poster

Mazaní hoši

 • USA

  Half Baked

Komedie

USA, 1998, 82 min

 • Radiq
  **

  Pohřbívání psa do květináče se stromem a vyhulenej příběh o psovi, kterej měl třínohou matku, zabil v psích zápasech bratra a pak se dal na crack, kterej si zapaloval zapalovačem vlastníma tlapkama, chch, to mě tam jediný fakt dostalo. Zbytek podprůměr.(23.2.2006)

 • 902 10
  ***

  proste od zhulencu pro zhulence, eazy peazy a musi se hrat jejich hra. ale fakt je, ze tohle je imho jeste nudnejsi kousek.(18.7.2005)

 • korbitch22
  ****

  ano,hodnocení některých z vás naprosto přesné,o huličích pro huliče.jedna z mála komedií o zelené bylince která se drží starých klasických stylů komedií 80 let.tahle zhulená podivnost,která si našla místo v mém srdci,patří k tomu lepšímu co bylo v tomto zeleném jádru natočeno.solidní humor,kerý má trošku větší hloubku než jen jak ubalit jointa a vojet kde jakou buchtičku.bohužel to ocení spíš starší generace,nebo trošku rozumní puberťáci(jestli takoví existujou)dnešní zhulená mladež radši debilitky typu zahulíme uvidíme,bohužel.mě osobně se fakt líbila otázka,při které bych měl vážně problém.holka?nebo hulení s kamarády?holka?nebo hulení s kamarády?hmmm........nejlepčí by byla holka co si zahulí s kamarády:-))))(7.11.2008)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace