Mazaní hoši

Half Baked

Komedie

USA, 1998, 82 min

Že v tom má prsty i Tommy Chong jsem nevěděl. Už to není ono jako cheech and chong a jejich slavná serie, ale určitá podoba v tom je jako např: co to je za model voe? Mauí vauí, voe :-) Mauí vauí hulej i v cheech and chong:up in smoke, což je ale o 20 let starší věcička a taky daleko hustější!(6.4.2008)

Nahúlená mňamka, príručka na lietanie (aj pre vášho štovnohého miláčika) a plno metrákov trávy, s ktorej bude dobre tráviť.(2.5.2008)

ano,hodnocení některých z vás naprosto přesné,o huličích pro huliče.jedna z mála komedií o zelené bylince která se drží starých klasických stylů komedií 80 let.tahle zhulená podivnost,která si našla místo v mém srdci,patří k tomu lepšímu co bylo v tomto zeleném jádru natočeno.solidní humor,kerý má trošku větší hloubku než jen jak ubalit jointa a vojet kde jakou buchtičku.bohužel to ocení spíš starší generace,nebo trošku rozumní puberťáci(jestli takoví existujou)dnešní zhulená mladež radši debilitky typu zahulíme uvidíme,bohužel.mě osobně se fakt líbila otázka,při které bych měl vážně problém.holka?nebo hulení s kamarády?holka?nebo hulení s kamarády?hmmm........nejlepčí by byla holka co si zahulí s kamarády:-))))(7.11.2008)

Takovej ten typ komedie co si pustíte když nevíte na co koukat...proste zhulená pohodová komedie...(5.7.2010)

Tady mi asi něco uniklo! Komedie o hulení jsou vůbec jedny z nejlepších. Vždy je skvělá zábava, ale tohle mi nějak nesedlo. Asi bych měl používat stejné "palivo" jako mazaní hoši a nebo jsem měl být na tuto komedii pořádně high, abych si to pořádně vychutnal a měl jsem nehorázné záchvaty smíchu. Samozřejmě, že tam bylo několik vtipných scén (scéna s vyzvednutím půl kila trávy), kterým se člověk zasmál, ale bylo jich tam málo. A to vzhledem k délce filmu, jenž je pouhých 79 minut, tak to byla slabota. Závěr filmu je absolutně debilní. Viděl jsem horší a určitě jsem viděl lepší. Mazaní hoši se pohybují někde mezi dvěma a třema hvězdičkama. Prostě průměr.(12.1.2012)