Bývalý člen zvláštních jednotek armády USA Chris Vaughn (Dwayne "The Rock" Johnson) se vrací do rodného města, aby ve svém životě pokračoval tam, kde ho přerušil pro vojenskou kariéru. Kdysi idylické místo nachází drasticky změněné - v ulicích vládnou násilí a drogy. S roztrpčeným, pomstychtivým Chrisem se do města znovu vrací zákon. Na to, aby dal věci znovu do pořádku, potřebuje partu odhodlaných chlapů i svůj tvrdý vojenský výcvik. Jemu samotnému stačí nástroj tak prostý a pádný, jakým je pořádný kus dřeva... (Magic Box)

Bozvav

Na můj vkus dost fádní. Akce slušná, Johnson se teprve rozjíždí. Dialogy přiměřeně tupé, závěr očekávatelný. Nicméně jako celek lepší průměr. Za mne 60%. ()

tomashrabek

Vojnový veterán s PTSD sa stane šerifom, aby mohol vymlátiť dušu z týpkov, ktorí sú mu nesympatickí. Aj by to bol podarený sociálny komentár, keby to nebola len tupá akčná zlátanina. Tá masívna hora svalov v hlavnej úlohe je ale natoľko charizmatická, že z toho nie je krvácanie do mozgu, ale celkom rýchlo ubehnuvšia hoďka s pivkom v piatok večer vedľa spiaceho syna. ()

Aurus

No na to že zde hraje The Rock tak to moc dobrý film není. Je to prostě průměrný až nadprůměrný film. Příběh je docela fajn, postavy jsou docela sympatické, hudba je docela dobrá, akce tu je povedená, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela povedená. No tento film už nepotřebuji vidět znova ale jako rychlá jednohubka to funguje. Za mě 5-5,5/10. ()

zelda82

Hlavni vyhodou tohohle filmu je to, ze si na nic nehraje a prinasi presne to, co clovek ceka - jednoduchou a primocarou akcnarnu klasickeho strihu. ()

#47

Film dlouhý asi jako jeden díl Walkera Texas Rangera, s kvalitou sovnatelnou s Walkerem...nulový nápad...ztráta času. Van Damme měl aspoň styl a charisma, Rock zatím moje sympatie nezískal. ()

alambert

Obecně nemám moc rád AKČNÍ FILMY, ale tenhle zrovna musím ocenit. Líbí se mi, má skvělou atmosféru a pořádný spád. Obsahuje tak akorát toho, co bych v povedeným filmu tohohle žánru čekal. Rvačky=casino, přestřelka=policejní stanice, "vtip"=třeba to rušení auta, sexy baba=Ashley Scott. Uznávám, že je to spíš tak jako "film pro kluky", ale hodnocení "odpad!" si snad nezaslouží od nikoho... ()

Luk Skywalker

Tak tento film jsem viděl v kině za okolností, že jsme s kámoši šli do kina a bez jakýchkoliv informací vybrali tento film. Je to průměrný akční film, kde dobro zvítězí nad zlem a jsou tam celkem slušné scény rvaček. ()

sadlokan

Ideální film na sobotní vylízání se ze všeho,proti čemu tam ten vylízanec(a myslim tim fakt jen tu postavu)zuřivě bojuje. ()

Olík

Novodobý John Rambo se vrací do rodného hnízda, aby za pomoci svých pepkonámořnických svalů vrátil svému rodnému městečku „slunce v duši“. Pokus o návrat padlého kultu Stevena Seagala???? Poklona dokonalému zadečku Ashley Scott (pokud nešlo o duble)???? Reklama na svalový růst povzbuzující preparáty???? Nebo jenom bezduchá béčková mlátička???? Nevím, zřejmě něco mezi :D ()

helloween93

Akční film o tom, jak mají kasína neblahý vliv (nejen) na malá města. Zvlášť, když jako jeho majitel naserete Dwayna Johnsona. Velmi se mi líbila scéna přepadení policejní stanice a následný Johnsonův únik pod podlahou. ()

Hubis_

Nudný začátek,který se rychle změní v akční nářez,který trvá dvacet minut a pak najednou konec filmu.Johny Knoxvile sice není žádná filmová hvězda,ale tady mě pobavil.The Rock je sice borec,ale pád ze tří metrů přežít jen s bolavým kolenem mi přijde trošku moc. ()

Heroine

Když se člověk zamyslí nad morálkou postav, je to docela děsivé... ale i odhlédnuto od toho, je to velice slabý film. Ale asi jsem si oblíbila Dwayna Johnsna :-) ()

bolf!k

proste akcni film... vyplach mozku tak proc ho rubat za primitivni pribeh?? me to pobavilo a to mi stacilo...nic zvlastniho ale ve svym oboru slusne odvedena prace ()

mutace

Akční pitomost, která si na nic nehraje. Přímočarý děj, sloužící pro pobavení diváka, aniž by bylo třeba namáhat mozkovou kůru. Řekl bych, že to v celku funguje. ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“