Kat

The Punisher

Kat

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2004, 116 min

Rozpočet $33miliónovTržby USA $33,810,189Tržby Celosvetovo $54,700,105/45%/(29.6.2005)

Pokiaľ má niekto na komiksové adaptácie takú slabosť ako ja, tak sa tým percentám na konci komentára nemôže čudovať. Aj keď je to sprostosť, pobaví s akčnosť s určitosťou zaručenou. 'Van Helsing' bol tiež všetkými odsúdený a ja som sa v ňom našiel, takže sa ani ja nečudujem, že sa mi páčila (aj keď uznávam) aj táto blbosť. A keby to bolo o pol hodinu kratšie idem ešte vyššie. 70%.(6.3.2006)

Po všech stránkách vychutnané nablblé béčko. Od koženého Janea v hlavní roli, přes zábavné dialogy až po oldschool akci s pár osmdesátkově brutálními vychytávkami. Očekávaná krvavá veleřežba nakonec se sice nekoná, ale bizarní odpravení matného Travolty musím ocenit.(15.9.2004)

nemůžu si pomoct, ale pro mne osobně vcelku zajímavý film a příjemné překvapení. Další z "jiných" comicsových filmů, které mne velmi zaujaly. Úžasné úvodní titulky.(20.12.2006)

• Brouk

Travoltu jako padoucha můžu, jen nechápu s jakým klíčem si vybírá role. V tolika zhovadilostech co už hrál a je (zdá se) nepoučitelný. Punisher je slabina, pár momentů se mi ale líbilo. Steroidový rus byl kouzelný a W.Patton hrál vcelku s pocitem, že ho to baví, jindy zajímavá Rebecca R-S tady měla po celou dobu tragický výraz, škoda... nemuselo to být podprůměrné béčko...(1.6.2005)

• - Päť identických Pontiacov GTO bolo vytvorených pre film (dva boli úplne zničené). Toto auto bolo vybraté, aby sa film odlíšil od jeho pôvodnej verzie, kde Kat (Dolph Lundgren) jazdil na motorke. (Spilvo)

• - V závěrečné scéně, kdy Frank Castle (Thomas Jane) přivazuje Howarda Sainta (John Travolta) k autu, je vidět, že v jedné scéně Howard hoří a v další nikoliv. (dc125)

• - Postava Kata se poprvé objevila v roce 1974 v únorovém čísle komiksu „The Amazing Spider-Man“ od společnosti Marvel. (Steewe)