Zvláštní agent Frank Castle provedl další z úspěšných zásahů proti zločinu, když připravil past na gangstera Mickyho a jeho parťáka Bobbyho, který v přestřelce s agenty FBI zahyne. Gangsterský boss Howard Saint zuří, protože Bobby byl jeho syn. Jeho vztek dostane nový směr, když zjistí jméno agenta, který akci připravil. Jeho žena a Bobbyho matka Livia trvá na tom, aby za synův život zaplatila celá Frankova rodina. Zatímco Frank Castle tráví šťastné chvíle s manželkou Marií, synkem Willem a užívá si setkání se svou rozvětvenou rodinou, jeho dům obklíčí komando vedené Saintovým právníkem Quentinem a druhým synem Johnem. Všechny v domě bez milosti postřílí. Marii s Willem se sice podaří ujet, zoufalý Frank je však později najde na molu zavražděné. Vzápětí je obklíčen, brutálně zbit, postřelen a nakonec hozen do moře. Navzdory zraněním přežije. Vrátí se do města a začne připravovat pomstu. Unese Mickyho a rafinovaným "mučením" z něj dostane všechny dostupné informace o Saintovi a jeho rodině. Všichni vědí, že Frank je odhodlán dokončit pomstu a sám přitom zahynout. Posledním krokem definitivně přesvědčí Sainta, že je mu Livia nevěrná s Quentinem, a ten oba zabije. Svolá všechny své muže, dorazí však i Frank, který se nezastaví, dokud bude Howard Saint nebo jeho muži naživu. (TV Nova)

kinderman

Pro fanouška Ennisovy komiksové série Punisher MAX je tento castingový omyl z větší části výsměchem. Celá druhá polovina měla vypadat jako rvačka s Rusem a závěrečná přestřelka se Saintovými poskoky. Místo toho (aby hrdina probůh nesáhl na ženu, s čímž v komiksu nemá žádný problém) se složitě konspiruje, někam telefonuje, popojíždí autem a hlavně v báglu převáží falešný požární hydrant. O něco uspokojivěji dopadla Válečná zóna, kde R. Stevenson místy opravdu vypadá jako z Bradstreetových obálek. ()

dyfur

moja zaujímavosť:Frank Castle (Thomas Jane) nosí hodinky značky Chase Durer a Howard Saint (John Travolta) nosí rolexky. (dyfur) ()

maverick10

je to film o jednom velikem klise. Jak se da dobry napad, pekna hudba a J.Travolta takhle neuveritelne spackat? O tom vi sve scenarista s reziserem Hensleighem, jen doufam ze i oni si to uvedomuji:-( ()

SonG

Čekal jsem to horší, tudíž jsem mile překvapen.....Jane hraje Castlea výborně, akorát mi nesedí Travolta v roli záporáka..Akce slušná, dialogy trapné, film průměrný... ()

kagemush odpad!

Béčka ,ale třeba i céčka mi jako škatule pro některé filmy většinou moc nevadí.-Sem tam se ale povede ,že vznikne dílko(většinou značně sebestředné,tj.s poněkud stuhlým ksichtem),které dokáže odlehčené téma daného příběhu samovolně a svévolně zatížit neuvěřitelnou porcí hovínek(patos,tupí herci neherci,polopatičnost,neumětel režisér,apod.) No,svěrače mi u tohodle sice nepovolili,zuby jsem si vzteky nevyskřípal(ale jen proto,že jsem se zatím ještě nepotkal s komiksovou předlohou),ale usnout se mi před koncem podařilo.Takže ,,překvapivý" konec znám jen z vyprávění.Jeden primát tenhle ,,film" u mě ale má,-ještě jsem nikdy neviděl ,aby hrdina likvidátor dostával díky (zřejmě) své debilitě ,tak přes držku ,jako v této story.Furt málo. ()

Mithrandil

Jasně, je tam spousta vtipných míst, které asi nebyly zamýšleny jako vtipné... ale pořád se mi to líbilo :) i takové filmy je třeba ! "Jsem živý. . . On ne" ()

lekr

Netypický avšak skvělý komiksový film. Sympatický hlavní hrdina, démonický záporák, krev, akce a brutalita. Jen škoda že v první polovině filmu je málo přímé akce. Ta druhá to ale vylepšila. Zkrátka hodně povedená noirová střílečka!! ()

SallyZen

Tento film není nijak oslnivý ani ničím výjimečný, ale parádně jsem se u toho zabavil a jelikož jsem hrál hru "The Punisher", tak jsem hodnocení ještě navýšil. 75% ()

Martin741

Spojenie akcnaku a zabavy sa mi pacilo, hlavne ked to tocil reziser Hensleigh /scenar k Bayovmu Armageddonu/. Druhykrat uz pochopitelne vidiet nemusim, staci raz. 59 % ()

raptorrr

Ach jo, mělo to být temné a osudově kruté, ale vylezl z toho jen další průměrný akční film. Verze s D. Lundgrenem byla lepší... ()

Jino

Ehm ach. Komiks jsem nečetl a je to možná dobře, protože se mi film víc než líbil. Jsou tam dost odlehčené scény, což ve výsledku hodnotím kladně, protože tenhle film se nedá brát vážně. Dialogy jsou někde až moc umělé a hrdinské, což působí někdy hrdinsky cool. Slušný akčňák, který má Travoltu a Janea ... a proto dávám 4 hvězdy. ()

joker.george

Neuvěřitelně nudné, až k uzoufání. Vůbec nic zde nevyšlo tak, jak tvůrci zamýšleli (já v to doufám). Od celkového pojetí, které bylo plné klišé a provařených nápadů a ničeho nového, přes minimum akce, která nebyla vůbec akční a pokaždé krátká ani násilí nepomáhalo a působilo jako pěst na oko, po prkenné herce, čestnou výjimku zde zastupuje Travolta, který se do rolí záporáků hodí a byl jediným nosným pilířem, o to horší tedy je jeho minimální prostor. Jediný dojem, který mi po filmu zůstal, je ten, jestli je horší komiksová adaptace tento Punisher či Elektra... ()

Rodriguez

Oba herce mám rád - Travoltu a Jane, ale nějak mi v komiksovce "Punishera" neseděli. Třeba to bude na další pokus lepší, uvidíme. 55% ()

Silverluv

Krásně jednoduchý naprosto předvidatelný scénář, kde opravdu předem přesně víte, jak která akce a potažmo i celý film skončí...:o). Na druhou stranu solidně zpracované akční scény a svižné tempo celý film zachraňuje. Travolta jako záporňák - nic moc, Thomas Jane jako Punisher - nic moc. Nuda to ale rozhodně není. ()

Crawler-D

Nejvíce mi vadila nebetyčná nudnost a nezajímavost. Vše se tam děje, protože se to děje. Nic zajímavého, navíc mi dost vadilo, že Punisher byl narozdíl od komiksu docela slaboch. ()

C0r0ner

Žádná velká invence, ale těch 59% je teda dost málo. Byla to docela drsná záležitost, kdy se jeden chlápek mstí gangu (podobně jako John Wick, nebo Kill Bill). Moc se mi v hlavní úloze líbil Thomas Jane, kterému role sedla úplně perfektně. K tomu má film jeden z nejlepších soundtracků, co jsem kdy slyšel, takže za mě velká spokojenost. 85% ()

bourec

Výborný.Miliju.Točeno v době, kdy už se pomalu smrákalo ve studiích nad financováním tohodle druhu filmů.A Bourec pláče.90%. ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Max Payne sa prestrieľal do filmu

Max Payne sa prestrieľal do filmu

27.06.2005

Štúdio Fox vypustilo do sveta správu, že plánujú sfilmovať legendárnu akčnú hru MAX PAYNE, ktorá sa vďaka svojej originalite zapísala nezmazateľným atramentom do dejín svojho žánru. Jej príbeh sa… (více)