Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

MrPierc

Sex ve vzduchu, ale film tím nesklouzává do šablonovitých sex. komedií. Strašně se mi tam líbila ta cénka s extází :-) ()

Attta

Vcelku povedený film, který není smrtelně vážný a tak to nepříjde stupidně teenagersky trapné jako podobné žánrovky z USA. V podstatě taková "populární mechanika pro dospělé" :D Já věděl že z ní něco bude! :) Film mě celkově mile překvapil. ()

Trainspotter

Už jen název, zejména ten český a námět vyzývají všechna klišé všech béček, aby se spojili a vytvořili další nechutnou teenagerskou "komedii" po vzoru "American Pie" aj. Ale světe div se! Rutina se nekoná! Místo toho se na plátně (či obrazovkách) odehrává citlivý příběh kluka od vedle, který se zakouká do sousedky, která je, jak na potvoru, odsloužilá pornoherečka a taky potřebuje pilovat svůj projev pro získání stipendia. Půvabná Elisha Cuthbert a Emille Hirsh vzládli dobře své role v tomto snímku, jehož děj je ale poněkud rozvleklý a málo svižný. Filmu by prospěl trochu akčnější scénář a kratší stopáž. Jinak jsem se skvěle bavil a byl jsem mile překvapen, že holywood dokáže vyplodit ještě stravitelnou teen-komedii. ()

starbrejkr

Ta nejmíň teenagerská komedie, jakou jsem zatím mohl vidět. Jakože ten příběh se zas tak nějak neliší od klasického žánrového schématu, který se mi protivil už v době, kdy jsem "teen" byl, tak je to prostě jiný. Tvůrci skoro vždy věděli, kdy se vyhnout trapným scénám a naopak připravili zajímavé a povětšinou vtipné zvraty, které dodávají filmu na pestrosti. Navíc myslím, že v hlavním hrdinovi se dost z nás v určitých věcech najde, když trochu zavzpomíná:-)) Navíc fakt, že ho velice sympaticky ztvárnil Emile Hirsch (konečně jsem ho viděl v ničem jiném, než ve fenomenálním Útěku do divočiny) přidává další body. Přístě bych se na to sice podíval leda někdy za dlouho dobu, protože žánrově je mi to přeci jen dost vzdálené, přesto jsou to velmi pěkné tři hvězdy. A pozor!!! Opravdu parádní a na teen film netypická muzika ()

zuzinka2

Jedna z mála teenegerských komedií u které jsem se opravdu pobavila a můžu o ní říct, že není trapná. Elisha Cuthbert je sexy (ani jsem nemohla uvěřit, že je to ta holka co uváděla Populární mechaniku pro děti) a Emile Hirsch hraje roztomilýho looser neprosto skvěle (po INto the wild další výborný výkon, řekla bych, že je velkým příslibem do budoucna). No a ten konec se jim opravdu povedl. Takže celkově dávám 4 hvězdičky, neboť to je jeden z mála dobrých teenegerských filmů. ()

DruidKarel

735. hodnocený film: No, z tohoto filmu jsem tak trochu vedle. Čekal jsem jenom krásnou Elishu Cushbert a pak pár vtipncýh scén, které nebudou sahat prvnímu filmu Prci, prci, prcičky ani po kotníky. Jenomže to by nemohl být tenhle film takový, jaký se mi jevil. Dobré herecké výkony, vynikající vtip a já se vážně popadal za břicho. Nádherná Elisha Cushbert mi přímo vyrazila dech svou krásou a dokonalou linií, se kterou by si mohla klidně zadat s mou oblíbenkyní Scarlett Johansson - vlastně bych řekl, že jsou tak na tom stejně. Film má dobrej spád a chytlavou hudbu. Navíc mě překvapil i Emile Hirsh, kterého jsem viděl na plátně poprvé. Také to byl pro mě velký šok vidět Timothyho Olyphanta v komediální roli po roli Hitmana ve stejnojmenném snímku. 5* je vážně ode mě zasloužených a i když to není nejkvalitnější film, já se za ně stydět nebudu. Ale tipuju, že 90%-ní podíl na úspěchu má úžasně přitaživá Elisha Cushbert. 5* ()

TommyLeeJape

Když jsem Sexbombu viděl prvně, Elisha Cuthbert se pro mě stala ideálem ženskosti, bohyní. No a i po těch letech musím konstatovat, že se toho moc nezměnilo. Co se týče filmu, považuju ho určitě za vrchol žánru teenage komedie, ale jeho některé části (hlavně chování hlavního hrdiny) mě dokážou pořád pěkně nasrat. Pocit nasrání ale krásně zahání (koukám, že se mi to začíná rýmovat) Timothy Olyphant jako nefalšovanej bad-ass a přemýšlení o tom, jestli bych dostal nebo nedostal zástavu srdce, kdyby u mě zazvonila Elisha se slovy: "Jsem vlhká, můžu se osušit?" ()

C0r0ner

Celkem slušná originalita a povedené vtipy jsou tou hlavní devízou tohoto filmu. Jinak je to taková tuctová věc, která poměrně rychle vyšumí a po nějaké době z ní zbudou jenom záblesky. A taky nebudu zastírat, že vidět tenhle film ve čtrnácti letech má něco do sebe. Dnes bych asi musel s hodnocením o kousek níž. 70% ()

destroy83

Další teenagerovská komediální pecka, ovšem tentokráte koukatelná a místy i trochu pobaví. Nejsem příznivcem tohoto žánru. Normálně bych snímek střelil do odpadu, nebo hodnotil max. jednou hvězdou. Ale na tomhle kousku přece jen něco je. Takže za dvě. ()

Andre3000

Co si budeme, namlouvat...sexy herečka film sama neudělá :-) Překvapivě ale docela dobré na to o čem je ten film v kostce. ()

pakobylka

Taková neučesaná - a vůbec celkově neupravená … ale možná právě díky tomu sympaticky nevázaná, lehce pikantní, živelná a bezprostřední záležitost. Krásná a svůdná Danielle: Na pohled veselá, bezstarostná, sebevědomá a lehce vyzývavá - ve skutečnosti slabá a zraněná ... Matthew: Naivní, nadprůměrně zodpovědný student a nesmělý rytíř, který se za ni bije s otevřeným hledím a s chatrnou zbrojí - i když hazarduje se svou budoucností, jeho šance na úspěch se zdá být mizivá a musí bojovat i se svým vlastním studem a strachem ... A jeho dva kamarádi, kteří ho nenechají jen tak osudu napospas. Příjemné překvapení, jehož občasná zaškobrtnutí jsou drobná a omluvitelná … 3,5* ()

tormento

Z tohto žanru je to pre mňa ten jednoznačne najlepší snímok. Skvelý E. Hirch a krásna Elisha Cuthbert. Tento príbeh jednoducho zobrazuje sen každého mladíka. Možno jednoduchý námet na teenagersku komédiu, no atmosféra filmu je celkom iná akoby som podľa názvu čakal. ()

necisty

Páni, tohle je opravdu skvělý film. Ve svém žánru jednoznačně top. Už na začátku jsem si říkal, že tomu dám 5, pokud si to ničím závažným nepokazí, ale ono se to pořád stupňovalo, až jsem nevěřil, že takové tempo si to dokáže udržet až do úplného konce. Když vzpomenu na všechny předešlé teenagerské romantické komedie, tak ať už byly nejsrandovnější, ať už byly nejromantičtější, ať už byly strašně sexy atd., tak tomu prostě vždy něco chybělo, ale tohle má naprosto vše a ještě mnohem víc! Například ukázky toho co se mohlo stát a nakonec se nestalo, nekonečné zvraty snad do poslední minuty atd. Říkal jsem si, že to už přece nemůžou nijak zachránit a buch, další překvápko. Já jsem z toho opravdu nadšený, rozhodně jsem se na to nedíval naposledy. Herci přitom nebyli nějací profíci, ale rozhodně nic nepokazili a Timonthy mě v roli producenta strašně pobavil:). A v neposlední řadě výtečně zvolená hudba. Fakt (sex)bomba! ... The juice was worth the squeeze. ()