Šílený rande

Šialené rande

Komedie / Romantický

USA, 2003, 86 min

• DJ Obelix

Vetsinou mi Ashton Kutcher ani moc nevadi, ale v tomhle "dile" me naprosto iritoval. 1 hvezdicka za Carmen Electru :-D(5.11.2007)

• BioGrower

Absolútne nevtipná komédia, pri ktorej som ani neveril, že ju natočil človek, ktorý má na konte klasiky ako Bláznivá strela, alebo Pripútajte sa, prosím. * za Taru Reid a Carmen Electru.(26.5.2007)

• lekr

TOTÁLNÍ HUMUS!! Námět je neuvěřitelně debilní a těm dialogům a vtipům by se mohl smát akorát puberťacký degen absolutně bez mozku!! Jeden z nejhorších filmů na světě!!(14.1.2010)

Ona je to fakt velká prdel a velký guilty pleasure 😂(5.8.2015)

Na posraného i hajzl spadne. Neštěstí chodí po třech, jenže na Teda se toho nahrnulo tolik, že tu trojici měl vybranou již v prvních minutách filmu. V jinak klasickém hloupém scénáři se mi to hrocení trapných a nepříjemných situací docela zamlouvalo, i když jako jediné. Ashtona Kutchera mám docela rád, je to prostě takový trouba, který troubu ani nemusí moc hrát, ale mě nijak nevadí. Naproti tomu by mě zajímalo, který blbec nakukal Taře Reid, že by měla být herečkou. Je to blbost, místy úsměvná blbost, místy trapná, občas nudná, ale nebudete-li se soustředit na hlavní hrdiny (Ashton, Reid, Stamp) a koukat spíše na vedlejší role (Lisin bratr, Michael Madsen), snad se i dobře pobavíte. Pro mě čistý průměr, 2,5*(24.9.2011)