Zatímco černošský detektiv James Carter skončil u dopravní policie, jeho parťák Li je členem ochranky čínského velvyslance Hana. Ten se chystá zveřejnit tajemství šéfů Triád, nejobávanější čínské zločinecké organizace, ale když chce prozradit, kde je tajemný Šaj Šen, je postřelen najatým zabijákem Kendžim. Carter a Li slíbí velvyslancově dceři Su Jung, že ho vypátrají. Vydají se pro obálku, kterou jí předal otec pro případ, že by se mu něco stalo. Krátce před nimi se jí však zmocní několik ozbrojených mužů. Také z nemocnice je odvolána Hanova ochranka a vzápětí se objeví gang, který chce velvyslance zabít. V poslední chvíli zasáhnou Carter a Li a jednoho zabijáka zajmou. Dozvědí se od něj adresu v Paříži, kde má být Šaj Šen. Okamžitě se tam vypraví. Dvojice zjistí, že Šaj Šen je seznam třinácti nejvýše postavených bossů Triád a informace o něm má zpěvačka Genevieve, kterou během vystoupení zachrání na poslední chvíli před střelci v hledišti. Vzápětí jim zavolá Kendži. Chce Genevieve výměnou za Su Jung, kterou drží jako rukojmí ve vyhlídkové restauraci na Eiffelovce. (TV Nova)

Maty85

Nejslabší z celé uspěšné serie kopaček s Chanem a Tuckerem - děj jako vždy,akce už slábnou a s těmi občasnými vtípky už to taky není ono. slabý 3* ()

fars

Nic noveho pod sluncem, ale me to stejne porad bavi. Akcnich scen uz neni tolik jako v predchozich dilech, nicmene stale se na ne dobre kouka. Navic jak me Tucker jindy spise stve, tak tady se me svyma hlaskama docela bavil. Rekl bych ze me trojka bavila vice nez dvojka. A kdyz uz nic, tak vas aspon rozesmeje tradicni bonbonek na konec ve forme nepovedenych zaberu. "Pustime si porno? Chci videt chlupate zenske" "Co to meles?" "Ja nevim, to me uci Ratner..." ()

Googlak

Užž to neni take ako predošlé diely, ... Ale aj tak je to veľmi zábavne , ... Hlavne začiatok s Tuckerom nema chybu:-) ()

bartias

Jednička ušla, ve dvojce se aspoň dalo dívat na Zhang Ziyi, ale potřetí opakovaný vtip už fakt není vtipem. Jeden nebo dva povedené gagy nemůžou zachránit film, který vykrádá sám sebe stejně jako Jackie Chan nedokáže dál skrývat, že už je na šílené kaskadérské kousky trochu starý. Když hrdinové prchají před gangstery, musí se po hlavě vrhnout do kanálu plného sraček. Oni na výběr nemají, vy ano. ()

MJMilan

Už jste viděli Jackieho Chana zpívat? Že ne? Tak tenhle díl si prostě nesmíte nechat ujít! Celá tato trilogie se obvzláště vyvedla. ()

Radiq

Tentokráte tam byla nejzajímavější scéna na Eiffelovce. Už ani ty boje a kecy neměly šťávu, ani poševní výtok a nic. Pěknejma babama se to tam hemží jak v úle, ale včelař to s tím dějem nějak nepřeháněl. Jackie Chan ukazuje, jak špatnej umí být herec a Chris Tucker je čím dál horší (no, on asi dycky byl). Tahle dvojička mi prostě spolu nesedí. Moje chorá mysl toho dnes už víc nevymyslí... ()

otík

Tahle nemastná, neslaná, nevtipná, chvílemi trapná a totálně nevyužitá jednohubka je typickým příkladem prefabrikátu z Hollywoodu. Když je snaha o vtip, většinou vyzní trapně, když je snaha o akci, je naprosto sterilní, když je snaha o pěkné záběry Paříže, je to hrozně studené. Ve své podstatě to není úplně špatný film, jen asi dvojice Chan & Tucker už nemá v sobě to kouzlo. Přestože v nepodařených scénách je vidět, že se všichni dobře bavili, divák jen nuceně 90 minut přemýšlí, proč to sakra není akčnější, vtipnější a lépe natočené. ()

Nivenx

Pořád dokola jak u blbejch. Hold Jackie Chan ode mě nikdy nedostane hodně. Koukal jsem na něho, protože jsem nevěděl naco kouknout, ale je to i tak nuda.30% ()

Kjůkíí

Tento film je bez šťávy, pár prostoduchých dialogů, akční bitky, které nikoho v dnešní době neohromí, stárnoucí Jackie už není co býval. Scénáristé se snaží o vtip, i když musím připustit, že komedie bez černého poldy by nebyl americký akčňák, Chris Tucker je světlým bodem příběhu. Některé jeho hlášky stojí za to:) .. První díl byl rozhodně výrazně lepší, a jak už to tak bývá, pokračování už nikdy není to pravé ořechové, natož pak tenhle maglajz, scéna se sebeobětováním záporňáka vypadá jak z levného výprodeje béčkových komedií. Dívat se na to však dá. Hlavně kvůli Chrisovi. ()

Mrkvič

Film, kde není vůbec důležité co se děje, ale jak se to děje. Děsně pitomej scénář jen kupí na sebe nelogicky navazující scény, kde se předvádí většinou spíše Chris Tucker. Vtipy ale tak špatné nejsou, takže film za 90 minut celkem i pobaví. Jackie Chan hodně nevyužitý, nejvíce si ho budu asi pamatovat až z nepovedených záběrů. Na ty se jako vždy vyplatí počkat, protože za ně je ta druhá hvězdička. ()

lennyd

Lee (Jackie Chan) pracuje v ochrance velvyslance Hana, který se chystá zveřejnit nejstřeženější tajemství čínských triád - identitu jejich vůdce. Ale Han je zavražděn, a Lee se opět setkává se svým bývalým parťákem Carterem (Chris Tucker) a společně se vydávají po stopách vraha. Ty je zavedou tentokráte do Francie, a přímo do města měst, Paříže. Po cestě se musí hlavně Lee vyrovnat se svoji minulostí, která se mu v každém kroku připomíná ... Pokud jste viděli jedničku nebo dvojku Křižovatky smrti a na nějakém obrazovku Eiffelovku, víte naprosto přesně o čem je i tento film. Křižovatka smrti kopíruje své starší sestřičky do posledního detailu, pouze se odehrává v jiných kulisách. Hlavně na závěrečné scéně je hodně vidět kde čerpal Bertt Ratner inspiraci - nachlup stejně končil taky jiný Chanův film Rytíři ze Šanghaje (jen místo Eiffelovky se finální scéna odehrávala na Big Benu). Co mě na tomto filmu ale vyloženě iritovalo, byl (opět) Chris Tucker - na jeho uječenou a nesympatickou postavu hned tak nezapomenu (a to i v českém dabingu). Jsem ochoten jednu hvězdičku přidat, pokud mi někdo slíbí, že trojkou celá série končí! ()

Aven

Prachobyčejně průměrná tuctová akční komedie, která prošumí a za měsíc si na ni nikdo nevzpomene. Chrise Rocka moc nemusím, Jackie už prostě není nejmladší a ikdyž se pár vtípků povedlo, pořád sem se nemohl zbavit dojmu, že takovýhle film přece umí natočit každý. Jediné větší plus má film za hlášku: Prohráli jste válku ve Vietnamu i v Iráku, dokonce už ani neporazíte evropany v basketu. ()

PanFilmov

No takže pekné zakončenie krutej série rush hour!!! Aspoň myslím ze v daľšom dieli by tvorcovia už nemali čo ponúknuť, pretože boli už ukázané tri najmocnejšie kontinenty, snáď ešte Afrika by mohla byť zaujímavá ale predsa len poďla mňa už stač, takže si myslím že by už nemali radšej pokračovať. Každopádne "rush hour" trilógia je kruto dobre zvládnutá záležitosť, takže sa vždy rád budem vraciať k televíznej obrazovke ak to ešte niekedy pustia. ()

JohnSmith

Rozhodně nemůžu říct,že by to bylo špatně natočený,nebo spíš takhle,některý filmy jsou natočený mnohem hůř. Bohužel ve třetí křižovatce není téměř nic,co by zaujalo. Akce celkem fajn,ale nic extra.Ani Chan nepředvádí žádné kousky,které by nepředved někdy předtím. Tucker je mi stále nesympatický a souboj Chan vs. Sanada, na který jsem se velice těšil, byl hodně slabý. ()

lykan9

Rush Hour svým třetím dílem ztratila své kouzlo a "švih". Hodně se tu tlačí na pilu a celek je spíš nastavovanou kaší. Bojové scény, zejména ta na Eiffelově věži jsou však pořád skvělé a místy je tato komedie opravdu vtipná. Mimo to chemie mezi Chanem a Tuckerem stále je. Doufám, že tvůrci nebudou riskovat a Tentokrát v Paříži je posledním počinem, protože je tu velká možnost, že další pokračování by bylo již katastrofou. ()

KASUGI

Příjemná oddychovka. Ona vůbec celá trilogie se nese v duchu pohodičky. Každý díl minimálně nenadchne-neurazí. Chris Tucker se svým vysoko posazeným hláskem válí a na tváři mi vyloudí úsměv, kdykoliv ho slyším. Jackie Chan má pořád charisma a i když v sérii RH nepředvádí tak šílené kousky jako za mlada, pořád mu to dobře kope/skáče. Klobouk dolů v jeho věku! ()

Brett Ratner v Spielbergových službách

Brett Ratner v Spielbergových službách

12.05.2011

Posledním filmem, který jsme od něj viděli, byla Křižovatka smrti 3 z roku 2007. Pak měl velké plány se čtvrtým Policajtem v Beverly Hills, ale nic z toho nebylo. Momentálně dokončil krimikomedii… (více)

Nicolas Cage je duch...

Nicolas Cage je duch...

28.06.2008

...herce, kterým kdysi býval, říkáte si. Ano, to taky. Ale naše souvislost směřuje k polit-thrilleru The Ghost Romana Polanského. Tomu to nedávno nevyšlo s historickým velkofilmem Pompeii (to víte, v… (více)

Eddie Murphy je neuvěřitelně mrňavý

Eddie Murphy je neuvěřitelně mrňavý

23.04.2008

Kdo si chce na něj šlápnout? Moment, ne všichni najednou! ;-) Studio Universal už nějakou dobu plánuje komediálně laděný remake klasiky z roku 1957 The Incredible Shrinking Man. Původní verze s… (více)

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (více)