• Německo

D-Tox - Im Auge der Angst

Thriller / Krimi / Drama / Horor

USA / Německo, 2002, 96 min

Zdejší hodnocení vypovídá nad tím, že D-Tox je vcelku zvláštní film hlavně tím jak je natočený. Hlavní roli zde ztvárnil Sly ale je to průměr nad průměr. To co je tak zajímavé na filmu je jeho efektivita, která si zahrává tak, že by se mohla rovnat s thrillery první kategorie. Jen tam chybí to důrazné slovo o to chytnou se diváka a nepustit. Možná právě proto takové hodnocení. Podle mě, tři hvězdičky jsou akorát, ani hodně ani málo. Na takovýto film to bohatě stačí. Ale znovu se na něj nepodívám ani náhodou.(17.5.2008)

• gouryella

Stallone už asi definitivně přesedlal na žánr filmů určených rovnou jako krmě nenasytného videotrhu, protože na takový slátaniny se do kina opravdu nechodí.(27.3.2003)

Zajímavé, leč toliko opakované téma opuštěné pevnosti a psychopata uzavřeného s partou lidí uvnitř...krev a jen krev....brutálněfatální....(24.12.2006)

• Legas

Banda psychicky zkrachovalých policajtů se jde vyléčit do míst, které by mě osobně dovedly k sebevraždě. A kam myslíte, že směřuje tento film? Kromě celkem nadějného začátku jsem nenašel absolutně nic pozitivního.(28.3.2003)

Na to jakej na to maj všichni kritici negativní ohlas mě to dost potěšilo.Stallone je celkem v pohodě, ale nečekejte snad nějaké podezřelé "alkoholické drama"-v ústraní léčebního ústavu začne někdo vraždit a režíroval to Jim Gillespie (Tajemství loň. léta), takže snad všichni víte na čem jste(14.6.2002)