Přímočarý bankovní ředitel se chystá oženit se svou životní láskou. Když jeho banku během svatebního týdne přepadnou nechvalně proslulí bandité duchů, domnívá se, že jeho budoucí tchán a tchýně, kteří právě přijeli do města, jsou nechvalně proslulí Out-Laws. (FunDinDung)

Johny M.

Devin působí jako nebetyčnej čůrák a celkově očekávání byly dost malý, ale nakonec jsem se překvapivě dost nasmál... 3,5* ()

bararich8

Tak debilní, až je to vlastně dobrý. Místy jsem se cítil trapně, ale pak to zase některé scény vynahradily. Paradoxně těch pár akčních scén vypadá a působí lépe než nedávné akční "hity" tipu Heart of Stone. Herecky ok, 3* ()

ex.it

Podle některých komentářů asi patřím do té skupiny diváků, která tuto "komedii" nepochopila a nedokázala docenit, ale s tím prostě nic nenadĕlám. Mrzí mě, že jsem nevěnovala ten čas radši něčemu lepšímu. ()

waska

Hrozná hovadina, kterou ani Brosnan nezachrání. S manželkou jsme místy koukali s otevřenou pusou a nevěřili ()

Trixinka

Když tvůrci filmu hledali obsazení do hlavních rolí, měli zejména u tchýně a tchána velice šťastnou ruku. Ellen Barkin a Pierce Brosnan jednoznačně dominují, a pitvořícího se Adama Devina přehrávají o parník. Velice bláznivá komedie o bankovních lupičích, kteří se přijeli seznámit s budoucím manželem své dcery. Samozřejmě, že spojí příjemné s užitečným a trochu si lupičsky zařádí. Skvěle fungující vtipy (odkaz na pátého Jamese Bonda byl top), dobře vymyšlené scény (honička v autě s penězi) a zejména obsazení vyzdvihují tento filmový počin do nadprůměrných výšin. ()

rublik05

Tchán s tchyní jsou psanci mě nalákal především hereckým obsazením, Ninu Dobrev jsem viděl naposledy dva roky zpátky v Milostné pasti, zajímal mě i charismatický Pierce Brosnan, ve finále mě pak tihle dva herci bavili asi ze všech nejvíc. Ale hezky popořadě. Film má jednoduchý, ne moc originální příběh, který však v jádru není úplně špatný. Humoru je poměrně dostatek, je rovněž extrémně jednoduchý, občas i malinko hloupý, vyloženě trapný ale není. Díky docela svižnému tempu snímek moc nenudí, vcelku rychle uteče, stopáž je dlouhá tak akorát. Z herců mi nesedl především přehnaně afektovaný Adam Devine, ačkoliv to byl patrně tvůrčí záměr. Celkově na mě film působil takovým strašně obyčejným dojmem, nenadchne ani neurazí, podle mě snadno zapadne mezi ostatní komedie podobného televizního ražení. Taková typická jednorázová záležitost. 5/10. ()

Kritik. odpad!

Nechutné, nehumprné, trápne, neslušné, vtipy o penisoch, grckách, honení, pľuvancoch a nadávkach. Načo??? ()

Toshio

Protože nemám žádné koníčky, kamarády, ani práci, tak jsem si na Netflusu pustil tenhle komediální opus. Hned na začátku mi hlavní hrdina, slušně řečeno tak vadil, že jsem filmu dal ODPAD. Pak jsem ale ještě chvilku z masochismu koukal, a nakonec jsem zjistil, že tam je pár dobrejch ftipů. No a dokoukal jsem film celí a nakonec mu dal jak vidno 3 hvězdy. (Po čtyřech dnech) A proto že jsem to viděl znova, tak zvyšuji na 4 hvězdy. ()

RAFT

Taková ta komedie. Ani sem se nezasmál . Děj je takový nudný , potom něco vpoho ale jinak nuda . 50% ()

hurki

Devine je strašnej, moooc mi vadil, díky němu to je o několik tříd dolů. Jeho trapné grimasy jsem prostě nedával. ()

Mamlas odpad!

Ten zdegerovaný pí*us v hlavní roli byl zcela nepřijatelný a tolik debilních a zbytečných žvástů už jsem v jednom filmu dlouho neslyšel. Prakticky nedívatelné, neposlouchatelné, nezábavné, trapné. Za 10 minut jsem se doklikal do konce. Hnusný brak. (2%) ()

johnsnow

Prvá polovica je fakt o držku a v podstate humor stavia an erotickom podtóne ale vtipné to ani zďaleka nie je. V druhej polke už dôjde aj na nejakú akciu (je až na auto naháňačku, priemerná ale dá sa). Jediné čo absolútne nechápem je prečo nevyužili R-ko aj v akcii a prečo aj so záporáčky museli urobiť totálnu pizdu. Ako celok ale na jedno pozretie nespôsobí újmu. ()

wowylgu313

Hm ... Po té dávce českých starých (starších, legendárních) komedií jsem zabrousil do komedií z jiného kontinentu a do dnešního století ... A jakože ... AU! ... Tak rovnou ... 40-45% a to jsem strašně moc velkorysý. Zasmál jsem se cca třikrát. Obsazení vlastně i docela ok. Pierce Brosnan? Tý jo fakt jsem ho rád viděl na plátně po dlouhé době. Příběh, klišé, nuda, nic extra. Scénáře, trapný, nuda, klišé. Prostě pár vtipných hlášek a tím zo jakoby končí no ... Žádný odpad to ne, ale prostě tuctová méně zajímavá komedie s náznakem akční jízdy. ()

xxmurphyxx

Otrepané, milión krát videné, ničím zaujímavé bez vlastnej identity. Film, akých sa točia ročne minimálne desiatky. Sem tam niečo na pousmiatie, ale inak dosť bieda. A Devine hrá zas sám seba, tzn. uvrieskaného debilka. Ale paradoxne ten mi tu vadil najmenej. ()

SmajdalfCZ1

No klasická a tuctová akční komedie. Možná ani nebyla levná, ale ani další peníze navíc by tenhle scénář nezachránili. Hlavni postavy jsou nudné a místy až protivné. Zachraňovali to rodiče Parker. Pustil jsem si to jen abych zahnal myšlenky na jídlo, než se dovaří oběd a tak nějak to splnilo to co jsem očekával. Teď jsem rád, že si jdu dát oběd a už to nebude pokračovat. Potěšil mě Michael Rooker, ikdyž tam taky neměl moc dobře napsanou vedlejší roli. Prostě taková odpočinkovka na vypnutí mozku :) ()

PanJelen

Myslel jsem, že Kevina Harta v roli nejotravnějšího komika nikdo netrumfne a pak přišel Adam DeVine. Jeho afektované (ne)herectví mi tak znechutilo další sledování už tak hloupého děje, že jsem těžko hledal nějaká pozitiva. Mohou existovat nenáročné filmy s notnou dávkou trapnosti a s přihlouplým dějem, ale ať v nich hrají alespoň trochu sympatičtí herci a Adam DeVine prosím, ať nehraje vůbec. Těžko k uvěření, že by se nějaká žena zamilovala do takového vocasa, který všechny kolem vyloženě prudí a spíš působí jako její retardovaný starší bratr a ne jako muž, kterého si z lásky bere. Asi v tom budou zase prachy, vždyť ten trouba vlastní banku. ()

Grimaldi

Adam Devine není kdovíjak sympatický herec, ale zde mi jeho účast téměř nevadila. Film si totiž v každém okamžiku své přítomnosti kradl Pierce Brosnan spolu se svojí filmovou manželkou pro sebe. Když k dobru připočtu i celkem zajímavou automobilovou naháněčku přes hřbitov, udržel se film horkotěžko, ale přeci jen ve vodách čirého průměru. Na Netflix vlastně dobrý. ()

Kushina

Taková úžasná blbost, až to bylo docela zábavný. Hrát pitomce je ale pěkně otravný, resp. je otravný se na to koukat, ale dalo se to. 50% ()