Kocoura Garfielda má každý rád. Válí se v křesle, kouká na telku a pochutnává si na svých oblíbených lazaních. Sem tam se pustí do svého páníčka Jona, i tak je ale králem vlastního vesmíru. Jednoho dne vezme Jon Garfielda k překrásné veterinářce Liz Wilsonové, odkud si přinesou domů malé vrčící nic, co běhá za vlastním ocáskem a které Garfield k smrti nenávidí - pejska Odieho. Tenhle malý ničema si může doma dělat, co chce: neustále bezdůvodně štěká, hloupě naráží do zdí, ale zdá se, že Jon je z něj úplně vedle a všechno na světě mu projde. Garfieldova mise je jasná - dostat čokla z domu! A tak když se Odieho zmocní zvrhlá místní celebrita Happy Chapman, jeden by si myslel, že se Garfieldovi uleví. Ten se však k překvapení všech vydává na záchranu svého štěkajícího a všekousajícího přítele. (HBO Europe)

Davson

Nechutné znásilnění původního stripu, překroucení všech postav a to celé zabalené do hloupoučkého děje. Především jsem vůbec nepochopil, proč Liz vůbec dává Jonovi, který má ke všemu kočku, psa. Dál se radši nebudu ani rozepisovat. Každopádně, dávám 1*, 1/2 za Garfielda, který na začátku má pár aspoň trochu ironických hlášek, a 1/2 za Jennifer Love Hewitt. ()

zipper111

Garifeld ve filmu? Jenom nepovedený film pro děti...Prostě není Garfield jako Garfield...1* za Jennifer Love Hewitt,(dělám to nerad ale opravdu jí to slušelo :) ) a za povedenou animaci hlavního "hrdiny". ()

Makky

Príjemná rodinná oddychovka s vynikajúcim dabingom Petra Marcina. Garfieldova povaha je zábavná a trefná a hoci je príbeh dosť slabý. vždy sa pri pozretí Garfielda dobre zabavím. K tejto rozprávke sa veľmi rád vraciam :) ()

ABLABLABLA

Hezký rodinný film zvláště pro děti. Musím pochválit, že i docela dobře byl zakomponován kreslený Garfield do reálného světa mezi herce. Jediný u koho bylo poznat, že Grafield tam ve skutečnosti enní, byla sestřička na veterině, která ho nesla na lůžko. Tam bylo vidět, jak má jen jakože ruky, ani ne podél Garfielda. Jinak pejsek byl roztomilý a příběh byl taky dobrý. Herecké obsazení normální, a hudba..ani si nevybavuju, jestli tam bylo něco jiného než písnička od Black Eyed peas. :) ()

SarumanKo

Čo vo forme krátkych stripov fungovalo ako geniálna nálož sarkazmu a dospelého, bránice trhajúceho humoru, vo filmovej podobe nie je ničím iným, než plytkou a nevtipnou rodinnou báchorkou. Veľký trapas. (4/10) ()

kaylin

Teda nečekal jsem, že to bude dobré, ale na filmu s Garfieldem je jediné dobré vlastně to, že ho mluví Bill Murray a že si zachoval takový ten svůj cynismus. Jinak je ale castingové obsazení příšerné a jednoduše nefunguje. Tohle není pocta komiksu, tohle má být ptákovina pro celou rodinu, ale vlastně pro nikoho. ()

movieband

S komixovým Garfieldem to má společné enom ty hlavní 3 postavy (Garfield, Odie a John) nic víc ! Já sem velký fanda Garfielda, ale tenhle film se mi skoro vůbec nelíbil.Až na pár scén je to naprostá zhovadilost.Komix je nevyčíslitelněkrát lepší to vám říkám.Jinak se filmu nedá upřít zpracování Garfielda.To se opravdu podařilo a český dabing (Vladimír Čech) je opravdu jak stavěný na Garfielda.1* pouze za český dabing. ()

MATADOR

Usaďte se a jen se bavte. Asi podobně jsem ke Garfieldovi přistupoval. Nečekal jsem nic, ale bavil jsem se nečekal, sice ne kdovíjak, ale bavil. Asi budu divnej, když napíšu, že se mi to líbilo. Úžasný Vladimír Čech v českém znění! ()

katuska138

Vždyť to bylo úžasné. Kdo čekal chytrou, povznášející filosofující pohádku, musel být hodně naivní. Garfield je jen líná kočka s velkou spoustou skvělých, ego zvyšujícících, hlášek. Ve svém žánru naprosto dokonalé a dabing můj dojem z filmu ještě upevnil. ()

Aleee89

Garfielda nijak nežeru, sem tam si přečtu nějaký komiks, ale to bude asi vše. Na film jsem se dívala jen ze zvědavosti a stačilo mi. Vůbec se mi nelíbilo, jak Garfielda naanimovali, byl takový divný a strašně nereálný. Zápletka taky nic moc, celkově docela o ničem. Prostě jednou a dost, ale zase některé scény se povedly... ()

kombajn

Zklamání to je pro všechny fandy, nicméně ten film není zase tak špatný. Pevně věřím v to, že hlas Vladímíra Čecha padne tomuto kocourovi PODSTATNĚ lépe než nevýrazný Bill Murray. Problém je ovšem taky v grafickém zpracování. Po filmech jako Shrek, Stuart Little nebo Final Fantasy by člověk nečekal, že tvůrci půjdou o několik let zpátky. Kocour vypadá jako by se autoři nemohli rozhodnout, zda chtějí točit klasický film nebo comics. Každopádně je to dost nepřirozené. Stejně jako taneční čísla ve filmu. Když vezmu v úvahu, že i s imi dokázali autoři nastavit tuto kaši jen na 85 minut, pak je to fakt dost slabé. Více ironie by Garfieldovi neuškodilo, myslím že tento film měl být daleko víc zaměřený na starší diváky. Takže suma sumárum: nevýrazná kaše, zklamání, ale snad jako rodinný film neurazí ()

HappySmile

Garfield je můj nejoblínější komix, proto mě taky mrzí, jak chudáka kocoura dokázali pokazit! Vtipem ani ničím jiným to nemá s Garfieldem nic společeného, akorát si půjčili jeho slavnou tvář, aby si přihřáli trochu svoji polívčičku. No ale jinak to byl průměrný film, takže nemůžu dát míň než dvě hvězdičky, i když za to co udělali tomuto kreslenému kocourovi bych nejradši dala jenom jednu... ()

lekr

Další z mých srdcovek!! Garfield je můj nejoblíbenější seriálový hrdina a jeho vstup na stříbrné plátno jsem hodně očekával a i když jsem nasadil laťku vysoko tak jsem byl přímo uchvácen. Garfield byl prostě kouzelný, nechyběly mu žádné jeho typické vlastnosti a dubbing Vladimíra Čecha mu dodal to pravé ořechové. Zkrátka úžasný film. Odpočinková zábava se vším všudy!! ()

O´Neill

Budu v rozporu s většinou co tady hodnotí, ale mě se prostě Garfield líbil. Ne jenom že ta malá potvora byla dobře graficky zpracována, to je jen tak bočně, ale rozhodně díky vtipu. Garfielda jako film jsem si prostě oblíbil, a kdykoliv si na něj zavzpomínám, tak se zasměju. ()

Rodriguez

Na filmové zpracování jsem čekal hodně dlouho, ale po shlédnutí jsem byl poněkud v rozpacích a nevím nevím, zda by měl Garfield pokračovat i nadále na televizních obrazovkách. 25% ()

nithiel

Zajímavé, jak se dá z komiksu pro dospělé udělat film příliš ječdnoduchý i pro děti, nedá se říct nic než škoda ()

C0r0ner

Kreslený Garfield je parádní zábava pro každého bez rozdílu věku, která se ale v hraném filmu změnila na stupidní a idiotskou šaškárnu s cílovkou kolem deseti let, kde už dvanáctileté děti koulí znuděně očima. O nějakém zajímavém scénáři se samozřejmě také nedá mluvit, takže je z toho nakonec jenom strašná sračka. 30% ()

Dilbert, Wally, Dogbert - vy je neznáte?

Dilbert, Wally, Dogbert - vy je neznáte?

22.02.2007

Práva k populárnímu komiksu Dilbert z pera Scotta Adamse se dostala do rukou filmařů. Jmenovitě k režisérovi rodinných podívaných Chrisi Columbovi. Původně byly tyto práva u studia Columbia, které… (více)

Dar z nebes nebo další z mnoha?

Dar z nebes nebo další z mnoha?

30.11.2006

X-Men, Spider-Man, Superman se vrací, Batman začíná, Hellboy, Hulk, Fantastická čtyřka, Sin City - město hříchu, Constantine, Garfield... Komiksové adaptace mají v Hollywoodu očividně zelenou.… (více)

Ať žijí duchové...

Ať žijí duchové...

24.04.2006

Režisér Peter Segal (animovaný seriál). Jeho hlavní postava superhrdina Kapitán Marvel vytvořený díky obrovskému úspěchu Supermana a Batmana v roce 1939 autory C.C. Beckem a Billem Parkerem pro… (více)

Garfield si nedá pokoj

Garfield si nedá pokoj

09.04.2005

Nebolo to bohviečo. No deti sa nasmiali (ak ste boli v kine, viete, o čom hovorím ;)) a rodičia to zaplatili - a preto sa dočkáme pokračovania CGI animáku podľa slávneho "daily" komixu GARFIELD.… (více)