Bývalý člen zvláštních jednotek armády USA Chris Vaughn (Dwayne "The Rock" Johnson) se vrací do rodného města, aby ve svém životě pokračoval tam, kde ho přerušil pro vojenskou kariéru. Kdysi idylické místo nachází drasticky změněné - v ulicích vládnou násilí a drogy. S roztrpčeným, pomstychtivým Chrisem se do města znovu vrací zákon. Na to, aby dal věci znovu do pořádku, potřebuje partu odhodlaných chlapů i svůj tvrdý vojenský výcvik. Jemu samotnému stačí nástroj tak prostý a pádný, jakým je pořádný kus dřeva... (Magic Box)

HawkeyP

Ukázková blbost plná směšných dialogů. O mnoha filmech se říká, že jsou o ničem. O tomhle to platí dvojnásob. ()

Menja

The Rock je správny kladný akčný hrdina. Už som sa obávala, že po Schwarzeneggerovi a Stalloneovi všetci vymreli. A dokonca z nich vyzerá úplne najsamlepšie, ten film som pozerala viacmenej len kvoli nemu. A utiahol ho naozaj len sám. ()

fandalehy

Klasická vybíjená, trochu remake Ramba - první krve. Levný remake. The Rock se sice snaží na max., s tímto scénářem však příliš dokázat nemohl. Spíše podprůměr žánru. ()

waska

Celkem nezajímavý film s klasickými klišé typu : "Dejte si opravit zadní světla. Co s nima mám? Máte je rozbitá"...A The Rock je rozmlátí..Škoda, myslím, že The Rock má na víc. ()

hlína

Film a děj o ničem, scénář asi tak ve kvalitě jednoho dílu z nějakého seriálu ale výborný Rock a svižné akční scény to u mě vytáhly na průměrnou podívanou... ()

LukeCJ

Tenhle film patří k mým nejoblíbenějším ,příběh je zajímavý a také podle skutečné události. Pokud se přenesete přes to , že je to béčkový film a je natočen v typické americké cool verzi ,můžete si film krásně užít. Hlavním tahákem tohohle filmu je hlavní postava Chris Vaughn, kterého ztvárnil Dwayne Johnson ( The Rock) .Podle mě povedený remake filmu ze 70.tých let a pro mě už kultovní film, kterej sem viděl milionkrát . ()

Sign

zprvu se mi tento film vubec nelibil, ale casem sem prisel na jeho chut, a hlavne se u nej vyborne bavim a nenudim se abych premyslel nad jinym filmem ()

R&omize

Každý má svou oblíbenou krátkou vtipnou akční pohádku pro dospělé a tohle je ta moje. Ten film je skvělý od začatku až do konce. Koho zajímá, že bez úvodních 3 minut a vcelku dlouhých závěrečných titulků (se skvělou hudbou) má sotva 71 minut, když se po celou dobu nejříve kocháte, pak příjemně seznamujete, pak se znovu pokocháte (trochu jinak) v kasinu a pak začne ten správný tah na branku. Nejlepší The Rock s tou správnou dávkou spravedlnosti, správňácký a zkušený Johnny Knoxville a skvěle vybraná banda podpůrných charakterů rodiny i známých. Ukažte mi film, kde si zamilujete kus cedrového dřeva a já znovu zvážím svých 5*... ;) (Pod 4 ale rozhodně nepůjdu!) ()

sarfian

Niečo málo tam chýbalo a dám 4*. Celkom pohodová zábava na večer. The Rock sa mi páči v úlohách drsňáka a jeho tipicky wrestlingové ťahy pri súbojoch sú fajn a navyše vo filme sú uveritelnejšie ako v divadle pod názvom WRESTLING. VIDENÉ 2x ()

Ceberus

Ani při nejlepší vůli to nemůžu vytáhnout aspoň na dvě hvězdy. Přehlídka známých tváří byla docela slušná (oblíbený záporák Durand z SG-1, Douglas z BSG, McDonough, Knoxville a miniroli si v Porsche odseděla i Smuldersová z HIMYM). Jenže... [SPOILER] jak si obec za šerifa volí labilního násilníka, který ničí cizí majetek a následně jakmile dostane pravomoce šerifa, okamžitě je zneužívá všemi směry, něčemu takovému se mi ani nechtělo věřit. [/SPOILER] Vypínal jsem všechny mozkové spoje, jak jen to šlo, ale i tak to prostě bylo až příliš neuvěřitelné. ()

Radek_War_09

Asi každý vypracovanější herec si musí projít filmem kde hraje týpka který se vrací domů a tam musí po těch letech co tam nebyl udělat pořádek..... Nevyhnulo se to ani Dwaynu Johnsonovi.Příběh není tedy nic nového ani žádná zápletka se nekoná.Film je ale natočeno dost nenáročně a příjemně se na něj kouká. 80% ()

bono22vox

A je tu Rock a s ním přichází zákon aneb Jak pravda a svaly zvítězily nad lží a menšími svaly. Nevím no, ale na poctivou mlátičku je to málo akční, a na realistické drama o odplatě zase příliš naivní... ()

Franc1s

Relaxační kousek, který neurazí a dá se na něj opakovaně dívat v telce.Rock válí a ani nevadí,že většinu scén jde předem očekávat, o to větší je to pak sranda. 7/10 ()

Jenislávek

Ale náhodou to byla dobrá rychlovka. Sice sem neviděl předlohu, ale podle toho, co sem čtl, tak to s ňó sténě má pramálo společnyho. Nejameričťéší film od čtvrtyho Rockyho. Když člověk přehlídne to utržení větve ze stromu a podobny kosmeticky vady, tak se na to dá rozumně aji koukat, ono to v sobě ty komediální prvky ani neskrývá. Navíc na tento žánr krásná stopáž. Hodina dvacet a vešlo se do toho vic než do některych Áčkovych filmů za 3 hoďky. ()

ZnalecH

Jsem drsňák, tak proč bych do toho podniku nenapochodoval s brokovnicí? A nebo ne, vezmu si jenom tohle 1 a půl metrový párátko. Celý film je v režii Dwayna Johnsna, takže pokud ho máte rádi, tak si film pusťte a pokud ne, tak... ()

Armin82

V rámci jednoduchých akčňáků s jednoduchým scénářem je to rozhodně jeden z těch lepších. Návrat 120ti kilovýho skauta z armády, kterýmu se nelíbí, co se stalo s jeho rodným městem a proto vezme zákon do svých rukou? Proč ne? Nic excelentního, ale film rozhodně nenudí---->v rámci žánru slušných 80% ()

dustur

Akčný film ,ktorý som už zopár krát videl ,ale stále nenudí ,ale skôr ešte viac ma to bavilo ,ako ked som to prvýkrát videl..,a Dwayne Johnson ktorý je pre tieto úlohy ako stvorený sa mi páčil... ,a akcie si myslím že tu je dosť, A jeho parťák v podaní hereckého kolegu ,herca Johnny Knoxville je tiež dobrý... Ale scéna ,, v bare" je podľa mňa to najlepšie vo filme ,a práve odtialto začína mať film tie správne grády ,na čele z krásnou Ashley Scott ,ktorá aj ked je tu iba do počtu ale krásne sa na ňu pozerá.... Film samo o sebe ,ma príjemne bavil... Moje hodnotenie filmu.: je slabé 4 / 5. Film si ešte určite niekedy pozriem... ()

DarthFailord

Nemuzu si pomoct ale tenhle typ filmu proste muzu. Takovy guilty pleasure. Neco jako Vitejte v dzungli. Pohodovy oddechovy akcni becko, ktery ale nic nevymysli a proste bavi! Dwayne me v tech starsich rolich kolikrat sedl lip nez v nekterych novych. ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“