poster

D-Tox

 • USA

  D-Tox

 • Německo

  D-Tox - Im Auge der Angst

 • Slovensko

  D-Tox

Thriller / Krimi / Drama / Horor

USA / Německo, 2002, 96 min

 • movie
  ****

  Na to jakej na to maj všichni kritici negativní ohlas mě to dost potěšilo.Stallone je celkem v pohodě, ale nečekejte snad nějaké podezřelé "alkoholické drama"-v ústraní léčebního ústavu začne někdo vraždit a režíroval to Jim Gillespie (Tajemství loň. léta), takže snad všichni víte na čem jste(14.6.2002)

 • mandes
  **

  rozpočet : $55 million tržby celosvetovo : $79,161 .-sám nemôžem uveriť tím tržbám,ale na boxofficemojo to tak je udané(možno chyba)(5.1.2007)

 • Rominator
  **

  Agent Jake Malloy (Sylvester Stallone) pátrá po vrahovi, který zabíjí policisty. Nečekaný zvrat ve vyšetřování nastává ve chvíli, kdy je zavražděn bývalý kolega a Malloy na místě činu dostává telefonát od zabijáka, který se chystá vzít život jeho přítelkyni Mary. Malloy se po této tragické události dostává na samotné dno a chce spáchat sebevraždu, ale nadřízený se mu snaží pomoci a posílá ho do speciální léčebny, kterou vede bývalý policista, doktor John Mitchell (Kris Kristofferson). Zdá se, že ani zde Jake nenalezne klid, protože se při sněhové bouři začnou objevovat mrtvá těla pacientů... Snímek D-Tox / Eye See You by natočen již v roce 1999, ale uvedení se dočkal teprve v lednu 2002. Docela se povedla slovní hříčka názvu filmu a hlášky, která ve filmu zazní docela často Eye See You (2002) / I see you / ICU (foneticky aj sí ju / vidím tě).(2.11.2013)

 • sniper18
  ***

  Je to priemerný thriller so Sylvestrom Stallonom, ktorý patrí medzi jeho najhoršie filmy. Má dosť dobrý príbeh o detektívovi, ktorý hľadá brutálneho vraha policajtov, ale detektívovi zavraždí ženu a predstiera svoju smrť. Detektív sa psychicky zrúti, no časom sa zapojí do programu pre podobne postihnutých policajtov, ale zistí, že vrah jeho ženy je nablízku. So spracovaním ale nie som moc spokojný, úvod v štýle temnejšej kriminálky je výborný, no po prenesení deja do liečebne film síce nenudí, ale skôr preto, lebo sa stále čaká na niečo zaujímavé, ale to nepríde. A aj záver je ten úplne najobyčajnejší, aký len môže byť, čo veľmi sklame. Akcia tu nie je takmer žiadna, aj keď pritom väčšina filmu svojim štýlom pripomína vyvražďovačku, no na zabíjanie tu nie je kladený žiadny dôraz a tak tu nie je vidno prakticky nič. Takže akčná stránka tohto filmu rozhodne nestojí za pozornosť. Herecké obsadenie je výborné, okrem Stallona poteší aj Kris Kristofferson, Robert Patrick, Tom Berenger a iní, ale väčšina je vo svojej úlohe málo výrazná. S réžiou a technickou stránkou som spokojný, je tu slušná atmosféra, dobrá vizuálna stránka a aj zaujímavé prostredie filmu. Viaceré stránky tohto filmu sú veľmi dobré, ale celkovo je to veľmi nevýrazný film, ktorého potenciál je využitý len minimálne a to je škoda. Objektívna kvalita filmu- 54%, film sa páči mne na 57%.(6.3.2011)

 • ad-k
  **

  Hrubě klišovitý (a navzdory hustotě vražd a násilí) i kašovitý snímek plný známých nedostatků, chyb a béčkových variací. Sylvester Stallone působí (možná už standardně) lopotně a scénář mu bohužel příliš nepomáhá. Věřím však, že diváky odkojené primárně video "akce-bát se" produkcí (D-Tox nešel nikdy do kin) může film bavit. Mě bavila výhradně jen Polly Walker, která krom uhrančivého pohledu umí odehrát své... │40%(30.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace