poster

Šílený rande

 • USA

  My Boss's Daughter

 • Slovensko

  Šialené rande

Komedie / Romantický

USA, 2003, 86 min

 • ConanVJ
  *

  Hodně ulítlá komedie, která mě ale vůbec nebavila a usmál jsem se jen v pár momentech. 15% :)(30.3.2015)

 • freddy
  **

  Tak tohle je jistě velmi pozoruhodný kousek. I při sebevětším úsilí jsem neuvěřil, že by se tohle mohlo někomu stát v běžném životě. Scénář mi přišel naprosto nesmyslný, protože takový sled katastrof nepotká snad ani toho největšího smolaře. Sice jsem se u filmu docela bavil, místy jsem se i docela smál, ale zároveň jsem občas i zavrtěl hlavou nad nesmyslností scénáře. K hereckým výkonům se vyjádřím jen ve zkratce. Ashton Kutcher nezklamal, ale taky nikterak nezaujal. Tara Reid byla docela pěkná na pohled a já měl alespoň na nějakou dobu hlavu zaměstnanou jejími proporcemi. A jinak děs. Ale přesto, jak už jsem napsal, jsem se místy i smál, a proto dvě hvězdičky. Ale nemohl jsem se nevyhnout určitému srovnání s filmy děvčat Olsenových. Kvalitativně i scénářem to bylo skoro totéž...(7.11.2007)

 • DJ Obelix
  *

  Vetsinou mi Ashton Kutcher ani moc nevadi, ale v tomhle "dile" me naprosto iritoval. 1 hvezdicka za Carmen Electru :-D(5.11.2007)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Na konceptu scénáře jsou jako jeho autoři uvedeni David Zucker a Peter Tilden. Ve filmu však Tilden nakonec není vůbec uveden a Zucker je zde zmíněn pouze jako režisér. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace