poster

Zloději paměti

 • USA

  Forgotten, The

 • Slovensko

  Zlodeji pamäti

Drama / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA, 2004, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  **

  začátek je slibnej.vše je pěkně zamotaný, nevím, jestli mám věřit tomu co vidím nebo tomu co slyším. Telly je podezřívána z paramnézie, ale my začínáme vědět svoje. po setkání s hokejistou Ashem a federálama, to vypadá zajímavě a tajemně. pak přichází teorie o ufo a agent s ultra utajením zmizí i se střechou. pátrání za tichého souhlasu ,,všech" občas zavání trapností. pak se dozvíme co že je vlastně předmětem výzkumu, provede se pár zbytečných (počítačových) efektů a je tu happy end. tenhle film vůbec nemusel být špatnej. je v něm od všeho kousek a nakonec z toho nevznikl ani pořádnej thriller ani sci-fi. a to je škoda hlavně kvůli sympatickému výkonu J.Moore.(4.2.2006)

 • nash.
  **

  Skvělý začátek, s tajemnou a nejistoty plnou atmosférou, který pak nenávratně zničí připitomnělá, zbytečná a směšná zápletka s mimozemšťany. Škoda. V prvních 20 minutách měl ten film našlápnuto na skvělou podívanou.(5.1.2008)

 • Hoyt
  ***

  Na toto jsem se díval hlavně kvůli mé oblíbenkyni Julianne Moore. Film má určitě nadprůměrný námět a velmi dobrou atmosféru. Ke konci už ale ztrácí tempo a pointa se mi také nelíbila.(9.6.2012)

 • Lyli
  **

  První polovina snímku je vážně povedená. Tísnivý pocit a napětí skvěle ladí, jenže pak přijde druhá půlka, která všechno snažení zazdí. Mno, i takové filmy jsou, a můžou za to ONI!!!(29.9.2016)

 • Tosim
  ***

  Z mého pohledu je ten přechod z "psychologického dramatu" do sci-fi trošku více konzistentní, ovšem je pravda, že režie je docela impotentní (zvláště ony retrospektivy mohly být více zajímavěji natočené.) Jinak mě překvapilo, že jsem se i párkrát hodně lekl, což jsem nečekal. Hodnocení má tak "náběh" na 70% :-)(18.11.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace