poster

Kat

 • USA

  The Punisher

 • Německo

  The Punisher

 • Slovensko

  Kat

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2004, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kordus
  *

  Kdybych nebyl fanoušek comicsu Punisher, možná bych dal filmu i dvě hvezdičky. Tak geniální dialogy se jen tak nevidí, očividně se inspirovaly v absurdních dramatech :)(24.3.2005)

 • Gilmour93
  ****

  Kdopak to hoří 1.. Zločin a trest komiksového Mydláře, jenž v triku s lebkou pravidelně trestá bourbon s etiketou divokého krocana, příkoří na slušných lidech a ve finále i celou Travoltovu famílii včetně ozbrojeného služebnictva. Mé osobní guilty pleasure, které se nebojí, i přes svou řekněme neinteligenci, ze sebe sama vystřelit (komunita kolem Bena Fostera, bitka s ruskou almarou, střídání heroické / namíchnuté grimasy Punishera) a k tomu je místy protkáno patřičně amorálním nadhledem. Hensleigh i zaujme na debutanta docela slušně zvládnutými akčními scénami a v porovnání třeba s žalostným Daredevilem se tento snímek nakonec vlastně jeví jako učiněný zázrak. S ohledem na závěr se obtloustlý tanečník Johnny zařazuje po bok acetonu do skupiny hořlavin I.třídy a v koutku duše jistě přemýšlí, jestli je horší být vláčen za limuzínou nebo kritiky..(24.1.2011)

 • sportovec
  **

  Na akční film ještě přijatelné dílko. Jinak platí jedno: točit hůř a hůř není v podstatě žádný problém. Zbytky řemesla jsou ovšem nepřehlédnutelné a v lehkém žánru téměř průměrné. Jinak jde o jeden z mnoha vzájemně zaměnitelných filmů.(2.3.2008)

 • Shit
  ****

  Nevim, co proti tomu všichni maj, mě se ten film libil, sice příběh typickej, ale co dneska nemá tycpikej příběh, že jo a jinak má film dobrý svižny akce, bitka s gigantickým rusákem absolutní dokonalost a ještě to fakt pobaví. Perfektní béčko s perfektním Thomasem Janem(9.1.2005)

 • Superpero
  ****

  Sice sem čekal akční nářez (jako v komiksu) toho se tady bohužel nedočkám ale pár zajímavejch killů (když probodne řvoucího chlápka tak že je mu vidět ten nůž v puse) a hlavně za Rusáka kterej je neodolatelnej. Tom Jane vypadá drsně ale škoda že se štáb neutrhnul ze řetězu jinak by tenhle film byl fakt nářezárna prostě slibný téma ze kterýho šlo vymačkat milionkurvakrát víc stejně jako u Daredevila. Je to docela zábava a scény s tim kytarystou a z Rusákem si pouštim furt dokola.(15.12.2004)

 • - Päť identických Pontiacov GTO bolo vytvorených pre film (dva boli úplne zničené). Toto auto bolo vybraté, aby sa film odlíšil od jeho pôvodnej verzie, kde Kat (Dolph Lundgren) jazdil na motorke. (Spilvo)

 • - Wrestler Kevin Nash (Rus) si kvôli svojej úlohe musel ostrihať vlasy. Ako vysvetlenie tohto nového účesu povedal svojim fanúšikom, že stavil svoje vlasy v zápase proti Chrisovi Jerichovi. (Spilvo)

 • - Scéna výbuchu před Americkou bankou nebyla dostatečně oznámena veřejnosti, a tak mnoho lidí po výbuchu volalo 911 v domnění, že jde o skutečnou explozi. (akisha)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace