Šílený rande

My Boss's Daughter

Šialené rande

Komedie / Romantický

USA, 2003, 86 min

Ona je to fakt velká prdel a velký guilty pleasure 😂(5.8.2015)

• Slarque

Je sice dost příšerné vidět, kam až to dotáhl David Zucker, ale jsem nucen přiznat, že pár gagů z tohohle filmu mě docela pobavilo. Jistě, výrazně převládá trapnost, ale nakonec stejně dávám o hvězdičku víc, než jsem čekal.(11.11.2007)

• lekr

TOTÁLNÍ HUMUS!! Námět je neuvěřitelně debilní a těm dialogům a vtipům by se mohl smát akorát puberťacký degen absolutně bez mozku!! Jeden z nejhorších filmů na světě!!(14.1.2010)

• Cival

Film, který dostál svému názvu. Vskutku šílený rande s mistrem celuloidem.(15.4.2004)

• Indiana

Dvě hvězdičky jen za skvělého Michaela Madsena. Jinak je to naprostá blbost a navíc - Ashton Kutcher je tu zatraceně blbě nadabovanej.(11.6.2005)

• - Na konceptu scénáře jsou jako jeho autoři uvedeni David Zucker a Peter Tilden. Ve filmu však Tilden nakonec není vůbec uveden a Zucker je zde zmíněn pouze jako režisér. (HappySmile)