IamWerca

Film ktorý núti zamyslieť sa je to pravda alebo len zvrátená predstava postavy Patrick Bateman. Hlavnú postavu stvárnil skvele herec Christian Bale ktorý ju stvárnil fakt famózne. Postava vie zobraziť zvrátenosť, chamtivosť a chudobnosť často krát aj súčasného sveta . Tento druh filmu nie je pre každého ale pre ľudí ktorý pri filmoch radi premýšľajú a vedia si vo svojej fantáziu využiť a zamyslieť sa nad nejasným koncom dokonala voľba. V konečnom uvážení pre mňa veľmi interesantný film z malými nedostatkami pre pochopenie divokou. ()

Sjoduk

Tento film bol dlhšie v zozname filmov, ktoré si chcem pozrieť. Bohužiaľ musím skonštatovať, že som bol sklamaný. V podstate celý dej je o tom, že nagélovaní chlapíci z Wall Street s premršteným egom vedú plytké rozhovory počas pracovných prestávok alebo večer pri drinku. V podstate sa pretekajú o to, kto ďalej dočúra a kto má krajšiu vizitku. Toto sa strieda s vraždením v podaní hlavného hrdinu a jeho analýzou hudobných albumov 80-tych rokov. Záver dodáva filmu trochu záhadnosti. Pre mňa slabý scenár, dobré herecké výkony Balea a Dafoea, hoci on bol len vedľajšou postavou, celkom ok soundtrack. Veľa scén bolo absurdných. Celkovo asi 2,5*, ešte porozmýšľam, či sa prikloním k dvom alebo trom. ()

Elanornegra

Trvalo mi dlhšie sa k tomu filmu dostať. Nečakal som taký nárez určite. Skvelý christian Bale, to zahral od začiatku až do konca famózne. Veľmi slušne vyobrazuje život na Wall Street. Ale hlavne to ako ho viac a viac požierala jeho temna stránka. Veľmi slušne, aj finále ma prekvapilo. Slušný Support Hercov ako Dafoe, Leto, Whitherspoon…..85% ()