poster

Kat

 • USA

  The Punisher

 • Německo

  The Punisher

 • Slovensko

  Kat

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2004, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  *

  Zcela průhledná a bezobsažná tupárna nezasluhující si nic než slova plná hanby, případně "WTF" ve velmi negativních konotacích. Akční filmy tohoto ranku obvykle nemají příliš logiky a rozebíráním jednotlivých kiksů se každý hnidopich s nadšením baví - to tady naštěstí nebude třeba, protože k naprostému zhanění Punishera stačí totální herecká nepoužitelnost Tomáše Janíčka a sestava kámošů degen, degen a damsel in distress. Některé scény - třeba mariachi a óbrpták (ten třímetrovej námořník nebo co to bylo) - zavánějí fraškou takových rozměrů, že se skoro nechce věřit, že to nebylo úmyslem. Ale v tom případě by se to do toho zbytku hodilo asi jako Kateřina Brožová do Edith Piaf. Nezbývá než doufat, že tímhle pokusy o vzkříšení Punishera skončily - minimálně pokud by někdo chtěl pokračovat v takovém duchu jako ten bezduchý maňásek Jonathan Hensleigh. 20% za originální pomstu na té nádherné bestii Lauře Harring.(9.3.2008)

 • petero
  ****

  Konečne najaký akčňák natočený klasickou staromódnou akciou, bez slabučkých bullet-time efektov, ktoré dokáže dobre natočiť iba pár režisérov. Punisher je drsný típek, ktorý to schytáva pri každej akcii, takže to nieje nesmrteľný zabijácky stroj. Za zmienku stoja malé postavičky spestrujúce Punisherov život a naopak mi vadil dosť nevýrazný Travolta.(28.6.2005)

 • Tuxedo
  **

  Další promarněná šance podle comicsu. Zmrvený příběh a postavy, průměrné až podprůměrné akční scény a pár velmi směšných a stupidních hlášek. Raději si znovu přečtu comics.(26.11.2004)

 • mandes

  rozpočet : $33 million tržby celosvetovo : $54,700,105(13.12.2006)

 • T2
  **

  Rozpočet $33miliónovTržby USA $33,810,189Tržby Celosvetovo $54,700,105/45%/(29.6.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace