poster

Šílený rande

 • USA

  My Boss's Daughter

 • SK název

  Šialené rande

Komedie / Romantický

USA, 2003, 86 min

 • Hejtmy
  odpad!

  Kdyby se konala anketa o nejhorší film všech dob, Šílený rande by bylo žhavým kandidátem. Teploušek Ashton Kačer a dalších pár nesympatických herců rozehrávají takový představení, že vydržet u filmu víc než půl hodiny považuju za velkej úspěch. Trapnost všech vtipů překonává i Troškovy Kameňáky a romantiku jsem ve filmu nezachytil vůbec. 0%(14.1.2010)

 • Tom Hardy
  *

  Patrně nejhorší romantická komedie, kterou jsem v posledních letech viděl. Špatné herecké výkony, ospalá režie, přeplácaný děj (hledat souvislosti je naprosto zbytečné) a to vše v doprovodu těch nejubožejších vtipů. Ještě, že to Carmen Electře tak sluší, když je mokrá (a má zatraceně krátké šortky). Bez ní by to bylo na odpad...(1.4.2004)

 • ladko
  *

  Síce ma odrádzalo hodnotenie filmu, ale najmä kvôli ženským predstaviteľkám som sa rozhodol, že tejto komédii šancu dám. Úvod ešte ušiel a scéna s Tomom v Jackovej kancelárii ma veľmi pobavila. Potom však kvalita fórov klesala veľmi prudko dole - až klesla na samé dno. Fekálny humor krížený s narážaním do predmetov a padaním (aj to môže byť niekedy vtipné - nie však tu) - fakt hrôza. Jedna hviezda za scénu v kancelárii a štýlový výstup Carmen Electry z vody...(3.5.2008)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Na konceptu scénáře jsou jako jeho autoři uvedeni David Zucker a Peter Tilden. Ve filmu však Tilden nakonec není vůbec uveden a Zucker je zde zmíněn pouze jako režisér. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace