• Německo

D-Tox - Im Auge der Angst

Thriller / Krimi / Drama / Horor

USA / Německo, 2002, 96 min

• Cervenak

5/10... Prekvapivo presvedčivý Stallone v béčku plnom béčkových výkonov béčkových hercov. Film sa rozbieha ako thrilller so solídnou zápletkou, ale skončí ako totálny nezmysel, z ktorého evidentne niekto vystrihal polhodinu dialógov prehlbujúcich charaktery a motivácie jednotlivých postáv a nechal len scény zmäteného pobehovania v metelici a po temných chodbách protialkoholickej liečebne, ktorá vyzerá ako zlieváreň v tretieho Votrelca. Nenudil som sa, ale ku koncu už mi bolo celkom jedno, kto je vrah a prečo ich vlastne všetkých zamordoval. Škoda, za istých okolností to mohol byť veľmi dobrý film.(2.12.2007)

• Pepinec

Sylvester Stallone má šanci leda ve filmech, ve kterých běhá polonahý namazán olejíčkem. Oděn do péřové bundy zmateně pobíhající po léčebně nemá sebemenší naději na úspěch. Leda, že by to i sám napsal a režíroval! :-)(28.5.2011)

Sylvester Stallone se rozhodl užít si taky trochu charakterního herectví, a přesto, že se mu na tomto poli ani trochu nedaří, šel do toho. Pro spolupráci si vybral hororového specialistu Jima Gillespieho. Z jejich spolupráce vzešel průměrný thriller s hororovou atmosférou, a místy s celkem ucházející invencí, ale časem se z této hry vyloupne jen další unylá vyvraždovačka, kterou ve svém starším hororu "Tajemství lonského léta" zvládal Gillespie mnohem lépe. Přemíra hvězd nižší svítivosti není vůbec k zahození, ale o nějakém zásadním překvapení nemůže být řeč.(6.2.2009)

Čekal jsem totální slátaninu, ale nakonec to zas takový propadák nebyl. Jen se potvrzuje, že po roce 1993 stojí akční filmy za starou fenu. Od Stallona je jednoznačně nejlepší film Rocky1, Rambo1, Cliffhanger a Nájemní vrazi. Co se D-Toxu týče - děj poměrně zajímavý, prostředí (léčebna uprostřed zasněžené krajiny) také dobré, ovšem nenadchne...(7.6.2007)

• mandes

rozpočet : $55 million tržby celosvetovo : $79,161 .-sám nemôžem uveriť tím tržbám,ale na boxofficemojo to tak je udané(možno chyba)(5.1.2007)