Pozor! Maska je tu znova. Po desiatich rokoch, kedy spôsobila Lokiho Maska malú katastrofu v živote jedného dospeláka, je tu znova ale s inou obeťou. Mladý karikaturista Tim Avery, otec malého bábätka jedného dňa zistí, že jeho dieťa má neuveriteľné schopnosti. Za všetkým však stojí práve tajomná, bláznivá ale aj nebezpečná Lokiho Maska. O Masku má však enormný záujem aj žiarlivý rodinný pes. Tim z toho všetkého nie je práve nadšený, hlavne keď sa medzi dieťaťom a psom strhne o masku malá vojna. Bláznivé situácie na seba nenechajú dlho čakať. To najhoršie však ešte len príde. Samotný Loki chce totiž svoju Masku späť a je pripravený pre to spraviť čokoľvek! (oficiální text distributora)

Chrustyn odpad!

Tenhle film má obrovskou výhodu v tom, že stačí vidět jakoukoliv libovolnou scénu a můžete ihned hodnotit. ()

Xeelee

Bylo to špatný, ale na odpad to není. Sice se film nedrží logiky první Masky a je to slátanina, ale nějaké scény s maskou v rámci možností i pobaví. To okolo je jen vata nejhrubšího zrna na zaplácnutí prázdného místa. Myšlenka je každopádně zajímavá, ale to už tu přede mnou psal Dudek, s kterým až na počet hvězdiček v podstatě souhlasím. Bohužel jsem neviděl první polovinu filmu, takže berte komentář s rezervou. ()

Chickenka odpad!

Tak tohle je snad ta největší hovadina, kterou jsem v poslední době viděla. NEDOPORUČUJI nikomu. Naprostá ztráta času... ()

Marek1991 odpad!

Komédia? Vážne? Hnusný a odporný film, bez zábavy, plný nevkusu a trápnosti, ktorý mi nestojí za to ani veľmi komentovať. Deťom servírovať niečo takéto je zvrátenosť, potom že robia hlúposti a sú hyperaktívne. Zlá animácia, zlé herecké výkony, dej otrasný, viackrát už to nechcem vidieť. ()

sidzej odpad!

46. minuta - vtedy totiž nastal zlom a spravil som niečo, čo nemám vo zvyku robiť. Skrátka som vypol PC. Našťastie pre mňa som nevidel jak si tú masku dá na seba to batoľa i keď verím že v tomto filme by miera únosnosti a celkové % hodnotenie išlo určite do mínusu, keby to bolo čo i len trochu možné. Odpad je slabé slovo tak sa zdá, že k súčasným rodinným filmom nejaký ten rok neprivoniam, radšej si budem dokolečka pozerať osvedčené žánrové klasiky typu- E.T., Sám doma či Zachráňte Willyho než čo i len raz do konca dopozerať túto sračku sračiek. ()

Kryton odpad!

Myslíte , že toto je potomek Masky s JImem Carrey?! Ne není, je to nevlastní dítě , které je tak příšerné a k uzoufaní nezábavné. Je čas udělat tomuto filmu pápá! ()

Rosana

Vyřvaný kýč, který se snaží odkazovat na animované filmy pro děti, dopadl spíše jako pouťový dům hrůzy, kde je všechno kýčově namalované a je vám z toho jenom na blití. Tu hvězdičku dávám za efekty a sympatického záporáka, ale s původním filmem to nemá nic společného. Ono to vlastně nemá ani s FILMEM jako takovým nic společného... ()

JJ.Gibson odpad!

Jak se dalo očekávat Son of the Mask je ubohé, volné pokračování výborné Masky. Jediné, co má tenhle filmový odpad společného s prvním dílem je dřevěná maska, jinak nic!!!!!! Nicméně jsem našel asi dva plusy: 1. boj Otise a prcka a za 2. líbil se mi nápad zobrazení bohů. Bohužel jejich ztvárnění už nestojí za řeč! A hlavně na co zapomenuli tvůrci filmu: ,,Když je Loki noční bůh, funguje to jenom v noci!" Což si myslim, že je zrovna dost stěžejní věta z prvního filmu. No a nakonec co se týče herců, podali opravdu otřesné herecké výkony!!!!! Rozhodně doporučuji se tomuto ,,dílu" obloukem vyhnout!!!! ()

PKD

Absolutní urážka a plivnutí do xichtu jak comicsu (na to kašlal z větší části už předchozí film) tak 1.filmu, který by bez Carreyho snad ani nevznikl. Zapomeňme. ()

Bat55

Prvá Maska s Jimom Carreyem bola parádna, toto pokračovanie nemalo nikdy ani vzniknúť. Prvý raz, keď som to videl na Sylvestra alebo Štedrý deň (teraz si už fakt nepamätám) ma to celkom bavilo, mal som asi 13 alebo 14 rokov. Dnes, keď som to už cca videl 3x, ma tento guláš klišé, zlých masiek a trápneho humoru skorej nebavil a môj zážitok z prvého pozerania naozaj znechutil. Hlavne malé digitálne decko je nevkusné a je dosť nápadné, že je to predsa len digitálne a nie skutočné. K psovi a hlavnému predstaviteľovi sa už ale naozaj nemienim vyjadrovať. Je to celkom slušné, ale oproti jednotke je toto pokračovanie až nehumánny zločin. /55%/ ()

K.I.N.G. odpad!

Místo tohoto se můžete třeba projít, uvařit si něco dobrého, poslechnout si oblíbené cédéčko nebo se třeba podívat na nějaký FILM! ()

Colonist odpad!

Trapný, špatný a nevtipný film pro děti - kterým se bude líbit, protože celé je to jako jedna velká animovaná groteska. S původní Maskou to nemá nic společného. ()

Vrátí se Carreyho Maska?

Vrátí se Carreyho Maska?

28.01.2020

Snímek Maska z roku 1994 nastartoval kariéru herečky Cameron Diaz a patří mezi nejikoničtější role Jima Carreyho, celosvětově pak vydělal 351 milionů dolarů na 23milionovém rozpočtu, o to větší… (více)