Bývalý člen zvláštních jednotek armády USA Chris Vaughn (Dwayne "The Rock" Johnson) se vrací do rodného města, aby ve svém životě pokračoval tam, kde ho přerušil pro vojenskou kariéru. Kdysi idylické místo nachází drasticky změněné - v ulicích vládnou násilí a drogy. S roztrpčeným, pomstychtivým Chrisem se do města znovu vrací zákon. Na to, aby dal věci znovu do pořádku, potřebuje partu odhodlaných chlapů i svůj tvrdý vojenský výcvik. Jemu samotnému stačí nástroj tak prostý a pádný, jakým je pořádný kus dřeva... (Magic Box)

ClintEastwood

Akční film, jak z 80. let. Žádné dlouhé povídačky a rovnou na věc. Pořádně nabušený hlavní hrdina, kus trámu a o zábavu je, i díky krátké stopáži, postaráno. Scéna v casinu, kdy jde Chris do akce, je opravdu výborná. Arnold má v Rockovi slušného nástupce. ()

MM_Ramone

Až keď som uvidel prvé scény tohto filmu, došlo mi, že Dwayne Johnson je vlastne svalnatý wrestler The Rock. To som už začal tušiť do akej sračky sa rútim. Predtucha neklamala. "Kráčajúca skala" je silne podpriemerný akčný film s hlúpym, nezaujímavým námetom. Vraj podľa skutočných udalostí. Jedine tak v snoch tvorcov tohto braku. Johnsonov herecký prejav je jedno veľké trápenie. A ani tie akčné scény, bitky a prestrelky nestoja za nič. * ()

D.Moore

Ach jo, kdyby ono to tedy bylo alespoň trochu vtipné, když už je to tak neskutečně nablblé. Jenže senzační Vítejte v džungli holt pan Skála podle všeho nepřekoná. Odpadem po něm mrsknout nechci jedině díky svižné scéně s trámkem. Dejte mi ale do ruky lopatu a zbylých 99% filmu pohřbím pěkně hluboko do země. A rád. ()

Niktorius

Kratičký a sevřeně umírněný akčňák s televizním lookem a onanisticky otřepaným příběhem. Po upotřebení zahodit. ()

Spooner

Další povedená akční zábava,která jenom potvrzuje že z Rocka se stává nová akční hvězda,která má o hodně lepší herecké ambice než všichni Arnoldi a Sylvestři dohromady ()

MMR

Co si budeme povídat, je to strašná blbost. Mě to sice bavilo, ale naprosto to postrádá jakoukoliv logiku. Když rozmlátím casino, udělají ze mě šerifa? Zajímavé, Amerika to má asi jinak nastavené. ()

gogo76

Ísť v šľapajách A.Schwarzeneggera nieje jednoduché a aj keď mu Arnold podal pomyselnú korunu kráľa akčných filmov nejako mu to nejde.Príbeh je prostý ,akých ste videli stovky.Príde ,zdemoluje,zvíťazí...Ten kto očakáva príliš,bude možno sklamaný,ale ako akčná jednohubka uspokojí.Slabé tri hviezdičky.50%. ()

Xmilden

Nekomplikovaná, dětem přístupná, akce se sympatickým The Rockem. Musím uznat že tento film pro mne znamenal vrchol jeho dovedností, protože posledními filmy jako například Útěk na Horu čarodějnic, mě tento herec neskutečně zklamal. Dle mého soudu to není herec pro hlavní roli, ale snímek jako Kráčející skála (70 minut bez titulků) mu sluší. Jedná se o takový Arnoldův klon. 50% ()

Real Tom Hardy

Silne rozmýšľam, či nejaký akčný film (v tom čase a pred) dokázal (pravdepodobne nevedomo) tak nádherne vykresliť mentalitu malomestskej Ameriky ako Walking Tall. Pochybujem... (∞2007-2010) (17.6.2017) (6.6.2018) (25.11.2022) (28.2.2023) (6.2.2024, sk dab) ()

Divočák

Jsou tady k vidění jen falešný kozy a opravdoví volové. Tak vám teda nevim. Dwayne "The Rock" Johnson je sympaťák a má asi největší potenciál na to stát se novým Arnoldem. Jenže... na něco takového mu chybí nějaká pořádná akční vypalovačka (jako měl Arnie Conana a Terminátora a Sly třeba Ramba), na které by se pořádně vyšvihnul. Místo toho točí podobné hovadinky jako Vítejte v Jungli nebo Kráčející skála, kde sem tam někoho kopne nebo mu dá pěstí (či stromem), ale nic většího se nekoná, film uteče jako voda a druhý den už si na něj nevzpomenete. Všechno je to navíc v takovém odlehčeném duchu (aby ne, když tam s ním hrajou S.W. Scott nebo Johny Knoxville) a já začínám mít strach, že nám The Rock nadobro skončí někde u komedií. ***Věděli jste, že: Kráčející skála je vlastně předělávka téhle o 30 let starší klasiky.*** ()

lesumir

Takové nedotažené. Žádnej extrémní akční počin. Dalo se to vydržet, mozna kvuli kratke stopazi, ktera mi vyhovovala. Rock mne ale mile potesil, neni to jen mlaticka z wrestlingu, Johhnym Knoxvillem sehrali vynikajici dvojku a obcas jsem se i bavil. Prumer, nic vic, nic min. ()

Hrabka

Rozflákání herny je fajn, ale jinak je to poměrně stupidní akční krimi s nezajímavým Dwaynem Johnsonem. Podobné akční nadpřirozené kousky s meganabouchaným hrdinou, kterého nic nezastaví, moc nemusím. Navíc když děj, jako v tomto případě, nestojí za nic. 35% ()

Fiftis

Pekná snímka zachytávajúca americký vidiek kam dorazili drogy, hazard a všetko s tým spojené. Jeden mladý vyslúžilý vojak dokáže zázraky, najskôr sa čuduje, potom dostane na frak a nakoniec sa stane šerifom a vyčistí mesto potom, čo vyhrá súdny spor a voľby.Všetko je trošíčku prehnané po americky, čo obzvlášť tomuto filmu škodí. No čo sa dá robiť, užite si kvalitu filmu a nemyslite na ostatné. ()

Shakers

Tento film sa na nič nehrá a ide si tvrdo za svojim.Dwayne Johnson je celkom charizmatický herec, skvelo mu padla táto rola. 75% - 4* ()

lamps

Jednoduché, svižné, bez zbytečných keců a s dostatkem zajímavé a poměrně zábavné akce. Na jedno shlédnutí dokonale odpočinkové a nenáročné, na druhé shlédnutí už bych ale zřejmě musel nějakou hvězdičku ubrat.:-) P.S. Druhé shlédnutí- hvězdičku ubírám. ()

Paldini

Celkem jsem se bavil. Steven Seagal konečně našel následovníka. Nejvíce mě pobavila informace na začátku filmu, že je to všechno podle skutečné události. Ti Američani ze sebe někdy dokážou udělat pěkné pitomce. ()

Indiana

Ze tří filmů, co jsem s Rockem viděl (ještě Král Škorpion a Vítejte v džungli, nepočítám Mumii se vrací), se mi tento líbil nečekaně nejvíc. Film je svižný, má slušného záporáka, akční scény jsou také slušné a celé je to prostě tak nějak dost dobré. Jediné, co na toto mohu říci Rockovi, je jen tak dál, hochu. ()

Stegr

50% - Film je neuvěřitelný béčko, uplně to z něj čiší! :) Avšak Rock, spravedlivě rozmlacující vše na co přijde, je suprovej... ()

Pilda17

Co dodat parádní film jak má být! Prostě paráda Dwayne Johnson je super herec a do tohoto filmu se hodí. Prostě akce jak má být a to co jsem očekával jsem v tom filmu našel, až na pár maličkostí. ()

Allien.9

Nabušený zelený mozek Chris Vaughn (který už zeleným mozkem není) se vrací zpět do rodného města. To se ale za těch pár let změnilo k nepoznání a místo pily, která kdysi bývala hlavním příjmem města, se teď o ekonomiku stará kasino. Kromě hazardu se v něm dá sehnat alkohol, drogy a prevíti všeho druhu, z čehož má hlavní hrdina samozřejmě radost. A aby toho na chudáka Chrise nebylo málo, jedna z polonahých tanečnic je jeho bývalá kamarádka, která se - jak jistě tušíte - brzy stane jeho přítelkyní. Ale jedeme dál... Místní šerif je zkorumpovanej hajzl, takže se zelený mozek rozhodna kandidovat na jeho místo a (počkejte si) vyhraje. Překvapení? To si pište, obzvlášť, když ohlasí kandidaturu ještě v soudní síni, kde ho právě soudili za roztřískání kasina a fyzické napadení několika členů ochranky. Ale jak jsem řekla, vyhraje, a spolu se svým kladným kolegou, napravenou přítelkyní a zdrženlivou rodinou (nikdo další s ním není, všechny policisty totiž vyházel se starým šerifem) bojuje proti zloduchům z kasina a město mu postupně začíná fandit. Co na tom, že vypadá jako uprchlý trestanec? Co na tom, že jsou jeho vyšetřovací metody na míle vzdálené zákonu, kterým se pořád tak roztomile ohání? Člověk nepřestává žasnout, co všechno je v té Americe "možné".;-) ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“