Bývalý člen zvláštních jednotek armády USA Chris Vaughn (Dwayne "The Rock" Johnson) se vrací do rodného města, aby ve svém životě pokračoval tam, kde ho přerušil pro vojenskou kariéru. Kdysi idylické místo nachází drasticky změněné - v ulicích vládnou násilí a drogy. S roztrpčeným, pomstychtivým Chrisem se do města znovu vrací zákon. Na to, aby dal věci znovu do pořádku, potřebuje partu odhodlaných chlapů i svůj tvrdý vojenský výcvik. Jemu samotnému stačí nástroj tak prostý a pádný, jakým je pořádný kus dřeva... (Magic Box)

JimiH

Bez příběhu, bez akce, příšerná režie, šílené střihy a celé velmi amateréské. Dvě hvězdičky za Rocka a pár světlých chvilek. ()

TylerGage

The rock v roli šerifa... mám rád jeho filmy dokáží člověka pobavit.. určitě si to rád pustím když zaháním nudu ()

emdvojka

Veľké sklamanie, veľká nuda, ktorú nezachráni ani Dwayne Johnson. Zbytočný film ktorý podľa mna nieje ani kategorie B. ()

Mashak

U některých hodnocení je jasně patrné, kdo na takových filmech vyrůstal a kdo si hrál s panenkami. Je to dobrý akční film s jednoduchou zápletkou, nabuchaným hlavním hrdinou a sexy kočkou. A hraje tam Robin z HIMYM! ()

lxbch

"Tohle je moje město!" Ehm, Dwayne, klidně si ho nechej. Klasický americký film, kde největší geroj vezme kládu a jde udělat pořádek. Podruhé tohle nemusím. ()

Torgal

Taká poloakčná pohodovka so sympatickým Rockom mlátiacim ľudí s kusom brvna. Rýchlo utečie, nenadchne ani neurazí, ale slušne pobaví. 6/10 ()

Hulk Hogan

Hodně kvalitní vzpomínka na 80. léta. Dwayna mám rád a je vidět, že podobný filmy by mu mohli docela sedět. Navíc film obsahuje pár, dnes už kultovních, scének jako je ta u soudu a ta se světlama. K tomu všemu ještě Johnny Knoxville... ()

Kingjiri

Určitě jeden z lepších filmů s The Rockem v hlavní roli. Příběh je, jak už bývá u akčních béček zvykem, jednoduchej, ale mě dokázal bez problémů zabavit. Navíc nemá Kráčející skála nijak dlouhou stopáž, takže děj rychle utiká. A hlavně se tu The Rock zběsile ohání a zmlátí každýho, kdo se mu postaví do cesty. Pokud chcete akci, nepotřebujete žádnej složitej příběh a máte rádi namakaný borce v hlavních rolích, pak bude tenhle snímek právě pro vás, čtyři slabší hvězdy. ()

bif

Ke Kráčející skále, mam zvláštní vztah, viděl jsem ho mnohokrát, ale prostě mě to baví, je to taková ta oldschoolová akce se vším všudy, když k tomu připočtu mojí slabost pro The Rocka a přihlédnu k tomu, kolikrát jsem tento film viděl...proklínejte mne, ale za 4*. ()

Darckol

V poslednom čase to púšťajú až nehorázne často, napriek tomu si roztrieskanie kasína nikdy nenechám ujsť :) A kúsok naivity sa občas neskutočne hodí! 6,5/10 ()

cm hardy

Skvěle natočený film z amerického venkova, jehož hlavní postava, Dwayne Johnson, se snaží zabránit rostoucí kriminalitě v jeho rodném městě a jako parťáka si vybere Johnnyho Knoxvilla. Prostě výborní herci ve výborném filmu. ()

AxelWers

Priemerný akčný film, s nádychom béčka, ale predsa len to bolo trochu lepšie ako podobné iné filmy, tak štedré 3*. ()

helraiser

Neskutečně zábavnej oddychovej, plnej hlášek popkornáč, který šlape od začátku do konce. Svůj účel plní na výbornou. ()

geek.ondra

Není to ničím výjimečný a vlastně ani zajímavý a dalo by se říct že je to vlastně strašně obyčejný film ale má to svůj ksicht a to se v záplavě všech těch jednosměrných kravin které každoročně vycházejí na Netflixu dost cení. Super akčňák s božím Rockem a po těch letech už možná srdcovka.7/10 ()

Razzor_82

"Tady jsou k vidění jen falešný kozy a skuteční volové." Nenáročná akční řežba s Rockem na pobavení. Zdařilé střílečky a pěstní nakládačky. Jednouchý ale přímočarý děj v boji za spravedlnost. 6/10 ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“