Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pornogrind
  ****

  Ten kůň byl diabetik!Stará klasika která mě vždy pobaví.(29.3.2015)

 • Superpero
  ***

  Docela fajn komedie, která dost zestárla. Myslím si, že v době vzniku to musela být větší prča. Naštěstí Dave Chappelle je vtipnej pořád. Líbilo se mi to rande s minirozpočtem a neříkám, že jsem se řehtal jak hovado, ale nenudil jsem se a párkrát jsem se tak lehce zasmál. 50%(14.2.2015)

 • Jimmi
  **

  slabe....malo vtipne......pacit sa to bude asi iba ludom o akych je aj tato "komedia"(13.12.2004)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Ještě nikdy jsem nebyl uvězněn za zabití policejního koně nanukem a jelikož se drogám vyhýbám, tak patrně ani nikdy nebudu. Nicméně komedie mne obvykle baví a tak jsem dal šanci i této "huličské". Je mi jasné, že divák naladěný na stejně zelenou notu jako hlavní představitelé by si tohle musel užít mnohem víc, ale já se rád posmívám zmateně omámeným existencím i v reálném životě a v to jsem doufal i u tohoto snímku. Nestalo se, ale pár slušných hlášek a Samsonovy nepříliš oděné osobní strážkyně jsou důvodem, proč pro mne tento snímek nebyl ztrátou času.(24.8.2013)

 • URBAN
  ****

  Nemá to příběh ani něco vyjímečného , ale přesně tohle jsem od huličské komedie čekal takže jsem si ji páradně užil ( 21.5.13/MAC )(21.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace