Kdo přežije - Nikaragua

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2010

Účinkují:

Jeff Probst (moderátor), Alina Wilson

Poznejte krásu Jižní Ameriky a Karibského moře. Tvrdá soutěž, kde každý doslova bojuje o místo v kmeni, vodu a pití. Překvapení a zvraty jsou na denním pořádku, ten kdo nezíská nebo nevyhraje imunitu, bude vyloučen. 39 dní, dvacet soutěžících a pouze jeden z nich obdrží titul posledním přeživší, díky kterému vyhraje jeden milion dolarů. Toto všechno vám přináší jednadvacátá řada Survivor: Nicaragua. (reich)

Havaj8

Miluju Survivor, ale tohle byla rozhodně jedna z těch slabších sérií. Rozdělení na mladý a starý plus ten Talisman of power...no zle rozdělený. Vypadávali hodně brzo zajímavý lidi a prostě žádný zvraty na kmenovkách, žádný akce....Ale Fabio, mě se naopak tenhle kluk líbil, dělal ze sebe blbce ale prostě tím bavil, a tomu i pomohlo se dostat daleko, ale nakonec když potřeboval, sem mu tak fandil a on dokázal vyhrát co se dalo. Fakt sympaťák a sem rád za vítěze, z ostatních už tolik lidí o kterejch by mohla bejt řeč ani neni. Dvě holky který vzdaly, už kvůli tomuhle by měli dávat pokuty, spousta lidí vypadne, spousta lidí se tam ani nedostane a oni odstoupěj. Naonka nesympatická od začátku, Purple Kelly, jedna z těch hezčích v sérii, Dan kvůli zranění nic moc, ale dostal se překvapivě daleko. Možná od Martyho sem čekal víc, Brenda až moc přeceněná...no zlatej střed :) ()

Marqta

Trochu nechápu tolik rozhněvaných negativních komentářů všude kolem. Podle mě to byla další vydařená sezona Survivora v nesporně zajímavém prostředí a s hodně výraznými charaktery soutěžících. To jediné co bylo možná lehce slabší než obvykle byla Reunion show. ()

Attta

Tato série patří k těm slabším, ale zase taková hrůza to není. Zajimavé soutěže s několika zásadními zvraty a zajimavou novinkou. Plno magorů a tak jsem se u toho dost bavil. Trochu čistokrevných stratégů chybělo ale na odpad to fakt není protože idioti se vždy postarají o zábavu! PS: Není nad to uchránit oheň dřevěnými bednami půl metru od přístřešku a odejít na soutěž. :D ()

dubinak

Oblíbenci: Fabio, Holly. Řady podle oblíbenosti: Hrdinové proti padouchům, Austrálie, Gabon, Mikronésie, Cookovy ostrovy, Perlové ostrovy, Palau, Samoa, Čína, Amazonie, Guatemala, Ostrov vykoupení, Fidži, Panama, Tocantins, All Stars, Afrika, Nicaragua, Borneo, Vanuatu, Markézy, Thajsko. ()

KajusaK

Absolutně nudná série, která mě zaujala pouze díky Jane která mě udivovala v každém díle víc a víc, a jejího vyhazovu mi bylo fáákt líto..Výherce Fábio mě nijak nezaujal, ale nevadil mi, i když jsem tušila že vyhraje..Jediný okamžik který mě opravdu pobavil bylo, když odešli dobrovolně dvě slečny najednou, to bylo něco nečekaného, a bavilo mě to.. ()

Larushka

Spoilery: Nebyla to špatná série, i když se mezi soutěžícími nenašel nikdo, kdo by byl nějak výraznější a díky němuž byla série nezapomenutelná. Hned ze začátku jsem si oblíbila Brendu, přišla mi chytrá a krásná, jenže její sociální hra a skutečnost, že jsem ji nikdy neviděla při něčem jiném než sušení vlasů, mě odradila, takže její odchod jsem spíš uvítala. Všechna čest Jane, když při silové soutěži zvítězila nad nabušenými mladíky. Po té co jsem přestala fandit Brendě, jsem se zaměřila asi hlavně na Fabia, každou výhru imunity jsem mu moc přála i ve finále jsem mu držela palce. S vítězem jsem spokojená. Ozvláštnění v podobě Medajlonu moci mi nepřišlo moc zajímavé, a z Redemption Islandu mám vyloženě strach. Díky Holly jsme viděli, jak celá účast v Survivoru působí na psychiku. Pro odstoupení účastnic mám pochopení, ale už by ti, co se do hry hlásí, mohli konečně pochopit, že to nebude procházka růžovým sadem a svou účast tedy řádně zvážit. Hubatou černošku NaOnku jsem ráda neměla, radši preferuji typy jako je Cirie. Shanon byl zřejmě blbec. Jo a vůbec se mi nelíbil ten hřbitov, kterým museli po vyřazení soutěžící odcházet, bylo to takové deprimující. :) Fabio Forever! ()

Laerry

NaOnka a Fabio - dvě karikatury, které mě neuvěřitelně bavily. A musím smeknout před železnou dámou Jane, která s lehkostí nakopávala zadky všem těm mladičkým svalovcům. ()

kinghome

Musim se připojit k většině. Tohle byla ta nejhorší řada vůbec! Co to mělo bejt? Naprostý nelogický chování většiny soutěžících a hlavně žádná vůdčí osobnost. Plus co mi celou sérii totálně zhnusilo byla Naonka! Totální odpad s ghetta, která jen kradla a nevím jestli měla nahradit Russela jak tu někdo říká, ale i kdyby, tak se jí to rozhodně nepovedlo. Russela měl každej rád. Naonka je prostě jen vypatlaná píča. No a pak tu je vítěz celý série. Totální vypatlanej klučík, kterej se choval celou dobu jako 10ti letý děcko. No tahle série byla hnus. 35% ()

sheldonka.

Jedna z nejslabších sérií, jakou jsem viděla. Nikdo mě neupoutal, úkoly nevynikaly a celé to bylo takové zdlouhavé a nudné. Na vítěze nemám co bych řekla, měl prostě štěstí, protože ve hře byli určitě lepší hráči. ()

giovanni3

Průměrná série Kdo přežije, která nenadchne ani neurazí. Neměl jsme zde moc oblíbených hráčů (měl jsme rád Brendu a Chase) a ani průběh hry mne nějak neoslnil. Strategie zde moc nebyla a jediná pamětihodnost je hráč/ka s titulem Poslední přeživší zcela za nic a totální tupost, krádeže, odchod dvou hráčů. atd... prostě průměrná série a dávám pouhé 2z5. ()

civrss

Má první řada, kterou jsem viděl od začátku až do konce. Z celkových tří finalistů jsem nejvíce fandil pozdějšímu vítězi, proto převládá spokojenost. Porovnávat jednotlivé řady je náročné, když jich máte nakoukáno opravdu málo. Hned jsem se pustil do další řady. Proč nadávat? Díky této řadě jsem se tak trochu stal Survivor závislákem. ()

danielosbourne

SPOILER: 21 řada je opravdu jedna ze slabších, ale zase tak uplně tragický to není. Starý a mladý kmen je trochu padlej na hlavu, protože je jasný, jak tohle asi bude vypadat, ale po smíchání kmenů to už bylo něco jinýho. Začalo se alespoň trochu hrát a sem tam se objevil nějaký ten zvrat. Nikoho jsem si v této serii moc neoblíbil, ale ani mi zase nikdo nějak extra neštval. Za vítěze bych si představil někoho jiného. Sice byl ve finálové trojce, ale nakonec to nevyšlo. Vyklubala se z toho průměrná řada, i když od začátku byla zralá do kopru. ()

Yarwen

Jeden z nejhorších výběrů účastníků soutěže měl za následek nezajímavé postavy, jejichž taktika se dá shrnout do jednoduchého a zbabělého kréda: "Vyhodím kohokoliv, jen abych to nebyl/a já. I kdybych měl vyhodit svého největšího spojence, kterému jsem dal své slovo." Slušné hráče, od nichž vanul alespoň mírný vánek sympatií, bych spočítal na prstech jedné ruky zasloužilého pracovníka na cirkulárce. Musel jsem se pousmát, když dva ze tří finalistů argumentovali tím, že tato hra je především o podvádění, lžich a podrazech - no, já myslel, že je o tom vyhrát milión, ale tihle dva ubožáci měli asi jiný cíl... Takže druhá hvězda za vítěze, kterého dlouho nikdo nechtěl vyhodit, protože je to "slabá postava", aby díky posledním třem výhrám v boji o imunitu proklouzl až na konec a získal zasloužené vavříny. ()

Vaiollet

Pro mě asi nejhorší série Survivor. Už od začátku je zcela jasné jaký kmen bude vyhrávat, všichni jsou nesympatičtí a hloupý a jako jediná série mě to vůbec nebavilo, a to Survivor miluji. ()

Košoun

Neviděl jsem rozhodně všechny série Survivoru, neviděl jsem dokonce ani všechny díly Nikaragua, ale mohu směle konstatovat že z cca těch 10 viděných sérií, je tato značně nejslabší. A to především kvůli naprosto dementnímu nesympatickému castu, jejichž myšlenkové pochody asi těžko normální myslící bytost pochopí. Nechci být na "bratry" Američany zlý, ale kdyby místo soutěžících nasadili opice, mohlo to být zábavnější a inteligentnější. Nesedly mi ani nějaké nové "zvraty" od produkce a také několik soutěží. ()