Péčko pro začátečníky

• Německo Almost Legal (více)

Najlepšie by bolo zájsť do videopožičovne. Chvíľu sa prechádzate medzi regálmi, poškuľujete po pornokazetách a pomaly sa blížite k vytúženému cieľu. V tom vás však ktosi zdrapí za golier a vyhodí von. Akoby ste boli deťmi! Ale veď už máte 17!!! Chvíľu sa neviete zbaviť pocitu poníženia. Odrazu v tom máte jasno! Navštívila vás geniálna tichá myšlienka: chalani, poďme si natočiť vlastné porno! Ako to dopadne? Zistíte v kine.

Každý mladý muž prechádza obdobím života, ktoré je preňho až nadmieru kruté. Poznáte to: máte 17, hormóny sa búria a v noci vás prenasledujú mokré sny. Už by ste aj boli zvedaví, ako to vyzerá v praxi, ale pochybnosti vám v poslednej chvíli zoberú odvahu. Preštudujete odbornú literatúru (knižnica), populárne časopisy (trafika), postojíte pred výkladom s dámskou bielizňou (Palmers), hlad po informáciách však neutíšite. Ďalšia voľba je jasná: pozrieť si porno. (oficiální text distributora)

Bauer

Dost ubohá komedie, která tady ještě vážně nebyla. Po American Pie nemůže být už žádná teenagerovská komedie dobrá. Tohle tu sice ještě nebylo, protože to má zajímavý příběh, ale největším problémem je, že je to nudné a jde jen o natačení péčka. Vedlejší problémy teenagerů, jako třeba si konečně zasouložit jsou až na místě druhém. A silně pochybuju, že tři panicové a zjevně trágedi na 100 kilometrů daleko by se do něčeho takového pustili. A taky pochybuju, že zde probíhají takové kokurenční boje jako převedl v tomto filmu Vic Ramalot (v podání Horatio Sanz). Každý si v této bražní děla to své a druhých si nevšímá. A ti tři hlavní (debilní) teenageři? Ale jo, na svou roli se hodí, protože vážně vypadají jako looseři největší. Nevtipná, nudná komedie a bohužel i velmi nechutná. Scéna s opicemi byla hodně přehnaná a měla asi působit vtipně, jenže působí nechutně a vtipná není. Pokud někomu připadala vtipná, tak s tím někým asi nebude něco v pořádku. 1* je pouze za Toma Arnolda, který si očividně vzal z příklad z Eugena Levyho a hrál takového toho právého a přátelského otce. Jinak nic moc teda! ()

JohnCZ

Nenáročná a řekl bych i lehce podhodnocená komedie. Místy mi přišla až moc přehnaná, ale měla veskrze sympatické postavy. Potěšila mě přítomnost mlaďoučké Amy Smart a několika dalších koček. Vtipné do místy bylo hodně a nechutností bylo pomálu. A konec? Klasický happy end kdy se z party looserů stanou borci s nadupanejma kárama a nejezčíma holkama ze školy. Klišé? Ano! Ale vlastně proč ne, sledovalo se to příjemně... ()

Torision

Od pár kámošů jsem slyšel, že tohle je fakt cool komedie ve stylu Prciček, takže jsem jedinou minutu neváhal pustit si to. Ze začátku to vypadá slibně, ale postupně je film nudnější a nudnější a to až do konce. Trapný herecký výkony jsou samozřejmostí. ()

Ridick odpad!

pana maria medicejska...napriek tym prsiam zadockom to bola odporna nuda...typicky snimok pre masturbantov....05% ()

blackrain

Jednoznačně nic nového a nebo dokonce převratného. Naprosto nenáročný film bez nejrůznějších nechutnosti a trapasu. Logika trošku skřípe, ale kvůli ní film sledovat nebudete. Počáteční pointa je prozrazena na začátku, takže jenom čekáte, jak se k ní dohrabou. ()

Cheeter

Blbost na n-tou. Moc věcí to nahoru netáhlo, ale už jsem viděl i horší, to je pravda, ale moc nechybělo a byl to skutečně odpad... Dokoukal jsem to snad jedině proto, že v autobuse se člověk těžko odreagovává od toho, co běží v televizi.... ()

carly odpad!

toto nezachránil ani Eric von Detten s jeho roztomilým kukučom. bolo to iba zlé, zlé, zlé. a ešte aj zlé ()

c.tucker

Vůbec nic nového, ale alespoň to nezapadá až zas tak úplně do stereotypů, jen po většinu času. Jedno mě ale překvapilo nebyli zde žádné nechutnosti, což bylo plus. ()

otík

Slabší snímek než film Sexbomba od vedle, ale námětově stejné. Tři kluci se chtějí předvést před holkama, tak natočí lehké porno pro panice. Vše se samozřejmě zamotá díky lásce, pravému pornobaronovi a samozřejmě rodičům. Potěší především hezké ženské tváře a celkem pohodová atmosféra filmu. ()

tom88

Aha, žáner komédia, len škoda, že tam nie je nič k smiechu. Len som na to tupo civel a čakal som nejaký zaujímavý obrat deja alebo, že je to tá komédia tak aspoň zopár vydarených vtipov. Nedočkal som sa ničoho, je to absolútna zbytočnosť ako tony ďalších podobných amerických ,,komédií,, . Dej-nuda , herci-amatérsky, zábava-trápna, technické prevedenie-mizerné. Pekné ženské film nerobia ani keď sa snažia vyzliecť, ale dnešním teenagerom to zrejme úplne stačí. Nikdy som na teen komédiach nič nevidel, nevidím ani teraz a asi ani nebudem. Film by som označil ako Trápny, USA / Nemecko, 2003, 90 min. Dávam tomu 20%. ()

ywo666

Trochu uletená teenegerská komédia. Dá sa na tom zabaviť, ale je to samé klišé a neprinášajú nič nové. V rámci žánru je to taký priemer, takže pre fanúšikov teen komédií to nebude strata času, ale ak niekto čaká inteligentnejšiu zábavu bude hlboko sklamaný, pretože americkým humorom sa tu nešetrí. U mňa sú to 2* lebo pár krát som sa dobre zasmial, ale každý dobrý vtip, bol anulovaný nejakou hovadinou. ()

Moviemaker

Ale, ale vzájemné kopírovaní amerických teeneagerských komedii už tu mnohokrát bylo. Za to že jsme vypnul mozek tak **. Lepší volba Sex bomba od vedle. ()