Hlavní postavou příběhu je emancipovaná Erin Grant, bývalá sekretářka FBI, v současné době striptýzová tanečnice v nočním klubu Eager Beaver. Potřebuje si totiž rychle vydělat peníze na odvolání proti rozhodnutí soudu, který svěřil její sedmiletou dceru Angelu do péče otce. Darell je narkoman a podvodník, živící se prodejem invalidních vozíků, které krade v nemocnicích. Při jednom z jejích vystoupení dojde k výtržnosti, kterou vyvolá věčně opilý kongresman Dilbeck, ovládaný vlivnou rodinou Rojových a právě zahajující kampaň za své znovuzvolení. Toho se pokusí využít několik lidí. Pokoutný advokát Mordecai k vydírání a Erinin platonický ctitel Jerry k tomu, aby se u politika za striptérku přimluvil. Jenže pak je Jerry nalezen mrtev a Erin je do případu zatahována stále hlouběji. Zajímá se o ni nejen detektiv Al Garcia, který jí slibuje pomoc se získáním dcerky, ale také Dilbeck, kterému se zalíbila. Do tuhého začne jít poté, co je nalezen další mrtvý - vyděrač Mordecai. Rojové nařídí odstranit Erin, Dilbeckovi už nestačí pouhý tanec, a navíc se objeví zfetovaný Darell. (TV Nova)

mira.l

Jedna hvězdička za Demi, které to v polovině devadesátých ještě docela slušelo, to se musí nechat, a druhá za Burta Reynoldse, ten mě pobavil:). Jinak je to slušnej paskvil. ()

Mocoft

Zajímavé je, že zhruba až do oné jediné svlékací scény na lodi vypadal film velmi slibně, ale pak najednou zlom jakoby režisér odešel a oni vyhrabali někoho od soustruhu, aby to dodělal... ()

winstonik odpad!

Ach jaj, Deminka... svalnaté šľachové monštrum s jediným výrazom v tvári, s ktorým vystačí na celý film. Uvažujem nad tou frustráciou režiséra, ktorý sa počas filmu zjavne nevedel rozhodnúť, či to bude kriminálka, sociálna dráma alebo komédia. Výsledok: všetko naraz. Guláš s makom. ()

raneczech

jediným plusem tohoto debilního filmu jsou písně Annie Lennox a celkově hudební stránka. Jinak je to blbost na entou. A i ta všudypřítomná prsa jsou v té záplavě silikonu naprosto nezajímavá. ()

marlon

O čom to vlastne bolo? O ničom! Nejaké chabé záblesky sa síce sem tam objavili, ale ináč zúfalo trápne. ()

donkocicak

Průměrná zábava, která zaujme především půvaby Demi Moore a několika dalšími herci, které známe z amerických komedií či akčních filmů. ()

Tiiso

Snímku nejvíce ubližuje jeho žánrová rozstříštěnost. Možná to byl od začátku záměr, ale to se mě moc nezdá. Pochybuji, že by kdokoliv ochotně tento záměr uskutečňoval a doufal, že se úmysl v dobré obrátí, když zbývající práce jasně naznačuje běžnou americkou filmovou produkci. Spíše lidé, kteří svými penězi umožnili vznik filmu, sami nedokázali odhadnout sílu příběhu, za každou cenu chtěli obsáhnout všechny možné škatulky a dopadlo to tak jak to dopadlo, totiž tak, že snímek neumí a neví kam se pojetím dostat a trochu více se tam zabydlet. Jistá dějová linka zde samozřejmě existuje. Žena s dcerou v existencionární pasti, nabídka finančního výdělku, který by spousty věcí vyřešil; a když se žena rozhodne nabídku přijmout tak se najednou začnou hrnout ještě větší problémy, spojené s kriminální linkou. Z takového scénáře zručný režisér a solidní herecký výběr může udělat velmi kvalitní film. Jenže režie tak slavná prostě není. Film neví jestli má více vykreslovat charakter hlavní hrdinky, nebo jestli se má věnovat erotické rovině dramatu, či jestli více rozvinout politicky-kriminální zápletku. Vše je ušito velmi rychlou jehlou, s nedostatečnou hloubkou zastavení se spěchá ze scény do scény a v neposlední řadě nikde neexistuje vyjímečný herecký výkon, který by pomáhal se přes tyto nedostatky bez nějaké větší újmy přenášet. Tudíž po skončení příběhu mě na jazyku zůstala pachuť z odfláknuté práce, kterých jsem shlédl už spousty a asi bohužel ještě spousty uvidím. ()

departed

První film, který jsem s Demi Moore viděl a nemohl jsem udělat lépe. Ani ne tak kvůli filmu, který sám o sobě je hroznej, ale kvůli jejímu neskutečně sexy tělu. Fakt jsem netušil, že to byla taková kost, ale to jsem vlastně ani nemohl, když jsem ji až doteď viděl jen na několika obrázcích. Nějak jsem to celé přehodnotil a nejspíš si jí začnu víc všímat. I když v podobných filmech už asi nehrála, co? Ach, jaká to smůla, kozy má totiž fešný. ()

milwaukee

Trochu se divím, že Striptýz má tak nízké hodnocení. Svým způsobem je to tak trochu slátanina, ale jsou tam taky docela dobrý hlášky (George Bush, máte spoustu lupů). Nádherně úchylnej Burt Reynolds jako kongresman. Když se napatlá vazelinou a očuchává kalhotky Demi je prostě k nakousnutí. Ving Rhames jako vyhazovač Shad s vrtačkou a broukama v jogurtu a šíleně kozatá Pandora Peaks, která v celém filmu řekne asi jen dvě věty, ale to ostatní nahradí svými přednostmi. Nesmím zapomenout ani na Roberta Patricka. Měl hrát sice zápornou postavu, ale působil spíš jako sjetej kašpárek a jeho hláška "říkal jsem bez cukru", mě docela dostala.  Za normálních okolností bych dal tři hvězdy, ale čtvrtou přihodím za famózní dabing Pavla Soukupa. Kokot debílek (čti kongresman Dilbeck) prostě táhne celej film. ()