Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ***

  Strašně moc se to podobá Přízračnému světu. A hraje si to na velkou sondu, i když je to primitivní a prvoplánové. Kdyby to nebylo tak velké opakování sebe sama, přesto bych to Zwigoffovi sežral...(27.11.2011)

 • Vitason
  **

  Zvláštní chlapík tenhle Terry Zwigoff. Přízračným světem si mě naklonil na svojí stranu a Santou zase odklonil a musím říct, že po zhlédnutí Art School Confidental jsem zůstal stát tak na půl cesty, ač jsem se na film, kde vystupuje Malkovich, Buscemi a Huston těšil. Film asi nejvíce selhává ve vypravěčské funkci, kdy je několik dějových linií vyprávěno naprosto bez atmosféry a hlavní dějová linie je vyprávěna velice kostrbatě a neuceleně. Každý dějový zvrat je velice rychle vysvětlen a zahrán do autu, takže ani moc nepřekvapí. Scénář mi přišel dost nekvalitní, ikdyž musím přiznat, že jsem se na film díval ,veden nějakou temnou silou, s českým dabingem, který mi moc kvalitní nepřišel. Na druhou stranu musím říct, že je to film velice zvláštní a dokázal mě připoutat k televizi. Na americký film je to opravdu něco jiného, nejhezčí dívka školy až tak hezká není a celkově není film plný klišé, které jsme již tolikrát viděli.(7.2.2007)

 • Shit
  ***

  Zprvu celkem příjemná a pohodová komedie, i když se teda nedá říct, že by to bylo něco extra, ale jak řikám působilo to na mě příjemě a celkem sem se do toho filmu zakoukal. Jenže tak trošku problém filmu je, že děj moc nepostupuje tim sprváným směrem a když už to konečně na konci vypadá, že se příběh ustálil a jde se na typický zakončení, tak se stane děsná kravina a hlavní hrdina se chová děsně nelogicky a nepochopitelně, zřejmě nějaká speciální myšlenka Zwigoffa, jenže tak pěkně zahalená, že to je o ničem a moc mě to neoslnilo. No škoda, určitě se z toho dalo dostat daleko víc(13.5.2007)

 • dr.horrible
  ***

  Nesúhlas s moderným umením - jedna z vedľajších dejových línií;resp.myšlienok z Prízračného sveta,v podstate natiahnutá na celovečernú dĺžku.Do toho nejaká divná parodická detektívka a komédia,v ktorej chýba humor.Taký je najslabší film Terryho Zwigoffa.Prízračný svet mal srdce;Bad Santa gule.Tomuto chýba oboje.Ako keby Zwigoff nevedel,čo chce vlastne natočiť...65% PS:Dve slová:Katherine Moennig(3.9.2012)

 • JFL
  ***

  Centrální otázku originality umění metatextově umocňuje fakt, že příběh filmu povážlivě připomíná brakovou klasiku "A Bucket of Blood", ke které se ale tvůrci nikde nehlásí.(20.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace