Městský lovec

• Česko Soukromé očko (více)

Příběh poslání městského lovce začíná na pevnině, ale než se nadějeme, octneme se s hrdinou (Jackie Chan) na zámořské lodi. Mistra kung-fu si najme milionář, který hledá svoji ztracenou dceru. Stopy vedou k luxusní jachtě, kde se kromě hledané dívky nachází skupina teroristů, chystající se zmocnit lodě. Náš hrdina se několikrát octne ve svízelné situaci, ale díky přátelské pomoci (v této roli je na plátně jeho předchůdce Bruce Lee) samozřejmě zvítězí a Jackie Chan opět dokáže, že humor a bojové scény pospolu dělají z jeho filmů živé legendy. (oficiální text distributora)

hefoo

Skvelý film, ďalší fajný Jackie Chan, skvelá akcia, ačkné scény ako vždy na jednotku, nenudil som sa ani sekundu, dobrý scénar, žiadne kliše, a ako vždy je tam solidná dávka zábavy. ()

TERRORDROME

Huh, jednoznačne najšialenejší film Jackie Chana, ktorý pripomína oživlú kreslenú grotesku v štýle Toma a Jerryho. Absurdné gagy a kung-fu súboje sú tu ešte podporené srandovnými zvukovými efektami z animákov a diabolsky sa pitvoriacimi "hercami". Tvorcovia to tlačia do extrémov a všetko tomu musí podliehať takže aj súboje vyzerajú skôr ako z nejakého filmu Buda Spencera a Terrence Hilla. Vrcholom je scéna v ktorej sa protagonisti menia na postavy z videohry Street Fighter a robia také koniny, že keď som to videl poprvýkrát skoro som sa od smiechu udusill a to bez srandy, moja bránica sa takmer roztrhla. Ako to už v Chanovkách býva, napokon dôjde na vymakaný, dlhý záverečný súboj, tentokrát so štýlovým Richardom Nortonom ktorý sa snaží vymlátiť z Jackieho dušu, ale ten sa krúti ako červík a ešte si strihne aj moonwalk. Väčšina ľudí to stráviť nedokáže, ale pár sa ich bude baviť tak ako ja. Sity Hantééééér.. ()

Zombi

Tenhle film je jedno velký WTF. Zřejmě nejšílenější film Jackieho Chana, vlastně, zřejmě nejšílenější film na světě. Za vidění stojí Street Fighterový souboj a závěrečná bitka s Richardem Nortonem, a i tyhle scény zřejmě natáčeli všichni sjetý houbama, trávou a mamutím mlíkem, pro zbytek filmu pak vyšňupali navíc rozemletýho Speedy Gonzálese říznutýho pštrosem Road Runnerem. Přiznávám, že jsem se celkem bavil, ale to zřejmě jen díky burčáku a absenci jiného programu na večer, i tak bych ale při některých scénách nejraději zalezl pod lino. ()

krvavamera

City Hunter! Snad nejšílenější, ale naštěstí také nejvtipnější film, jaký jsem kdy viděla. I když je to celé dost šílené, je to ujeté dost roztomilým a až překvapivě zábavným způsobem! Jackie Chan je tu ala komiksový hrdina a neskutečný děvkař (dívkám je pro smích a podlamují se jim kolena současně!). Jeho macho pózy, vítr ve vlasech a titulní popěvek dívčího sboru "City Hunter -- áááách" kdykoli chce Jackie zamachrovat do kolen dostanou i vás. Co mě jako fanouška kung-fu filmů potěšilo, byla pocta, kterou zde složit Bruce Leemu. Jde o souboj v kině - na plátně běží scény z Bruceova "posmrtného filmu" Hra smrti (http://www.csfd.cz/film/25037-hra-smrti/). Některé dokonce několikrát... Bruce na plátně prožívá svůj legendární souboj s Kareem Abdul-Jabbarem (tzv. souboj Davida s Goliášem - Abdul má přes dva metry, takže styl boje, který ti dva ukazují, je dost zvláštní - v Městském lovci díky střihu budí souboj dojem, že je o dost delší než ve skutečnosti ve Hře smrti je) zatímco Jackie v sále mydlí dva týpky, kteří si s Abdulem nezadají a porazí je díky tomu, že se inspiruje Bruceovou akcí na plátně (ono porazit dvoumetrového černocha není jen tak). A jako naprostý bonbónek působí, když Bruce Lee z plátna "reaguje" na repliku, kterou na jeho adresu Jackie prohodí.... Dalším silným momentem je "živý Street Fighter", který je stejně šílený, jako tahle hra, ve skutečnosti počítačová akce působí ještě šíleněji. Konečně fanoušci vědí, jak by vypadal Jackie Chan jako žena. Z tohohle filmu si budu pamatovat řadu zábavných replik (jako třeba "Drop it or I'll drop you) a závěrečnou píseň, kterou jak již je zvykem nazpíval sám Jackie (I am City Hunter lalala - City Hunter -- ááách). Jo a ještě: tu skvělou scénu, kdy Jackie utíká a utíká a za ním explodují jedny dveře za druhými, si můžete komentovanou užít i v dokumentu My Stunts (http://www.csfd.cz/film/1438-jackie-chan-my-stunts/). Protože Jackie (alespoň v tý době) rozhodně nebyl fandou nějakých počítačových triků a zvláštních efektů, je to všechno pěkně na ostro. Pánové nevím jak vám, ale mě by asi uhořela prdel ;) Tímto zařazuji City Huntera do své osobní desítky nejlepších filmů Jackieho Chana. ()

maty39

City hunter není ani tak film Jackieho Chana, ale spíše Jing Wonga. To znamená totálně šílená komedie, která nezná míru a hází na vás jednu šílenost za druhou a zkuší jestli se budete bavit, nebo ne. Jing Wong je nejznámější pro jeho komedie se Stephenem Chowem a sérii God of gamblers. Zde můžete vidět jeho nezaměnitelný styl. Jackie natočil City huntera převážně pro Japonský trh, kde byla tato postava velmi populární. Předlohu neznám, ale nemyslím si, že by byla až zas tak šílená. Příběh samotný je variace na Smrtonosnou past na moři. Únosci se zmocní lodi a chtějí okrást bohaté cestující, jenže na lodi je City hunter, jeho asistentka, která je do něj zamilovaná, japonská dívka, po které Jackie pátrá, aby jí mohl dopravit k otci. Plus několik dalších barvitých postav. Následuje chaos, komedie a i nějaká ta akce, která je spíše jak z kreslených gronesek, než z filmů Jackieho Chana. Nejpamětnější je, když Jackie v bitce kopíruje Bruce Lee jehož film je promítán na plátně. Vím, že tento styl není pro každého, ale mě City Hunter neskutečně baví. Dokonce ani Jackie není fandou tohoto filmu a párkrát se o něm a jeho režisérovi údajně nepěkně vyjádřil. Jing Wong mu to vrátil ve filmu High Risk, kde Jet Li dělá bodyguarda a dabléra razmazlené hvězdě, která je inspirována Jackiem. ()

jorgus

Opravdu zalezi na nalede v které se nachazite.Jednak opravdu muzete rict ze je to pekna blbost,ale druhy den zase se u toho budete rehtat, tak si vyberte:-) ()

Matli

Japonci prostě komedie neuměj a že by to bylo akční, nejhorší bojovky Jackieho co jsem snad kdy viděl. Hvězdička za zparodování hry Street Fighter, ta se jim docela povedla :-) 28% ()

Bozvav

Kdysi se mi to docela líbilo, teď s přibývajícím věkem se mi zdá, že je to kapitální békovina. Pár vtipných momentů,jinak slabota. ()

warrenur

Zial, v sucanosti uz takmer nepozeratelne a komixu sa tu prakticky nedrzi, holt ale i legendy, Jackie je jedna z najvacsich, maju svoje slabsie momenty. :) Ak vsak mozete preafektovany "humor" v azijskej kinematografii - zvlast v 90tkach..mozete to stravit. Neodporucam. ()

Puol

Totálny úlet a bláznovstvo aj na Jackieho Chana. Pri sledovaní sa ale treba naladiť na potrebnú vlnovú dĺžku. Inak najväčší omyl Cinemy, ako takémuto skvelému filmu mohli dať 0%? V tej dobe síce u nás ešte Chan nebol taký známy ale aj tak. ()

bulbasaur

Ked som to viedl prvy krat mal som ai 10 rokov a okamzite som to chcel vidiet znovu :D a po rokoch film nestratil na svojej zabavnosti. Je to sice somarina ale to v tomto pripade nevadí. Ono ide o to aby to bola somarina :) . Genialne mlátičky dovedené takmer do dokonalosti a casto aj nehraná bolesť aktérov dodáva týmto scénam na realite. ()

Rathalos odpad!

Neveril som vlastnym ociam,ze sa do tohoto filmu dal Jackie Chan,po 15 minutach som to musel vypnut,to bola katastrofa,viac k tomu netreba...:-) ()

the_bitch

Neuveriteľná bull-shitová kravina na ktorú som bol len horko ťažko schopný dopozerať do konca. Neuveriteľné bojové scény Jackieho Chana. Proste neuveriteľná sračka. ()

Ronyk7 odpad!

Tohle se vymyká všech Jackieho filmů. Snaží se to být hlavně komedie, jenže kongkongská což je katastrofa. Všichni zúčastění zde ze sebe dělají totální pi...tomce.. 09.03.2012 ()

Quido

Tak takhle rozporuplné hodnocení jsem už dlouho neviděl :) ... Nicméně tenhle film mě dostal, ale jako většina komentujících nevím jak hodnotit - film od šílených částí v kladném smyslu přesahuje do šílených v opačném. Na scénu s Street Fighterem určitě nezapomenu.. ()

Sign

Tenhle film nemůžete brát vážně protože on sám se vážně nebere, je to prostě Hong Kongská parodie s Jackie Chanem a velice vydařená, fory fungují, humor pracuje jak má a Jackie je skvělej, já se nejvíce bavil při souboji který parodoval tu videohru, to bylo mooc :D ()