Jen počkej...!

• Československo Jen počkej, zajíci! (více)

Epizody(20)

Snad ani není třeba představovat tyto nejpopulárnější postavičky z ruských animovaných filmů. Podívejte se na jejich spanilé příběhy plné honiček a překvapení. (oficiální text distributora)

marlon

Povinná podívaná, ktorú musím denno-denne absolvovať s mojou malou! A zaujímavé, že ma to ani po toľkých rokoch neomrzelo a nemám problém si dať repete! Nikdy nesklame, naopak zakaždým pobaví a dokonca poučí! Vplyv ideológie, patrný len v najhrubších rysoch, našťastie rozprávke nijako neublížil. Zlý hippiesácky vlk je a aj zostane pozadu za vzorným zajačím pionierom. Ale ani on nie je až tak nesympatický, napriek tomu, že "ho imperialistický kapitalizmus nenaučil nič iné len ohrozovať iných, flákať sa a večne huliť"! S odstupom času som naviac prišiel na to, že vnímanie hrdinov samotnej rozprávky definuje aj samotnú hranicu medzi detstvom a dospelosťou: "Dětství je, dokud přejete tomu roztomilému zajíčkovi, aby unikl zlému vlkovi - No a dospělost je, když si přejete, aby vlk konečně sejmul toho malýho šmejda" :-) ()

GOGO3000

Taktéž jedna z klasik mého dětství, na kterou se nezapomíná a když se na ty dva podívám teď, tak vždy s určitou nostalgií. ()

sornilka

Krásná vzpomínka na kino, kam jsme chodili se školou za 1Kčs na dětské pásmo |:o) ...bezvadná animace na tu dobu :o) a dobré nápady, třeba prasnice s osmi podprsenkami, hroch na stadionu atp. bravo :o) ()

johhny007

Mám to rád když sem byl malý aji ted , že je to jen pro malé déti ? BULSHIT ! Prostě to miluju a když to ted jezdí na Snídani s novu :))))))) RUSKÉ VELEDÍLO :) ------------100%---------- ()

3mates33

Toto si pamätám ako to dávali ráno pred tým než som išiel do školy na Snídane s nohou, či ako sa to volalo,,, Stále lepšie a zábavnejšie ako niektoré rozprávky dnešnej doby, a omnoho lepšie ako Disney programy, ktoré programujú deti...no veď pozrite sa na deti ako dopadli , ()

DadysGirl

Vite, ze je verze, kde vymazali vlkovu typickou cigaretu?! :-O Ani mi to neprijde dramaticky ruske... Pro me detska klasika, zakoupena i na DVD pro sentimentalni vecery a rana... :-) ()

TaNya_

Trošku kopie Toma a Jerryho, ale komu by to jako dítěti vadilo. Aspoň jsem se tehdy naučila pár ruských slov :D. ()

Dlo'h-osh

Výborný animovaný seriál na stejné úrovni jako Tom a Jerry. Někdy jsem tomu vlkovi přál, aby už toho zajíce konečně dostal:-) ()

tartan

Nemôžem nedať maximálne hodnotenie tejto sovietskej seriálovej rozprávkovej superklasike, na ktorej som vyrastal a ktorú som vtedy nehorázne žral. A čo je na tom najlepšie? Keď som ju po dlhom čase znovu videl (púšťam ju mojej malej dcére), na nešikovnom vlkovi a prešibanom zajacovi som sa bavil rovnako kráľovsky ako vtedy, keď som bol malé dieťa aj ja. ()