poster

Šílený rande

 • USA

  My Boss's Daughter

 • Slovensko

  Šialené rande

Komedie / Romantický

USA, 2003, 86 min

 • DaViD´82
  *

  Ehm, romantická komedie? Romantické to je asi jako pohled na odhaleného Zdeňka Trošku a vtipné jako, když si k tomu výjevu ještě trošku uprdnete. Ha ha ha. Omlouvám se, ale k trapnému filmu od trapných tvůrců trapný komentář prostě patří.(15.8.2008)

 • Oskar
  ***

  Příjemné překvapení. Český název je mimo, žádná teenagerská komedie to není. Spíš něco jako kreslená groteska s živými herci - Hlavní hrdina se díky nedorozumění zaváže k hlídání domu, na němž až fetišisticky lpí jeho despotický šéf. Dům se plní nežádoucími hosty a destruuje všemi myslitelnými způsoby a všechny pokusy to zarazit se podobají zoufalé snaze vrátit vymačkanou zubní pastu zpátky do tuby. No, scénář je psaný stejně schematicky jako kterýkoli jiný odvar Fotra-lotra a Ashton Kutcher jistě nebyl ani tak režisérovou volbou jako spíš součástí zadání. Ale dobrá zpráva je, že David Zucker stále umí načasovat gag. :o) Timing a pointování prostě zvládá a i ty nejotřepanější nebo i nevkusnější gagy dokáže solidně prodat. Takže Šílený rande sice není zdaleka tak dobré jako Fotr je lotr, ale je o pořádný kus vtipnější než třeba Baba na zabití. 60%(15.8.2007)

 • Kryton
  odpad!

  Pane Zucker kam jste to šlapl?! Do pořadnyho ho*na!(4.11.2007)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Na konceptu scénáře jsou jako jeho autoři uvedeni David Zucker a Peter Tilden. Ve filmu však Tilden nakonec není vůbec uveden a Zucker je zde zmíněn pouze jako režisér. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace