Show se uskutečnila 21. října 2021 v Mohammed Abdu Arena (Rijád, Saudská Arábie). Na kartě se sešlo deset zápasů.
1) Kickoff: The Hurt Bussiness vs. The Usos
2) Edge vs. Seth Rollins (Hell in a Cell Match)
3) Mansoor vs. Mustafa Ali
4) RK-Bro vs. AJ Styles & Omos (Raw Tag Team Championship)
5) Doudrop vs. Zelina Vega (Queen's Crown Tournament Finals)
6) Bobby Lashley vs. Goldberg
7) Finn Bálor vs. Xavier Woods (King of the Ring Tournament Finals)
8) Big E vs. Drew McIntyre (WWE Championship)
9) Becky Lynch vs. Bianca Belair vs. Sasha Banks (SmackDown Women's Championship)
10) Roman Reigns vs. Brock Lesnar (Universal Championship) (TheSpearCZ)

papadoce

Začnem asi tým, že karta zápasov, bola to absolútne najlepšie a najsilnejšie čo rok 2021 ponúkol. To sa cigošom zo Saudi Arabi rozhodne podarilo zaplatiť. Bol to dreamcard sám o sebe. A teraz k samotným zápasom. The Usos vs Shelton Benjamin & Cedric Alexander, slabší rozbeh v reále než bol potenciál týchto borcov, o dosť slabší (!!!), špatný začiatok CJ **. Seth Rollins vs Edge, to bolo iné cafe, to sa hneď pozná, keď wrestlia tí najlepší medzi červenými pletivami *****. Mustafa Ali vs Mansoor, asi najväčšie prekvapenie pre mňa, čakal som katastrofu ale boli skvelí, za snahu a kvalitu *****. AJ Styles & Omos vs RKBro, to bola show, zábava, živé, paráda *****. Zelina Vega vs Doudrop, taký dobrý priemer ktorý neurazil ***. Bobby Lashley vs Goldberg, ja Vám neviem, skutočne títo starí pardáli už nemajú na prvú ligu ***. Finn Bálor vs Xavier Woods, jedno slovo, slušné ****. Drew McIntyre vs Big E, dobrý zápas skvelých borcov ****. Becky Lynch vs Sasha Banks vs Bianca Belair, a opäť najlepší zápasový formát, ku tomu najvyššia kvalita v ringu a hneď sa bolo načo pozerať a to aj napriek nezmyselnénu zahaleniu tiel kvôli drbnutým Arabom *****. Roman Reigns vs Brock Lesnar, parádna paráda a tá atmosféra, asi najlepší Lesnarov zápas za posledných desať rokov *****. Celkovo štvorhviezdičkový Kráľovský klenot z Rijádu. ()