Šílený rande

Šialené rande

Komedie / Romantický

USA, 2003, 86 min

• Rosana

Námět filmu je docela poohádkový - zlý král vězní krásnou dceru v paláci a chudý pastevec, aby se k ní dostal, musí na jednu noc hlídat jeho strašidelné sídlo. Jinak byl film ale místy nudný a vtipy občas trapné. Vězme, že vše dobře dopadne, ze zlého krále se stane dobrák a chudý pastevec dostane princeznu za ženu...(19.9.2011)

• BoPo

Jedným okom dnu, druhým von. Zabiják času predpokladanej kvality. Viac som nečakal a viac som ani nedostal. Tomu hovorím férový prístup k divákovi.(28.11.2010)

• lekr

TOTÁLNÍ HUMUS!! Námět je neuvěřitelně debilní a těm dialogům a vtipům by se mohl smát akorát puberťacký degen absolutně bez mozku!! Jeden z nejhorších filmů na světě!!(14.1.2010)

• Chrustyn

Tohle, že režíroval David Zucker? Ten Zucker co dělal Bláznivé střely?? Nevěřim. To muselo být nějaký jeho zlý dvojče.(31.3.2007)

Šílený rande je především šílená komedie, první půlka mi připadla svižná, bláznivá a poměrně vtipná, druhá půlka už sklouznula do řady přehnaných vtípků, parodických nadsázek a fekálních scén. Přesto dávám tři hvězdičky, Ashton Kutcher je sympaťák a Terence Stamp byl kouzelně odporný.(21.6.2008)

• - Na konceptu scénáře jsou jako jeho autoři uvedeni David Zucker a Peter Tilden. Ve filmu však Tilden nakonec není vůbec uveden a Zucker je zde zmíněn pouze jako režisér. (HappySmile)