poster

Zloději paměti

 • USA

  Forgotten, The

 • Slovensko

  Zlodeji pamäti

Drama / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA, 2004, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radko
  **

  Zvláštna zlátanina dramatického thrilleru a sci-fi, ktorá priniesla len jedno poznanie. Je síce silné a pravdivé, ale zároveň dennodenne potvrdzované žitou praxou, podporenou jej nekonečným omieľaním a uisťovaním kade-tade. Všetci to dobre poznáme: teda, že materinský inštinkt je poriadne silný.(28.5.2012)

 • moviesfan
  **

  Myšlenka filmu je určitě dobrá, jen bych uvítal víc napětí a gradace. J. Moore je skvělá, jako herečka u mě opět obstála.(12.12.2010)

 • Handle
  **

  Ohromná škoda, zkazit takhle výborný námět se nevidí tak často. Ze začátku to vypadá na zajímavý thriller se všemi filmařskými kvalitami, ovšem potom se scénáristé museli asi naprosto zbláznit... A přitom to byl tak nadějný snímek... Bohužel ta trapně magoristická druhá polovina opravdu naprosto všechno zazdila.(15.7.2009)

 • Snorlax
  **

  Velmi dobrý námět i začátek filmu, který se pak zlomí v utrpení filmového diváka. Milé děti, když budete zlobit, budete se dívat na tento film. A když nebudete poslouchat své rodiče, vyroste z vás takovej neschopnej debil jako Joseph Ruben a ještě natočíte film, kvůli kterému si z vás budou všichni dělat srandu.(8.6.2011)

 • Madison
  ***

  Tento film mal na viac a najmä tá nečakaná a nie celkom objasnená súvislosť s mimozemšťanmi (ako tvormi, na ktorých môžeme hodiť všetko zlo, ktoré sa nám prihodí) ma veľmi navnadila. Ale scenár plače po hlbšej logike, dejových zvratoch, "vyglancovanej" psychológii jednotlivých postáv - naplno tu fungovala iba skvelá Julianne Moore. Hudba pekná, vizuál symbolicky okorenený mračnom a celkom dobrá minutáž. Skôr priemerný thriler, ktorý nesklame, ale ani nemá čím ohúriť.(2.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace