Show se uskutečnila 4. listopadu 2023 v Mohammed Abdu Arena (Rijád, Saudská Arábie). Na kartě se sešlo osm zápasů.
1) JD McDonagh vs. Sami Zayn
2) Seth „Freakin“ Rollins (c) vs. Drew McIntyre (World Heavyweight Championship)
3) Rhea Ripley (c) vs. Nia Jax vs. Raquel Rodriguez vs. Shayna Baszler vs. Zoey Stark (Women's World Championship)
4) John Cena vs. Solo Sikoa
5) Rey Mysterio (c) vs. Logan Paul (WWE United States Championship)
6) Iyo Sky (c) vs. Bianca Belair (WWE Women's Championship)
7) Cody Rhodes vs. Damian Priest
8) Roman Reigns (c) vs. LA Knight (Undisputed WWE Universal Championship) (TheSpearCZ)

Nix

Logan vyhrál svůj první pás. A zápas to byl opravdu povedený, Ray je legenda, ale Logan předvedl, že je opravdu budoucnost WWE, parádní match. A tady opravdu mne bavil každý zápas, jen mne mrzel zápas Ceny po comebacku, ale v rámci story to nejspíš dává smysl. A LA Knight převedl důstojný výkon a člověk mu i po nějaký době začne jít po chuti. A dalo se očekavát, jak to skončí. Ale tohle bylo fakt skvělé složení zápasů a celkové zlepšení oproti minulý Crown. ()

papadoce

Proste wrestling. Nechce sa mi to komentovať. Najlepší výkon Logan Paul vs Rey Mysterio. Víťazi v zásade nepotešili vôbec okrem Rhodesa. Záver už klasicky gýč. Dávam dve. ()