• kOCOUR

Nalijme si čistého vína: v porovnání s ostatními adaptacemi od Marvela nemá Punisher nejmenší šanci uspět, ve stínu Pavoučího muže je dokonce absolutně pro smích. S přibývajícími minutami se snímek zvrhává v nechtěně vtipnou a nekonzistentní koláž klišé a režijních školáckých chyb a na plné čáře promarňuje potenciál být akční bombou roku – přitom comics takový je! Ve slově punishment cítím drtivou sílu a nezměrnou touhu zajít kvůli pomstě tak daleko, jak jen to bude potřeba. Postava Thomase Janea a ostatně ani Thomas Jane sám tyto požadavky ani v nejmenším nesplňuje – nestydatě přehrává, za všech okolností nesundá tvrďáckou masku a jelikož má svaly napnuté až k prasknutí, pohybuje se nemotorně jako robot, těžko uvěřit, že by někdy mohl vymlátit celý gang. Punishera beru jako zajímavý experiment. Nevydařil se a pár lidí by se z toho mohlo poučit. Příště už by chlapci kolem Marvelu zase mohli angažovat pro svého hrdinu někoho schopnějšího: Režiséra, scénáristu a především hlavního představitele. Vždyť Spider-Man dokazuje, že to u všech čertů jde!(30.4.2004)

Hmmm, tohle vůbec není tak špatný jak to podle zdejších reakcí vypadá. Likvidace Castleovi rodiny je celkem krutá a emotivní a zaslouží si odplatu a tady nastává jeden menší problém a to fakt, že místy je snímek trošku natažený. Kdyby byla střihačova ruka důraznější a místo 2 hodin by z filmu zbylo nějakých hezkých 95 minut, dodalo by to na svižnosti a celkovému rázu KATa. Jestlipak budou nějaká další pokračování? Ja bych si dal novou várku rád, už jen kvůli Thomasi Janeovi! 70%(1.12.2006)

Rozpočet $33miliónovTržby USA $33,810,189Tržby Celosvetovo $54,700,105/45%/(29.6.2005)

• kleopatra

Nevypotim hvězdičku a nevypotim, prostě neni za co. Taková snůška nesmyslů, póz a klišé - to se jen tak nevidí a kdybych měla přijít na to, co bylo nejstupidnější, tak to by šlo taky těžko, protože to aspiruje na první místo, jak to stojí a leží.... no more The punisher.(12.1.2005)

• KevSpa

Jeden z nejzábavnějších snímků tohoto roku. Potíž je v tom, že jeho komičnost je zcela nechtěná. Ty tuny stupidních hlášek, které u mě vyvolávaly záchvaty smíchu, mi asi z paměti jen tak nezmizí.(29.4.2004)

• - V závěrečné scéně, kdy Frank Castle (Thomas Jane) přivazuje Howarda Sainta (John Travolta) k autu, je vidět, že v jedné scéně Howard hoří a v další nikoliv. (dc125)

• - Ve scéně, kdy Howard Saint (John Travolta) říká svému příteli, aby zabil vraha svého syna, má v některých záběrech vlasy nagelované a v některých ne. (Terva)

• - Scéna výbuchu před Americkou bankou nebyla dostatečně oznámena veřejnosti, a tak mnoho lidí po výbuchu volalo 911 v domnění, že jde o skutečnou explozi. (akisha)