Zvláštní agent Frank Castle provedl další z úspěšných zásahů proti zločinu, když připravil past na gangstera Mickyho a jeho parťáka Bobbyho, který v přestřelce s agenty FBI zahyne. Gangsterský boss Howard Saint zuří, protože Bobby byl jeho syn. Jeho vztek dostane nový směr, když zjistí jméno agenta, který akci připravil. Jeho žena a Bobbyho matka Livia trvá na tom, aby za synův život zaplatila celá Frankova rodina. Zatímco Frank Castle tráví šťastné chvíle s manželkou Marií, synkem Willem a užívá si setkání se svou rozvětvenou rodinou, jeho dům obklíčí komando vedené Saintovým právníkem Quentinem a druhým synem Johnem. Všechny v domě bez milosti postřílí. Marii s Willem se sice podaří ujet, zoufalý Frank je však později najde na molu zavražděné. Vzápětí je obklíčen, brutálně zbit, postřelen a nakonec hozen do moře. Navzdory zraněním přežije. Vrátí se do města a začne připravovat pomstu. Unese Mickyho a rafinovaným "mučením" z něj dostane všechny dostupné informace o Saintovi a jeho rodině. Všichni vědí, že Frank je odhodlán dokončit pomstu a sám přitom zahynout. Posledním krokem definitivně přesvědčí Sainta, že je mu Livia nevěrná s Quentinem, a ten oba zabije. Svolá všechny své muže, dorazí však i Frank, který se nezastaví, dokud bude Howard Saint nebo jeho muži naživu. (TV Nova)

Bragi66

Chlápek, kterému vyhubí komplet všechny příbuzné, který dostane několik nakládaček, včetně úderu do hlavy kombíkem (kombinovaným hýzlem) a přežije dokonce i útok melancholického kytaristy, se nakonec přerodí do trestače, který hodlá trestat všechy zlejše včetně největšího (John Travolta). Po odstranění těch nelogických hovadin (jako ta operní čísla a oplechované auto) by z toho šel sestříhat docela dobrý mstivák (revenge) se sofistikovanou pomstou. I tak by pak zbylo spousta materiálu na ještě přiblbější béčko až éčko. Má ten Travolta zapotřebí štěkat v takovém marastu? ()

Tongo

Bohužel u mě se tohle teda moc nepovedlo , příběh mi nepřišel moc zajímavý a hlavní postava bohužel taky ne .Příběh je v podstatě jenom o pomstě a smutku ze ztráty celé rodiny hlavní postavy. Nejvíc se mi tam asi líbily asi spíš vedlejší postavy ale taky nic moc . Je mi trochu líto dát filmu jeden bod takže dám dva ale u mě to na víc nemá ... ()

rain_dog

Punisher mohol byt celkom obstojným béčkom, ale to by musel hlavný predstaviteľ ovplývať aspoň nejakou charizmou, mal by mať dôstojnejšieho protivníka a hlavne by sa nemal zhadzovať sileným humorom. Navyše solídny béčkový film vyrozpráva všetko čo mal maximálne v priebehu osemdesiatich-devatdesiatich minút a neunavuje na ploche dvoch hodín. ()

baily

Punisher musí být brán s nadsázkou, jeho hlavní problém tkví ve scénáři který nevyváženě čerpá jak z komixu půvoního tak z toho nového a ještě se snaží přidat svoje věci vlastní. A kdo komix nečetl ten nepochopí že i přes to všechno je Punisher hodně nadprůměrná komixová adaptace. ()

Van

Možná hloupý film,ale dobrá zábava.Vůbec jsem se nenudil.Kdyby se toho chopil zkušenější režiser a lepší scénárista mohla z toho být jedna z nejlepších komiksáren vůbec. ()

o.d.y.

Nadměrně akčně přehnané, ten týpek chytal jednu kulku za druhou a pořád byl živej. Jednu hvězdičku dám za to co předvádí, druhou za tu jeho upravenou káru a třetí za bitku s rusem ()

padlar

Ano, je to béčko, ale je to béčko suprové. Rozhodně jsem u toho bavil - je tam akce i sem tam nějaký ten vtip či nadsázka a to od takovýchto filmů čekám. Škoda jen několika slabších chvilek - ale ty se dají v pohodě překousnout. ()

Wlashack

Nečetl jsem komix, od filmu jsem nic nečekal. A udělal jsem dobře. Celkem mě zdejší hodnocení překvapuje, ale to se mi tu stává často. Poctivá akční oddychovka, někde mezi Komandem a Rambem. Slušné akční scény, vyvážené celkem slušnými vtípky (nanuk, boj s rusem podbarvený italskou operou ...) i a slušný záporák v podobě J. Travolty (narozdíl od takové Operace Hacker kde mi pil krev). Říkám, nic jsem nečekal a právě proto jsem byl příjemě překapen. 75% ()

bocy

Monotónny a fádny dej, pričom som očakával, že to môže byť niečo v štýle Dare devil... Žiaľ. Je to vraj podľa komixovej predlohy, ale za veľa to nestálo. Som počul, že vyšlo pokračovanie, tak som zvedavý :-/ ()

michalek.k

Blbé ale zábavné. Nelituji času, který jsem u Punishera strávil. Dobrý akční film na večerní relax u televize. Motivovaný klaďas (přišel o rodinu) postupně likviduje motivovaného padoucha (přijde o rodinu). Komiksu to nesahá ani po paty, jako jednoduchý akční film to funguje. Koukněte na to, bude Vás to bavit. ()

Ospalek

Řekl bych skvělý thriler trošku podobný Leonovi s Jeanem Renem. "vražedný" thriler, který poukazuje na to, jak dokáže být život krutý. Celkem slušný film ()

TheVencis

Mám rád komixy a tohle je čistokrevný komix, na jedné straně listu hrdina prohrává na druhé vítězí, super a pište si kdo co chcete. ()

Alik85CK

Tento film se mi hrozně líbil, protože to nebylo ve stylu Komando bum bum bum mám kulomet a nekonečno nábojů. :-) líbila se mi taková ta supr propracovanost likvidování záporných postav. ()

mirec2211

Tento film som videl dva krát a aj po druhý krát som mal pocit, že dobre rozbehnutý dej absolútne pohnojili. Od dobrého námetu a veľkej životnej tragédie sa preorientovali na často nezmyselné boje a začala to byť časom nuda. Nemôžem povedať, že to je brak, ale takíto pomstitelia sú tu od čias dávno pred Johna McClane (Bruce Willis) a obstáť v konkurencii je dosť ťažké. U mňa 2 hviezdy. Žiadny zázrak to však nie je. ()

Fe3L93

Nenáročná, rychle plynoucí akční podívaná s průměrnými efekty a občas trošku zvláštním hudebním pozadím. Nicméně Punishera jako komix mám, stejně jako všechny "Marvelovky", rád a i když předloha je v mnoha ohledech lepší, u filmu jsem se nenudil. Ze začátku mě mrzel pouze horší střih, který buď postupem času zmizel, nebo jsem jej přestal vnímat. Hvězdičku navrch dávám za finální scénu s auty a řežbu s ruským blonďákem. ()

Bihary odpad!

Takhle totálně zazdít úžasnou předlohu od Gatha Ennise a udělat z toho tenhle paskvil to je teda muselo stát úsilí. Frank Castle v podání Thomase Janea působí jako pochybující jedinec, kterého k troše toho násilí dotlačili okolnosti a smrt jeho rodiny. To si schovejte pro Ninja želvy! Punisher je zajímavej tím, že tu verbež (souhrnné označení pro všechny co porušují zákon) kydlí jak na běžícím pásu a ani sekundu o tom nezapochybuje. A co je nejdůležitější : To, co se stalo jeho nejblišším byla jen záminka, aby dělal to co ho baví nejvíc ze všeho ,a to nemilosrdně pozabíjel všechny špatňáky, co se mu připletou do cesty. Trochu se tomu blíží ta později natočená reklama na Jacka Danielse (Špinavé prádlo), kde Jane zmasakruje pouliční gang. Ale stejně Punisher je obrovskej zjizvenej chlap, co se nikdy neusmívá a proto ho máme všichni rádi. ()

Danny71

tak viděl sem ten film nedavno zaujal mě ... je to nerealisticky film ale je dobrej ... sou tam pěkne sceny .... ikdyž hlavni hrdina měl byt několikrat mrtvej tak to vždy přeežil ... tak nedivme se je to americkej film že ... oni to tak dělaji no .... ale libil se mi ten film ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Max Payne sa prestrieľal do filmu

Max Payne sa prestrieľal do filmu

27.06.2005

Štúdio Fox vypustilo do sveta správu, že plánujú sfilmovať legendárnu akčnú hru MAX PAYNE, ktorá sa vďaka svojej originalite zapísala nezmazateľným atramentom do dejín svojho žánru. Jej príbeh sa… (více)