Šílený rande

Šialené rande

Komedie / Romantický

USA, 2003, 86 min

• Gemini

Ashton Kutcher je důkazem toho, že i člověk s mentální subnormou se může stát idolem spousty dívčích srdéček, a byť tato srdéčka existují pouze ve standartní výbavě s hlavou dutou jako štoudev, nikterak mu to nebrání, aby si tuto popularitu bezuzdně užíval a oblažoval nás dalšími svými výkony a rolemi, jejichž objektivní hodnota je hluboko pod kvalitami rolí toaletního papíru. Takhle prostě nejde točit zábavné filmy...takhle nejde točit žádné filmy.(1.2.2005)

Tak já jsem se teda smála. Vy ne? Bylo to ujeté a crazy, bohužel postupně se to dost zvrhlo, ale některé gagy byly super a u první čtvrthodinky mě smíchy bolelo břicho. M ám ráda Ashtona Kutchera, který možná až tak nehraje, ale už tím jaký je a jak se dívá mě dostává.(19.9.2011)

Zuckerův humor já prostě můžu. Žeru ty jeho vtípky, pro mě je to prostě borec. Víte lidi, hodnoťte si to, jak chcete, mě je to fuk. Všichni kdo jste dali 2 a méně jste suchaři. Nemůžu si pomoct. Já se královsky bavil, takže to taky podle toho náležitě a patřičně odměním.(20.2.2011)

Další pochcanej tepich.(13.1.2010)

• Chrustyn

Tohle, že režíroval David Zucker? Ten Zucker co dělal Bláznivé střely?? Nevěřim. To muselo být nějaký jeho zlý dvojče.(31.3.2007)

• - Na konceptu scénáře jsou jako jeho autoři uvedeni David Zucker a Peter Tilden. Ve filmu však Tilden nakonec není vůbec uveden a Zucker je zde zmíněn pouze jako režisér. (HappySmile)