Mazaní hoši

Half Baked

Komedie

USA, 1998, 82 min

ano,hodnocení některých z vás naprosto přesné,o huličích pro huliče.jedna z mála komedií o zelené bylince která se drží starých klasických stylů komedií 80 let.tahle zhulená podivnost,která si našla místo v mém srdci,patří k tomu lepšímu co bylo v tomto zeleném jádru natočeno.solidní humor,kerý má trošku větší hloubku než jen jak ubalit jointa a vojet kde jakou buchtičku.bohužel to ocení spíš starší generace,nebo trošku rozumní puberťáci(jestli takoví existujou)dnešní zhulená mladež radši debilitky typu zahulíme uvidíme,bohužel.mě osobně se fakt líbila otázka,při které bych měl vážně problém.holka?nebo hulení s kamarády?holka?nebo hulení s kamarády?hmmm........nejlepčí by byla holka co si zahulí s kamarády:-))))(7.11.2008)

proste od zhulencu pro zhulence, eazy peazy a musi se hrat jejich hra. ale fakt je, ze tohle je imho jeste nudnejsi kousek.(18.7.2005)

Docela fajn komedie, která dost zestárla. Myslím si, že v době vzniku to musela být větší prča. Naštěstí Dave Chappelle je vtipnej pořád. Líbilo se mi to rande s minirozpočtem a neříkám, že jsem se řehtal jak hovado, ale nenudil jsem se a párkrát jsem se tak lehce zasmál. 50%(14.2.2015)

Ten kůň byl diabetik!Stará klasika která mě vždy pobaví.(29.3.2015)

Pozeral som to "baked" - a bavil som sa kráľovsky.(4.8.2009)