Oceňované herecké hvězdy Johnny Depp, Kate Winsletová, Dustin Hoffman a Julie Christieová excelují v tomhle kouzelném příběhu o jednom z největších vypravěčů všech dob a o lidech, kteří ho inspirovali k vytvoření jeho mistrovského příběhu o Peteru Panovi! Kariéra slavného dramatika jménem James M. Barrie (Depp) se ocitne na křižovatce, když se z jeho nejnovější hry stane propadák a skeptici začnou zpochybňovat jeho budoucnost. Pak se ale náhodou seznámí s vdovou (Winsletová) a jejími čtyřmi dobrodružnými chlapci. Zrodí se mezi nimi přátelství, které podnítí představivost potřebnou k vytvoření Barrieho největšího díla! Snímek Hledání Země Nezemě s hvězdným hereckým obsazením skýtá okouzlující zážitek! (HBO GO)

tytule

Překrásný film u něhož jsem se po dlouhé době zalykala slzami, všichni zúčastnění herci včetně těch dětských herců, zahráli své postavy vynikajícně, nejkrásnější chvíle ve filmu byla zobrazena Země -Nezemě a i když jsem Petra Pana viděla jednou v televizi hra mě natolik uchvátila díky tomuto filmu ,že si seženu knihu a dám se s chutí do čtení.Díky pane Marcu Fostere za tak krásný kousek. ()

Lion438

Příběhy spisovatelů jsou kolikrát mnohem silnější než ty, které se pak objevují v jejich knihách. Někdy je jejich život v tvorbě hodně ovlivní. I tohle je moc hezký příklad. Parádní obsazení ještě zvedlo úroveň filmu na tu nejvyšší. ()

qnnaire

Prekrásny príbeh o rozprávke, ktorá sa stala súčasťou reality. A potom aj samotná realita bola miestami ako rozprávka. Dojemný film o nepochopenom autorovi s veľkou fantáziou, ktorý vo svojom živote hľadal divadelný príbeh a našiel rozprávku o nevinnosti a večnosti detskej duše. Skvelý Johnny Depp, skvelá Kate Winslet, skvelý Dustin Hoffman a skvelá Julie Christie. Forster natočil príbeh o J. M. Barriem, tvorcovi Petra Pana, citlivo a so zmyslom pre detail, farby a krásu. A k tomu Jan A.P. Kaczmarek vytvoril úžasný soundtrack. Pohladenie pre každé srdce. ()

bazmo

Na začiatku ma to moc nebavilo a dokonca som to pozeral na tri alebo štyri krát kým... ono sa to proste zo začiatku vlečie a vy neviete čo vás čaká, ale potom príde scéna kde väčšine slzy vyjdú aj keď sa ich snaží zadržať..Opäť skutočný príbeh ktorý dojme a práve o to uvoľnenie tých citov ktoré sú pre nás nutné uvolniť, o tom nám pri filmoch ide..Aj preto sa veľakrát nezhodneme na hodnotení snímkov...Poviem vám ja som plakal a som chlap a mám 45 ale ten chlapec a ten koniec...Kto už tu nepustí slzu tak pri tom filme musí byť mysľou všade len nie vo filme.. ()

ghostwo

Jakoby výborný film, vše je tak jak má být. Mám podobné filmy rád, ale tento mě nedostal tak, jak bych si představoval.Škoda. ()

Airasza

Nádherné. Skvělé herecké výkony, které mě na konci dohnaly k slzám. To, jak se celý film sbližuje s neznámou rodinou, která mu dodá nápad na kýženou hru, je opravdový zážitek. Nikdy mě Petr Pan nelákal, ale tenhle film mě posadil na židli a zanechal ve mě na chvíli pocit, že opravdu můžeme být dětmi na celý život. ()

Honey007

Poetické, krásné i smutné. Jednoduché, nikoliv prvoplánovité. Film pro všechny, kteří se vždy rádi zasní a stanou opět dětmi. Skvělé herecké obsazení, dobře vystavěný příběh včetně detailů jako mluva a slovník začátku 20. století, který občas vzbuzuje úsměv, občas nutí k zamyšlení, jak důmyslně se lze vyjádřit bez použití vulgarismů. Příběh o tom, jak i v konzervativním světě může vzniknout navzdory všemožným překážkám jeden z nejpohádkovějších příběhů moderní doby - Peter Pan. Příběh postupného sbližování se osamělého spisovatele s krásnou vdovou se čtyřmi syny, kteří museli po smrti svého otce předčasně dospět, si odpustil zbytečná klišé a vsadil na opravdovost. A to se vyplatilo. Johny Depp i Kate Winslet jsou ve svých rolích uvěřitelní, praví a zároveň zranitelní. Za slzy na konci se vůbec nestydím, protože si nedokážu představit lepší způsob, jak se smířit se smrtí než si představit Neverland...90% ()

lucka14lucky

Neuvěřitelně nádherný film. K filmu jsem přistupovala s obavami, nic mi Petr Pan neříkal, na film jsem se podívala jen ze zvědavosti, nejspíše protože tam hraje nejlepší herec - Johny Depp a půvabná Kate Winslet. Ale úvodem filmu jsem najednou vstoupila do jakéhosi jiného světa, než ve kterém žijeme - do světa Země Nezemě. Film ve vás vyvolá úžasnou atmosféru, úžasný Johny Depp, jak ho jentak neznáme. Doporučuji pro všechny věkové kategorie. ()

domchacha

Jak krásný by svět mohl být, kdybychom naň změnili pohled a zapojili více fantazie.. Finding Neverland jest dojemným příběhem, který nastiňuje jeden ze způsobů vyrovnání se s těžkými životními situacemi. Ať hodí kamenem, kdo nemá občas chuť z reality utéct, třeba do své vlastní Země-Nezemě. Barrie, Exupéry, Vy i já - všichni potřebujeme snít, málokdo je však schopný své sny prolnout do skutečného světa. Dobře obsazené role, skvěle zkomponovaný hudební doprovod a tím i finální dojem řadí tento snímek mezi ty nejlepší. ()

mirec2211

Zaujímavý film, ale nie je to nič výnimočné. Trochu emócie, trochu fantázie a film je na svete. Prvá polovica neskutočné nudná. Myslel som si, že to nedopozerám. Od druhej polovice to začína byť pozerateľné. Dávam tomu priemerné hodnotenie. ()

matyy

Dechberoucí drama. Marc Foster je geniální. Z úplně obyčejných životních situací je možno vytvořit veledílo. Závěrečné představení pro Kate je brilatním vyvrcholením po všech stánkách dokonalého filmu. ()

MagicMan

Pomalý začátek, kde Depp rozjíždí svůj typický expres do jiných světů mě zprvu trochu zarazil. Doufal jsem, že to nebude další z takových příběhu, ale trocha trpělivosti neuškodila. Scénář se rozjíždí a není zde místo na oddych. Fantastický svět ve kterém by chtělo být snad kažé malé dítě je tak uvěřitelný. Smekám nad hereckým výkonem Johnyho Deppa, kterému byla tato role nejspíš psaná na míru. :-) Nemůžu hodnotit jinak než 5*. ()

Wendy05

Nemám ve zvyku u filmů brečet, avšak při závěru Hledání Země - Nezemě jsem měla co dělat, abych zatlačila slzu dojetí v oku. Je to krásný film o tom, že každý dospělý by si v sobě měl zachovat kousek dítěte. A Johnny Depp je prostě Herec s velkým H :-) ()

sabatko

Film říkající vše, protože co chtít více než moci poznat dva světy prolínající se skrze naši fantazii? Marc Forster si obsazení jak hlavních, tak i vedlejších rolí nemohl vybrat lépe. Johnny Depp a Freddie Highmore patří mé nejfavorizovanější herce i díky Neverlandu. Celková atmosféra filmu se nese v pošetilé a vtipně napínavé náladě, kterou na konci filmu doplnuje prozření Julie Christie. ()

Molerat

Kdo má srdce, duši a fantazii nemůže dát jinak než maximální hodnocení. Tohle je tak krásný film, že se nedá s ničím srovnávat. Tolik smutných a krásných okamžiků jsem ještě na plátně neviděl. Je to drama dramat. I ta slza mi ukápla během filmu. Nešlo to jinak a kdybych cokoliv psal dál mohl bych ublížit této křehké nádheře.. ()

Skyler

Vlastně jsem se na něj podívala pouze proto, že je tam Johnny. Vlastně jsem ani neměla chuť na nějaké drama. Ale jsem nesmírně ráda, že jsem se nakonec podívala a zjistila, že tohle je ten film, co za to stojí, ten film, díky němuž nelitujete ani jedné ztracené vteřiny. Konec sice tušíte tak od poloviny filmu, ale tak jako tak vás pekelně dostane. :) ()

Karlík a továrna na mrtvoly

Karlík a továrna na mrtvoly