Kat

The Punisher

Kat

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2004, 116 min

Jeden z mála akčňáků, které mě bavily.(22.5.2008)

Pokiaľ má niekto na komiksové adaptácie takú slabosť ako ja, tak sa tým percentám na konci komentára nemôže čudovať. Aj keď je to sprostosť, pobaví s akčnosť s určitosťou zaručenou. 'Van Helsing' bol tiež všetkými odsúdený a ja som sa v ňom našiel, takže sa ani ja nečudujem, že sa mi páčila (aj keď uznávam) aj táto blbosť. A keby to bolo o pol hodinu kratšie idem ešte vyššie. 70%.(6.3.2006)

• Kordus

Kdybych nebyl fanoušek comicsu Punisher, možná bych dal filmu i dvě hvezdičky. Tak geniální dialogy se jen tak nevidí, očividně se inspirovaly v absurdních dramatech :)(24.3.2005)

Obecně velice kontroverzní "marvellovka", která by ani comixovou předlohu nepotřebovala. Punisher je sympatický akční nářez o dokonalé pomstě policajta, který ztratil naprosto vše. Naštětstí brutalita filmu byla zachována v dostatečné míře a z filmu není pohádka, na kterou mohou jít do kina i děti. Punisher by mohl být vzhledem ke komixu ještě mnohem drsnější a peprnější, ale buďme rádi za to, co nabízí ... a že se nemění v pohádku typu Spiderman, Hulk, Daredevil Elektra a podobné voloviny. Tohle je prostě kultovní mstitel v klasickém podání. Chyby by se našly samozřejmě, ale pomsta je provedená dokonale, postava hlavního hrdiny překvapivě výborně podaná a ztvárněná, výtvarná stránka filmu velmi pěkná, Travolta v pohodě, záporáci v pohodě, ... prostě překvapivě dobrý comixový akčňák.(2.1.2008)

uf...mam rad Kinder vajce...zboznujem prekvapenie... Tak vážení, Punisher ma dostal...ano, priznavam, ze ma dostal, podla vacsiny, totalny brak. Typicky rambovsko/komandovsky hrdina na okraji spolocnosti, hovadsky zly zaporak, obrnene auto, vybuchujuce auto, brokovnica s urezanou hlavnou, kopec akcnakovskeho klise...To vsetko vysperkovane ElMariachimJohnnymCashom, zaujimavym hudobnym podmazom, bolestsposobujucim nanukom, prenosnym hydrantom, Rusom v pasikavom tricku a hlavne brutalnou nadsadzkou....(11.12.2004)

• - Ve scéně, kdy Howard Saint (John Travolta) říká svému příteli, aby zabil vraha svého syna, má v některých záběrech vlasy nagelované a v některých ne. (Terva)

• - Ben Foster si kvůli filmu skutečně nechal „nastřelit“ několik piercingů. (akisha)

• - Při masakru Katovi (Tom Jane) rodiny se jeden ze zůčastněných pokouší ujet na motorce, ale je střelen a padá i s motorkou. Když si motorku bere Kat, leží jinak a mrtvé tělo již tam není. (Geriel)