Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jimmi
  **

  slabe....malo vtipne......pacit sa to bude asi iba ludom o akych je aj tato "komedia"(13.12.2004)

 • Lenny.M
  odpad!

  Absolutní debilovina....(12.9.2010)

 • Bauer
  ***

  Tady mi asi něco uniklo! Komedie o hulení jsou vůbec jedny z nejlepších. Vždy je skvělá zábava, ale tohle mi nějak nesedlo. Asi bych měl používat stejné "palivo" jako mazaní hoši a nebo jsem měl být na tuto komedii pořádně high, abych si to pořádně vychutnal a měl jsem nehorázné záchvaty smíchu. Samozřejmě, že tam bylo několik vtipných scén (scéna s vyzvednutím půl kila trávy), kterým se člověk zasmál, ale bylo jich tam málo. A to vzhledem k délce filmu, jenž je pouhých 79 minut, tak to byla slabota. Závěr filmu je absolutně debilní. Viděl jsem horší a určitě jsem viděl lepší. Mazaní hoši se pohybují někde mezi dvěma a třema hvězdičkama. Prostě průměr.(12.1.2012)

 • ladko
  *****

  Pozeral som to "baked" - a bavil som sa kráľovsky.(4.8.2009)

 • Vojcl
  ****

  Nenáročná, ale skutečně zábavná komedie, která narozdíl od výtvorů typu Kdo hulí, ten umí má alespoň stravitelnou základní dějovou linii, vyvaruje se fekálních scén a dialogy jsou chytře napsané, že se jim zasmějete i když nejste pod vlivem omamných látek :-)(26.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace