Bývalý člen zvláštních jednotek armády USA Chris Vaughn (Dwayne "The Rock" Johnson) se vrací do rodného města, aby ve svém životě pokračoval tam, kde ho přerušil pro vojenskou kariéru. Kdysi idylické místo nachází drasticky změněné - v ulicích vládnou násilí a drogy. S roztrpčeným, pomstychtivým Chrisem se do města znovu vrací zákon. Na to, aby dal věci znovu do pořádku, potřebuje partu odhodlaných chlapů i svůj tvrdý vojenský výcvik. Jemu samotnému stačí nástroj tak prostý a pádný, jakým je pořádný kus dřeva... (Magic Box)

Torision

Film byl krátkej ,místy dost přehnanej, ale já se prostě bavil. The Rock je tu fakt hustej a obecně v tomhle kousku si nebere ohledy s nikým a ničím a hlavně díky tomu neuvidíme (narozdíl od Kráčející skály2) desítky minut nudnejch dialogů o hovnech, nýbrž jen spoustu přestřelek a bitkek v casinu. Asi jsem dost nenáročnej divák, ale pro mě tenle film fakt ůčel splnil. ()

corpsy

Old schoolový námet - sám proti všetkým - sa do tohto priemerného dielka hodí. The Rock má správnu auru nebojácneho búchača a okolo neho sú presne tie typy postáv, ktoré by ste očakávali. Takže výsledok je síce neoriginálna a tupá zlátanina, celkovo však zábavná. ()

Kevin 3171

Nevím proč, ale tenhle díl kráčející skály (jako jediný) se mi opravdu líbil a dá se říci, že jsem na něm vyrůstal. Téměř denní sledovačka Kráčející skály mě vždy zlepšila náladu. I když je to průměrný akční film tak má něco do sebe a já ho považuji za nadprůměrný, hlavně kvůli Dwayne Johnsnovi. ()

Marsik

Myslím si, že tímto filmem se The Rock zapsal u širší veřejnosti a mnoho lidí si ho od této doby pamatuje. Stejně tak já jsem pak začal sledovat jeho filmy a ty nejpodstatnější jsem již viděl (nemyslím třeba film Víla Zuběnka :)) Film má necelých 70 minut, takže příjemně uteče. Není divu, že má 109 fanoušků, protože se na to prostě dobře dívá. Já jsem Walking Tall viděl nejméně 3x, což značí, že i mě si film velmi získal. Sympatické oživení dodala filmu sexy Ashley Scott a srandista Johnny Knoxville z Jackass. Prostě pohodovej snímek, který si mnoho lidí rádo za čas připomene. 80% // NOVA (fit zoom picture) - No vida...a na připomenutí jsem nemusel čekat ani rok. No dobře, uznáván, že prázdninový TV program je tristní, a tak z té nabídky mi přišel The Rock jako nejlepší varianta :) A opět to příjemně uteklo, tentokrát jsem se nemusel ani zabývat čtením titulků, tudíž CZ dabing splnil úkol. Mimochodem...pan Procházka se na Dwayna hodí podle mého nejlépe. Procenta ponechávám - 80% // (9.1.2016) NOVA HD (4:3) - Stále 80% (with J.) ()

Korbitch

Ne tak povedené, jako Vítejte v džungli, ale špatné to není. The Rock celkem překvapuje, myslel jsem si, že bude k nepoužití a ono je to tak nějak naopak. ()

Wysch

Ale jo, dejme tomu, že zavřu obě oči a nebudu pod slupkou tvrdého tupého filmu hledat něco víc. Potom to nakonec uteče celkem rychle a kupodivu ta kláda Dwaynovi i sluší. :-) ()

numi

Odstřihněte titulky a zbyde 65 minut filmu - to už je skoro jako epizoda Walker Texas Rangera! Jenže... A to je ono. Je tady to jenže, které s pomocí kvalitní rockové hudby překvěpivě dynamicky plyne a nestaví fyzické a logické zákony zcela na hlavu. Dokonce i důvody, proč se zase jedna obrovská kupa svalů vydá do boje proti po zuby ozbrojeným záporňákům, je překvapivě originální. Nikdo mu neumřel! Není koho mstít a přece jenom pomstí všechny. Skála a kláda. Ruku v ruce. No, ale nečekejte zázraky. Pořád je to starý "dobrý" akčňák, který čekáte. [leden 2006] ()

Bat55

Walking Tall ma zaujal svojím prostredím a postavami. Bývalý voják sa vracia z armády do rodného mesta, kde postupom filmu zisťuje čo sa všetko zmenilo.A je toho veľa! The Rock ma v tomto filme presvedčil, že je slušný herec, svoju rolu zahral dobre. Potom sa z neho stáva šerif mesta a spravedlnosť bere do svojich rúk. ()

kaylin

No, ta myšlenka je hezká, zní to strašně pěkně, že se jeden člověk postaví moci těch bohatých, co ostatní vykořisťují. Ještě lépe pak zní skutečnost, že tohle je podle událostí, k nimž opravdu došlo. Postava, kterou zde Rock hraje, opravdu žila, i když se tedy jmenovala Buford Pusser. rock se pro roli hodí, jenže nepřináší nic jiného než ty svaly. No dobře, a ještě svoje charisma. To nakonec vede i k tomu, že Knoxville je snesitelný. Celkem průměrný snímek, který nám dává naději, že sem tam může být líp Někdy, na chvíli. ()

harfuska

Chlap jak hora sa vracia z armády domov a túži po stružlikaní dreva. Dreváreň je ale mimo provoz a tak musí chlapec do kasína. Tam sa ale hrá s falošnými kockami, takže sa nasere a všetko rozmláti jakoby sa nechumelilo. A keďže asi nieje taký chlapák, na akého sa hrá, odíde s poriadnou kerkou na hrudi. Do tohto momentu je to ešte celkom pozerateľné, ale potom sa to zvrhne na nezmyselnú honičku na myš. Na scéne sa objavia drogy a Rock zoberie spravodlivosť do vlastných rúk – vybalí kérku na súde, zlikviduje celý policajný zbor a spolu s pošahaným kámošom začne očistku v meste. Nasleduje nezmyselné rezanie áut, strielačky, bitky a váľanie sa v listí. ()

YURAyura

Po vsech tech pozitivnich rakakcich sem cekal neco vic. Ten typan umi hrat - viz Be Cool ;]] - ale s takovymto scenarem to zkratka nejde - jako by ho delal nekdo pro Segala ;p[ nebo Arnosta... Skoda - Radsi mrknete na Rundown, toto je promarnena priliezitost ve stylu zlatych 80 let. ()

katuska138

Co je horší než trapný parodie dělající si legraci z vážnejch filmů? Film, kterej se snaží tvářit tak vážně, jak jenom to jde a přitom působí akorát tak lacině a extrémně přehnaně. Velký zklamání. Taková Rosamunde Pilcher pro chlapy. ()

Aiax

Škoda. Těšil jsem se na další nenáročnou, ale příjemnou a vtipnou podívanou typu Vítejte v džungli, ale nedočkal jsem se. Na nějaký ten akčňák se čas od času mrknu rád, ale nesmí být moc blbý. A Walking Tall moc blbé bohužel je. Sice nezačíná špatně, ale vinou zhovadilého scénáře se přes obstojnou snahu režiséra propadá do naprosté nesmyslnosti. Jedna hvězda za znovu charismatický výkon Rocka a druhá za příjemný styl režiséra Braye. ()

Derek

stare dobre akcnaky 80. rokov su spat a ako to vyzera ich vlajkonosicom bude exwrestler the rock. walking tall je velmi svizna (a dost kratka) nenarocna zabava aka sa tocila pred 20 rokmi. dejovo je to jednoduche ze sa v tom nestrati ani prepadlik osobitnej skoly a mnozstvo klise je tam akurat tak dost ze vas to nebude rozculovat. navyse the rock je vazne sympatak akurat ma zamrzeli akcne sceny ktore boli take nemastne neslane (no ale je tam pekna zlomenina ruky ala seagal) ale po 4 bratoch dalsi prijemny nenarocny akcny film. ()

Skip

Slušné akční béčko se sympatickou stopáží, které se netvářilo jako něco víc, než skutečně bylo. A pokud z toho chtěl někdo původně mít áčkový film, může si mnout ruce, že to dopadlo takhle. ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“