Šílený rande

Šialené rande

Komedie / Romantický

USA, 2003, 86 min

• Gemini

Ashton Kutcher je důkazem toho, že i člověk s mentální subnormou se může stát idolem spousty dívčích srdéček, a byť tato srdéčka existují pouze ve standartní výbavě s hlavou dutou jako štoudev, nikterak mu to nebrání, aby si tuto popularitu bezuzdně užíval a oblažoval nás dalšími svými výkony a rolemi, jejichž objektivní hodnota je hluboko pod kvalitami rolí toaletního papíru. Takhle prostě nejde točit zábavné filmy...takhle nejde točit žádné filmy.(1.2.2005)

• KevSpa

Děs a hrůza, nuda, trpnost, nuda... příšerný Ashton Kutcher... nuda!!! Radím vám dobře, téhle rádobykomedii se vyhněte obloukem.(1.4.2004)

• BioGrower

Absolútne nevtipná komédia, pri ktorej som ani neveril, že ju natočil človek, ktorý má na konte klasiky ako Bláznivá strela, alebo Pripútajte sa, prosím. * za Taru Reid a Carmen Electru.(26.5.2007)

"Možná jsem to taky trošku přehnal, když jsem to tu celý pochcal.." ;)(25.12.2014)

Dost blaznivá komedie.(5.7.2010)