Archivní záběry a vtipné skeče v komediální retrospektivě roku 2021, který nám přinesl velké trable a taky pár příjemných událostí. (Netflix)

Hexa odpad!

To se nedalo... Vypla jsem to asi po 10-ti minutách. A Hugh Grant u mě spadl na pomyslné dno, že ho snesu už jen 1x ročně v lásce nebeské. ()

george82

Tohle není satura jen tak pro koho. Nepochopí ji ani jedna z polarizovaných stran. Na tohle musí mít člověk svoje vlastní kritické myšlení a za mě to bylo fajn. ()

iz67

Viděl jsem prvně a vůbec mě to ne popudilo. Po začátku to začalo sice trochu váznout ale za mě furt fajn. ()

Vito_LePour

Vtipný byl akorát Hugh Grant, který jediný měl uvěřitelné nekorektní narážky. Zbytek humoru byl absolutně jednostranný, trochu to připomínalo Šťastné pondělí, akorát ještě méně vyvážené. Tohle je sotva ten typ humoru, který potřebujeme v hyperkorektní době. Ale co by člověk čekal zrovna od Netflixu. ()

Perunwit

Gemma, average British citizen byla brilantní. Měl sem asi 2 zachvaty smíchu. Influencer mě příliš neovlivnil, ha ha ha. ()

Tomas_PO

Sequel k Death to 2020, takže porovnanie sa nepochybne núka...no a z neho vychádza lepšie predchodca. Možno kvôli tomu, že 2021 je menej vtipná, alebo realita roku 2021 bola až príliš smutná, keďže v 2020tom sa nám tá celá absurdnosť zdala viac srandovná. ()

SuzieS odpad!

Jednostranny trapnohumor. U jinych komedii se mnohdy zasmeju, ikdyz treba politicky nesouhlasim, ale tady to bylo proste jen nudne a bralo se to strasne vazne (my, uzasni komici, haha, smejte se…) kvalita jak teenage skeci na youtube v roce 2010 ()

kikinozka odpad!

Pořád ta neutuchající potřeba herců a lidí od filmu poučovat a "vzdělávat" lidi, vyvěrající patrně z jejich představy, že držením kamery apod. k tomu nabyli patřičné vědomosti. Takže nadále platí Ricky Gervais: "You're in no position to lecture the public about anything. You know nothing about the real world. Most of you spend less time in school than Greta Thunberg." ()

PoprockCZ

"I watched Seaspiracy and now I can't eat tuna. Then I watched My Octopus Teacher, and now I can't eat teachers. Every documentary means 1 less thing you can eat. I'm not even going risk Squid Game because I love calamari." :D ()

vimluk_CZ

30% Letos mne speciál ničím nenadchl. Pár vtípku dopadlo na úrodnou půdu, ale jinak jsem si to moc neužil a protrpěl film do konce v očekávání, že se alespoň párkrát možná trošku ušklíbnu. Nakonec to bylo bohužel méně, než jsem čekal. ()

Oup

Znova som sa fantasticky pobavil. Netflix vie robiť satiru, nikdy som nečakal, že niečo také napíšem. Treba mať aspoň maličký prehľad o tom, čo sa dialo minulý rok. Samozrejme nič pre dezolátov a konšpirátorov. ()