Girl (více)

Oliver Tinke má nastartováno k úspěšné kariéře v hudební PR agentuře. S manželkou Gertrude čekají první přírůstek do rodiny. Narodí se holčička, ale matka při porodu zemře. Ollie se s pomocí svého otce Barta snaží starat o dítě a zároveň dostát svým povinnostem v práci. Ve stresu urazí shromážděné novináře a musí z agentury odejít. Odstěhuje se k otci do New Jersey. A hledá práci. Začne pracovat v komunálních službách města jako jeho otec. Když je malé Gertie sedm let, připravují ve škole besídku a Ollie slíbí Gertii, že s ní zazpívá písničku z muzikálu Sweeney Todd. Ollie se seznámí s Mayou Hardingovou, která pracuje ve videopůjčovně a zároveň studuje. Když Maya zjistí, že si vypůjčil pornofilm, chce si ho vybrat jako studijní objekt pro svou diplomovou práci, která se týká pornografické fixace. Sejdou se a Maya se dozví, že Ollie od smrti své ženy, kterou stále miluje, neměl sex. Nabídne mu nezávazný styk. Doma je přistihne Gertie, která se vrací ze školy. Kvůli havárii potrubí musejí ve městě uzavřít silnici. Lidé se bouří a Ollie je dokáže uklidnit. To mu dodá odvahy, chce zpět svůj dřívější život a vypraví se za svým bývalým kolegou Arthurem Brickmanem, který pracuje pro PR agenturu. Arthur mu domluví schůzku se šéfem. Ollie doma oznámí, že se budou stěhovat  zpátky do New Yorku. Gertie však nechce a s otcem se pohádá... (TV Prima)

Tatianistka

Typicky americky film, akoze rodina vitazi nad vlastnou karierou..keby to tak fungovalo aj naozaj, ale inak celkom prijemny film na sprijemnenie volnych chvil:) ()

Izz

Na Kevina Smithe strašně slabé.Mistr cynických sprosťáren,popkulturní odkazů,otec Jaye a Tichýho Boba,ďábel z Jersey,přišel se sentimentálním a sladkobolným blábolem,který od naprostého zatracení zachraňuje okouzlující Liv Tyler a cameo Willa Smithe.Jinak velké zklamání a mistrův nejslabší film. ()

DadysGirl

Říkejte si o Benovi co chcete, ale mě to dojalo... Evidentně si chtěl zahrát se svými přáteli a musím říct, že se jim to povedlo... Vtip a dojetí jsou tu v dobrým poměru a myslím, že to kdykoli zkouknu ráda znovu... BTW Liv by měla hrát čstěji v takových filmech a malá Raquel je nejen roztomilé a talentované děcko, ale taky opravdu malá Jen! ()

hamir0

Když se člověk chystá ke shlédnutí filmu od Kevina Smithe, může od něj téměř s jistotou očekávat tři věci: výborný soundtrack, excelentní dialogy a celou řadu popkulturních odkazů. Tentokrát sice tuto trojici trochu shazuje absence většího množství humoru a otřepaný příběh, pořád je to ale film od Smithe, a tak je příjemný zážitek i přes drobné nedostatky stále zaručen. Cameo Willa Smithe moc potěšilo. ()

tenista

Pro K.Smithe dosti netradiční snímek, chybí klasická dvojka Jay a Tichej Bob. Mně ale tahle rodinná romantická komedie sedla, je to ideální film pro děštivej večer, když nemáte náladu na žádný vyvražďovačky a podobně. ()

Baki

Nudne, ani zabavne, ani smutne, proste nudne. Jedina svetla vec na tomhle filmu bylo divadelni predstaveni Sweeneyho Todda :) ()

mig21

Jak se z protivného floutka stal starostlivý otec, který obětuje kariéru své rodině. Zní to jako námět céčkového slaďáku, ale Kevin Smith a Ben Affleck odvedli dobrou práci. Úžasné cameo si střihli Matt Damon a Jason "Earl" Lee, vrcholem je hned na začátku "debilní Fresh Prince", který nakonec hlavního hrdinu po úžasném dialogu ("kdybych neměl 3 děti, nemusel bych točit ty blbý filmy ":-)) přivede na tu správnou cestu... ()

monty.cl

Jo,K.Smith udělal tak trochu jiný film-nejsou tu Jay a Bob,žádný komixy,hulení, žádné Hvězdné války. Ano, je to limonáda,romantická záležitost, ale ve svém žánru pořád příjemně koukatelná záležitost. Najde se i pár vtipných scén (třeba muzikálové číslo),takže fajn, já byl spokojenej. 70% ()

Quendi

No to je snad poprvý, co jsem viděla Bena Afflecka dobře hrát(i když měl své chvilky). Holčička nečekaně milá a neotravná. Akorát ta milostná zápletka mi tam nějak kolabovala, od podivného průzkumu sexuální aktivity po závěrečné "domysli si sám" objetí. ()

Nessos

Velmi zdařilé. Musím říct, že jsem se opravdu bavil. A ani ten lehce sentimentální konec celkovému hodnocení neubral.. ()

kubilov

Kevin Smith, zřejmě nejlepší komediální režisér se vydal kvůli nepříjemné smrti v rodině do vod obyčejného a nepříliš zajímavého hollywoodského mainstreemu plného otravných klišé a rádoby slzopudných příběhů. Ale tak co, viděl jsem brečícího Bena Afflecka (smál jsem se, moc a moc), opět totálně úžasnou a přenádhernou Liv Tyler a v neposlední řadě i jednu z nejlepších cameo rolí, jejíž předzvěst se tak nějak táhla celým filmem, aby to nakonec totálně zabila, Will Smith je prostě frajer. ()

Brano

Veľmi sympatický a dojemný príbeh o láske otca k dcére, ktorému po smrti svojej manželky zostala práve narodená dcérka. Mne sa to celé páčilo. Vo filme možno nájsť aj jemný humor, ktorý človeku vyčarí úsmev na tvári. Okrem toho to malo skvelé hviezdne herecké obsadenie. Veľmi ma potešilo aj zakomponovanie charizmatickej Liv Tyler. Akurát ma sklamal trochu záver, ktorý bol po celý čas dosť predvídateľný, ale i tak hodnotím ako nadpriemerný. Pred pozretím som mal trochu obavy, že pôjde iba o ďalší nezáživný slaďák, ale film ma veľmi milo prekvapil a celkovo veľmi nenudil. V hodnotení by si zaslúžil červený rámec. ()

Nathaniell

Super film, super obsazení, super dialogy, soundtrack, super, super, super... Fakt pecka. Čím víc znám tvorbu Kevina Smitha, tím ji mám radši... Nevýhody? Jay a Mlčenlivý Bob tu prostě chyběli. Ačkoliv se k danému tématu nehodí, měli se objevit alespoň na dvě/tři minuty. Trošku mě to naštvalo, takže rapidně podhodnotím a dám POUZE 4*. ()

PlysovyMacko

Neškodný film o slobodnom otcovi, ktorý sa snaží o výchovu svojej dcéry a znovu získať prácu snov, možno sa medzitým aj zamilovať. Žiaden veľký humor sa nekoná ani moralizovanie o rodinných hodnotách. Nevýrazný film v každom smere. ()

Grellenort

V jedné věci musím s Kakou souhlasit. Liv Tyler je neuvěřitelná. Okamžitě po skončení filmu jsem se odebral do koupelny kde jsem si musel...dát studenou sprchu :-). Úžasná žena. No nic. K filmu samotnému - průměrná romantická komedie s několika málo vystrčenými Smithovskými růžky. Daleko lepší by to bylo, kdyby v tom filmu nehrála ta malá holka...a ani ten starej dědek. A ani ten druhej starej dědek...stačila by...A DOST! ()

Bilky

Niektoré veci a hlášky vybočovali zo škatulky "romantický film" čo príjemne prekvapilo a dalo filmu troška viac života a šmrncu (hlavne zoznamovanie AFFLECKa a TYLERky alebo dianie okolo Willa SMITHa) ale v podstate ho zabil zbytočný sentiment... ()

Mlčenlivý Bob zabijákem?

Mlčenlivý Bob zabijákem?