poster

Šílený rande

 • USA

  My Boss's Daughter

 • Slovensko

  Šialené rande

Komedie / Romantický

USA, 2003, 86 min

 • UncleG
  **

  Původně jsem chtěl téhle trochu zpackané komedii nakliknout "dvojku" a jít spokojeně spát, aniž bych zanechal nějaké to velemoudro v komentáři. Jak jsem ale pročítal zdejší lamentace, nedá mi, abych pár řádek neutrousil. Stačil jsem si totiž všimnout, že velká část kritiky pramení z toho, že velectěný divák nedostal to, co od Šílenýho Rande čekal. A tak se tu po vzoru harantů na pískovišti vzdorovitě dupe nožičkama v cizích bábovičkách, protože "já sem chtěl romantickou komedii!" A tohle není romantická komedie. Jde ale o celkem slušně odvedenou "krejzynu" klasického střihu. Film, kterýmu nechybí zajímavý nápady, ale bohužel dojíždí na nevyužitém potenciálu všech šílených shod okolností. Dům, do kterého neměla vkročit ani noha žije (navzdory hrdinově marnému snažení) vlastním životem: Promenáduje se tu drogový dealer, vyhozená sekretářka se svým expřítelem, zmatená slečna trpící amnézíí, tlustý černoch se sebevražednými sklony, muž, který ví, kdo zabil Kennedyho, dále lupič, jenž se náchází střídavě ve stavu mrtvolném a střídavě ve stavu nastranýho bijce močícího na nábytek, pak ještě jakejsi houmles a podivná vyžilá slečna se strachem o vlastní poprsí, dědula vlastnící ucho ukousnuté samotným Mikem Tysonem a jeho svůdná horolezkyně, místnostmi šmejdí uprchlé myši a nad tím vším maglajzem lítá zfetovaná sova. No... zaděláno bylo na opravdu "parádní" kousek.(19.9.2011)

 • ladko
  *

  Síce ma odrádzalo hodnotenie filmu, ale najmä kvôli ženským predstaviteľkám som sa rozhodol, že tejto komédii šancu dám. Úvod ešte ušiel a scéna s Tomom v Jackovej kancelárii ma veľmi pobavila. Potom však kvalita fórov klesala veľmi prudko dole - až klesla na samé dno. Fekálny humor krížený s narážaním do predmetov a padaním (aj to môže byť niekedy vtipné - nie však tu) - fakt hrôza. Jedna hviezda za scénu v kancelárii a štýlový výstup Carmen Electry z vody...(3.5.2008)

 • Radek99
  odpad!

  Absolutní dno filmové celovečerní zábavy. Film, kde se ukazuje holý zadek s nějakou záhadnou ,,folikulitýdou" a močí se tu po domě i po lidech... V jiném kontextu by to možná mohlo být hypoteticky i vtipné, v Šíleném rande jde o vrchol trapnosti...(4.11.2007)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Na konceptu scénáře jsou jako jeho autoři uvedeni David Zucker a Peter Tilden. Ve filmu však Tilden nakonec není vůbec uveden a Zucker je zde zmíněn pouze jako režisér. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace